Jump to content
  • 0

M20b25 tihendite kmpl.


Jaxa13

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Varasemalt ostetud, aga just ladusin ühele mootorile need tihendid. Alumise otsa tihendikomplekt sisaldab kõike allpool plokaant sisaldavaid tihendeid, ülemine sari sisaldab plokikaane tihendit ja selle küljes olevate asjade tihendeid, kaanest kõrgemal asuvate asjade tihendeid pole ja need peab a-osana ostma ilmselt, ise nii tegin. (hind suht üle mõistuse) Puduu siis gaasiklapi tihend, pihustite tihendid ja veel mõningate asjade omad, mis kinnituvad sisselaskekolle külge. Üle jäi ka mõningaid tihendeid, mille asukohta ei suuda tuvastada :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ma loodsin Guru(:loe eix22) vastusele kuid siiski sellise nimekirjaga oleks mul suht rakse neid ostma minna :) et tere andke palun plokikaane tihend ja selle küljes olevate asjade tihendite kmpl :))) Lihtsalt ei tahaks nagu tervet ülemist komplekti osta... lootsin et saan tk haaval neid leida :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mis nimekirja sa otsid ma aru ei saa?? Ütlesin mis puudu on ja ülejäägid saad ise ju kirja panna.

Eraldi müüakse simmereid,plokikaanetihendit, väljalaskekolle tihendeid, muid asju eraldi pole b-osana näinud ja pole sul mingit listi vaja ju selle tarbeks, ostad ülemise ja alumise tihendikomplekti, milleks lihtsat asja nii keeruliseks ajada? Jälle mingi mõne euro sääst vms?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

just seda list vajasingi nagu Tiit kirjutas :) väga hea. tänan.

eix22 asi pole säästmises lihtsal ma ei vaja ju 2te kaane tihendit või veel mõnda kui ostaksin juurde täis komplekti..see oleks lampi raiskamine ))

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kui leiad koha, kust saad eraldi osta neid tihendeid, siis anna teistelegi siia teada. Kaane tihendi ülejäämine on kõige väiksem mure, seda võib minna eraldi ka vaja, odavam on ikka need täis tihendisarjad ära osta, kui eraldi ühekaupa neid koguda, kuna sul näiteks on plokikaane tihend juba olemas :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bmwfansis võtad mootorisektsiooni lahti ja seal kus mootoriplokk ja kaan, on joonisel eraldi välja toodud RS.. all, nimekirjas on see gaket set ja vajutades set saad nimekirja tihenditest või detailidest mis sisalduvad komplektis.

Edited by Tiit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy