Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    M50/52 on Mehaanilise viskoga. Samas kõik kasutavad ka m10/m20 andurit,seega see pool ikka e30. M52 puhul saaks panna paraleerselt näitex e36 temperatuuri näiduki kuna seal mota temperatuur ajule ja näidik ühe anduri all. Mul isegi vedeleb mingi e36 kellablokk.
  2. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Sai vist samuti compacti lüliti,hetkel teen nii nagu Leks kirjeldas ja panen 80° termostaadi ning proovin 140 korki. Salongi klappi(lekib) hetkel ei kannata osta,UM leti hind ligi 250 eur.
  3. Kaamera vist mahakukkunud,kuidagi libedad pildid tulnud.
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kes pädev inimene võiks m52b25 ajule b28 softi ewsll vabalt progeda,nii et Vanos ka töötab?
  5. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    @Leks 80°termostaadi küsisid millisele mootorile varuosapoest? Salongi klapp ka saadaval b osana?
  6. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Üsna tõenäoline ,et selles võib minu probleem peituda,võimalik et olin termostaat valesti paigaldanud. Ostan igaks juhuks uue termostaadi 88° ja sätin noole ülesse.
  7. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ehk siis võtsin termostaat algatuseks välja, 88° Wahler.Keetsin potis ja avaneb ca 4-5mm.Avamis tempi ei tea kuna puudub termomeeter.Märkasin noolt termostaadi korpuse servas,mida see nool märgib?
  8. Konto nr?Mida tuleb kirjutada makse selgitusse?
  9. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    fl radikal peaks õhk välja tulema ülejooksust?
  10. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Vent puhub õiget pidi ja pidevalt töölepannes ei parane olukord kuumade ilmadega või ummikus olles.
  11. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Passisin ummikus ja e36 EL vent puhus teises astmes,ning ikka kipub temperatuur üle normi minema. Kasutan e30fl radikat ja vetilaatorile on tehtud alumiiniumist koda. Kas võib õhk sees olla või termostaat vigane? Tavasõidul ja jahedamate ilmadega pole probleemi. Mootor m52b28 Kork 2 bar
  12. Krt kohe parem magada ega imesid ei sünni naljalt nii vanade autodega, enamus siiski tahavad tegemist tüüp kohtadest.
  13. Ma pidin pojaga koju jääma,eks kolmapäevi on veel.
  14. sass

    Vigane kütusetoru?

    Kui Bensiinipaagi poole punni ette paned vollale,tekib kütusepaaki surve.Tehtud värk
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    https://m.facebook.com/groups/760990050590077?refid=13&_ft_=qid.6413557595632959611%3Amf_story_key.2715461617142543799%3Atop_level_post_id.1415360151819727 100 EUR bauri kere.
  16. sass

    O:

    Osta uus autopoest,näites Forss.
  17. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://ekspress.delfi.ee/kuum/koigi-maade-rullnokad-uhinege?id=69249941
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    Nii kaua kui te siin teemat arutasite,käkkisin ma ise kokku sellise kuumatõkke AEM filtrile. Materjaliks võtsin seda mis garaazis vedeles,e36 põhja all käiv alu summuti kuumatõke. Ehituspoest peotäis neete,aluteipi,alu kant,ja mõni õhtu leiutamist. Kõige kallim oli see krdi 4"toru mida pidin ostma ikka pika jupi. Päris valmis veel pole,panen kaane ka vist peale ning veel nipenäpet. Kuumatõke on tehtud absiga autole.
  19. sass

    Lobamokkade rubriik

    Db-hp sain 4" Alu toru 25 euriga,nüüd saan neid torujuppe saagida niipalju kui isu on.
  20. sass

    Lobamokkade rubriik

    110 mm on tolle diameeter.
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    Oleks vaja 4" toru õhema seinaga ja ca 12cm pikka kuhu koonusfilter otsa pista. Pole kaubanduses naljalt saada selliste parameetritega torujuppi.
  22. proplastik.ee leiad ehk materjali.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus