Hüppa postitusse

christian

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    195
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis christian postitas

  1. christian

    Lobamokkade rubriik

    Kes iganes Sa oma rulliga mulle täna Laagris vastu sõitsid ja lehvitasid, siis võta arvesse, et ma ei jõudnud reageerida. Just olin ärganud. Ma ausalt oleks vastu lehvitanud, aga ei näinud ka pointi aknast välja kargamisel ja siis lehvitamisel.
  2. Just minu pakutudki ongi 10 tundi, pakkumine selline, kuna tõesti ei oska ette näha kas tekib probleeme või ei. Osadel autodel on läinud väga kiiresti vahetus, kuid on ka olnud autosi, millel tekib täiesti ettenägematuid probleeme. Halvimal juhul peab tagumise õõtsa alt ära võtma, samuti võib tekkida probleeme ka esimestega. Seega on tundide arv pandud selline, kuna pärast on kliendile hirmus paha selgitada, et miks läks kokku lepitud tundide asemel nii mitu tundi kauem. Tööriistade ega töölise taha asi kindlasti ei jää. Üle sellesamuse samuti ei taha tööd teha, et lahti ja kokku ning kärab küll. Rulliklubilisele on tunnihind 16 Eur hetkel, teistele ka teadmiseks. (Väike reklaamlause ka vahepeale) Edit: See tundide arv sisaldas ka tagumiste klotside vahetust (Meie puhul sadulate ja supporti puhastamine ning vajadusel korrastamine kaasaarvatud). Edit2: Gregeril vahetati ära tagumine rattalaager ja suured sillatala puksid, kui õigesti mäletan.
  3. Pole küll avatud kataloogi varianti, kuid kui vajalikud osad teada, siis saada päring info@hchmotors.ee ja pane juurde, et rullikaklubist. Siis saad hinnast 15-20% alla.
  4. 1 pirn 7,5 Eur 1 plokk 13 Eur Uued ja garantiiga. EDIT: Kompl. 35 Eur
  5. christian

    Lsd differ.

    S tähe järgi.
  6. christian

    K: Xenon

    Ilu on vaataja silmades.
  7. christian

    K: Xenon

    Originaal tagumisele kattele pead siiski augu sisse puurima. Kui on normaalne komplekt, siis tuleb augu täiteks kummilutt, kust jooksevad läbi juhtmed. Ülejäänu juba lihtne, otsi koht kuhu kinnitad ploki, pane pirn sisse. Pirni juhtmed ühendad plokiga ja plokile annad voolu. Vett sinna väga ei tohiks ikka sattuda, pigem võib aja pikku kondents sisse tekkida. Kui abi vaja, siis Tallinnas võin ka ise paigaldada.
  8. christian

    K: IX ja TD

    Aga kui kõik keeruline on ja mitte mingit pointi pole asjal, siis võiksime ju kõik siiamaani odadega mammuteid püüda Elu tuleb huvitavaks teha ja katsetada..
  9. christian

    Iseteenindusgaraazid

    U. kahe nädala pärast saan pakkuda sellist varianti, kokkuleppel peale tööpäeva. Hetkel ainult pind üksikute elementaarsete tööriistadega.
  10. christian

    Lobamokkade rubriik

    Kui keegi raamatupidamisega mõistab tegeleda ja raha tahaks teenida ühe otsaga, siis palun teada anda endast Ps kaudu või 56124837. Helistada või ühendust võib võtta igal kellaajal. Asjaga kiire!
  11. christian

    Lobamokkade rubriik

    Kui õigesti mäletan siis Oli m20, uus hooaeg peaks tulema uus mootor.
  12. christian

    Lobamokkade rubriik

    Osta selline millele rahakott ilusti peale hakkab, kuna vahetamine pole eriti raske. Veits overkill oleks osta 3x kallim, kui odavam teeb täpselt sama töö ära. Ülejäänud raha võib paigutada samuti autosse. Ise olen ostnud nii kalleid kui odavaid juppe, mõlemad teevad töö ära.
  13. Küsi Lauri1 käest, tema müüb seda.
  14. christian

    Lobamokkade rubriik

    Ma pakuks ka touringut, aga ainult Traxi oma, sest kuuldavasti läheb sinna turbo peale. Ehk tahab võrdlusmomenti Nägin just täna seda vagunit ka, paganama ilus ja ülbe näeb välja küll
  15. christian

    Lobamokkade rubriik

    3m Carbon imitatsioon kile, mis on reljeefne.
  16. christian

    Lobamokkade rubriik

    Kui ketastega tagasilla ühelt õõtsalt on puudu rumm, siis kas selle saab asendada ka näiteks 45mm püstaku esimese rummuga? Või on mõni muu variant? Igaljuhul võite pakkuda ka õiget rummu.
  17. christian

    Lobamokkade rubriik

    Pinnavärvi ja rekkavärvi vahe on milles? Püstol muidu olemas, aga see rulliga värvimine tundus kuidagi palju lihtsam.. Põhimõte on järgmine- Võimalikult odav värv, võimalikult lihtne pinnale kanda. Peab olema matt värv, ei taha läiget. Edasi oskan juba ise Oskab keegi aidata/soovitada?
  18. christian

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi öelda et kas rekka värvi (nagu renx320 autol) müüakse ka teisi toone peale matt musta? Kui jah, siis kus kohast võiks sellist asja otsida?
  19. christian

    Coilover

    Olin haige natuke aega ja tahaks ilgelt miljonit võita (hea oleks kui saaks eurodes).. Oskad aidata? Kui minu nimi just passis pole siis vist ei ole, aga võin endale võtta, kui soovid ta mulle anda.. Ei tahtnud kedagi solvata, ega enda arust ka seda ei teinud. Alati võib ju erasõnumi ka saata, ei tahaks teemat enam läbustada
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus