Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    m10b18 84a

    Kui tegu on ikkagi alla 86a E30 siis ei ole raadikal korki ju pritsungiga autodel .Paisu paak eraldi ju ja see ehk on eemaldatud tal miski p'arast kui auto ei s6ida pole ka ime aga s6itmiseks ta peaks seda vajama siiski .Pane pilt kappoti allusest siis lihtsam ,kui siin jalgratast lejutada.
  2. hiis

    Head muusikat autosse :)

    See ka hea lugu siiski jah.
  3. hiis

    Head muusikat autosse :)

    Minu l'ainud aasta lemmik siis ja sai v'aga hea koha ka raadio edetabelis 2 koha .
  4. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Päris head augud!!!
  5. Paar postitust allpool on pakkuda!
  6. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Seda et 2 t'ahendaski et pea ainuke .
  7. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Jaanuariga on varsti näges juba ,loodan et pea ainus pre ei satu siis Jaanuari.
  8. hiis

    O: kojamehehoovastiku

    Oleks ka yks pakkuda.
  9. hiis

    Pildid foorumisse

    Kui sa teemat teed v6i vastad on all seervas Lisa postitus ja k6rval kohe varjant piltide lisamine .Kui mujalt kui arvutist siis kliki sammuti piltide lisamine ja tulevad n'ahtavale ylles ikkonid , vajutad pildi kujundile ja kleebid siina aknase ja postitad.
  10. hiis

    M:Osasid e30ne küljest

    Miskipärast ei näita see vin värvi koodi ,proovisin enda omadega näitab ilusti aga see ei .Toopisin siis sellese vin tekooderise mis Bmw foorumis ülleval on optionsi varjant ei avane ja täpsem info puudulik.Aga pildilt näha juba et mingi kirsipunane .
  11. hiis

    M:Osasid e30ne küljest

    V'arvus huvitaks ka mis neist korralikudest muidu kasu on nii polstrite ,istmeteja kere v'arvus v6ik olla ju .Pildid oleks veel parem .
  12. panen siia ajutiselt pildi ,siin suurem ehk.
  13. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Kas ma olen midagi maha maganud we? Paar päeva veel ja mul pole kalendrit ennam seinal. Uue mingit maksmise süsteemikat pole ka silmanud või need pildi valisime kellegi mu jaoks.
  14. Kuidas roostega lood on?
  15. hiis

    ÄRANDUSINFO

    Asi kisub juba mingiks rullide varaste j6uguks we?Keegi on avastanud mingi raha teenimise v6imaluse kuidagi sellisel moel ja kui ei 6nnestu siis tahab oma pettumust vist omanikule kuidagi n'aidata vist.
  16. hiis

    ÄRANDUSINFO

    Kutid ei viitsinud vist jala kooli minna ,mis seal lähedal on. NORMAALNE vähemalt leiti enne ülles kui päris ära oleks rüüstatud.
  17. hiis

    O:E30 juppe

    Esimese kapotti kronsat mõtled we?Oleks olemas .
  18. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Jube hea suur paagas selle eest!
  19. hiis

    O:e30 varuosi

    Ma nyyd ei oska 6elda kas diisli tankimis toru on teisugune kui bensuka oma aga kui pole siis oleks pakkuda liivapritsis k'ainud ja happevannist l'abi loputatud .Asub Tallinnas 20 eur.
  20. hiis

    Lobamokkade rubriik

    See maitset ei rikku :rolleyes:
  21. Polstridel on aknavända augud sees .
  22. Ok. Mul on yks ilma avadeta p6ll aga kui seda org. vaatasin ju siis peab olema . Sellest ka ostu soov ehk tolkneb kuskil kellelgi.
  23. Otsin põlle nagu see siin pildil on.Kuna M-tech lisa sees on ka need avad millest siis õliraadikas õhku saab.
  24. Arvan ikka et need emmaldati peale priitsi ise lasin ka vanade laagritega priitsida siis ei pea seda laagri osa kattma ega kaitsma kuidagi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus