Hüppa postitusse

Yux323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    143
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Yux323 postitas

  1. tehke vähe kõrvalisemas kohas... saaks enda punase ka kohale äkki
  2. Palju sinna siis oodata on ? ma siin just juurdlen et kas ajan ka rulla kohale vai ei hakka jändama...
  3. Kui kogu teemat ei viitsi läbi lugeda, võta siis paar viimast lehekülgegi ja viska pilk kuupäevadele ka millal postitatud on... loogilist mõtlemist õige sutsuke aga muidu päikest
  4. Noo siis võibolla mõtlen sellele isegi... Samas ei tea ju kedagi ja pole vist näindki pooli
  5. Esmaspäeval on isegi võibolla mõeldav et tulen driftcar-iga kohale... eks paista... kui kruiisi pole siis on mõeldav... muidu väga ei viitsi
  6. njaa oleks võind ju tulla kuidas poliisiga asjad olid ? käis ?nähti?
  7. krrt ma vist ei hakka ikkagi kolmesega tulema... kui siin juba ka jutud et tulevad teevad rivi siiski tegemist võistlusautoga nüüdseks...
  8. vb tulen kohale küll... aga cruisil ilmselt ei osale...
  9. njaaaa.... eks selgub kas ka tulen... samas pole kordagi veel käinud ega näinud... niiet teoorias ju võiks... aga ei tea kas hakkan enda autoga tulema... vb 5-sega...
  10. raisk ma ei jõudnud mõtlesin et tulen aga... jah.. ununes jne...
  11. irw... mario, here you go again... use the fucking edit aga ei tore et rahval huvi on... seekord ei jõudnud jälle äkki järgmine kord siis... kus muidu kohvil käiakse ? teoorias saaks vb ühest kohast hea hinnaga sebida kohvi
  12. Tohoh vaatab äkki tulen ka siis järgmine kord platsi üks idee välgatus : võiks mõne väikse vigursõidu või mingi asja ka ju teha mõni kord
  13. samas võib ka sõõrik su kraavi viia või kellegile selga... niiet vahet pole eriti
  14. loe mu jutt uuesti ja rahulikult läbi vahejuhtum oli tallinnas paldiski maanteel (ehk siis asulas)
  15. Kusjuures... mobiili kasutamine autos... on öeldud, et peab olema handsfree, aga kuskil pole öeldud et sa seda kasutama pead rääkides... sõber sai ka politsei härraga jutule, kuna sõitis ja rääkis... vaidlesid seal tükk aega... võttis kindalaekast handsfree ja näitas, et näe on olemas... asi läks kohtusse lõpuks ja sõber jäi peale... kuna nii ongi, et peab olema olemas handsfree ehk siis jahuge roolis telefoniga aga handsfree hoidge kaasas (muidu peab koju sõitma politseiga ja näitama et olemas ikka on )
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus