Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

BuumeRix

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

18
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast BuumeRix

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. BuumeRix

325i '87 - CH

oleksid võinud need väiksed jääpurikad ka maha võtta kus on munpol?? Jõudu ja püsivust auto ehitamisel.
  2. BuumeRix

BMW 325i (2,8)T M-technik II '89 - S3nder

kui on kasutatud õiget hermeetikut (nagu näiteks seda kallist loctite), ei pudene kunagi sinna mootori sissepoole midagi ja ei ole vaja karta et see mingi kanali ummistaks.Kuigi ise olen ka rohkem tihendite poolt. Edu ehitusega.
  3. BuumeRix

BMW 324TD '87 - Küks

tuttav jah ostis selle, ja oli sunnitud ka kohe maha müüma.Käisin seda ka ise vaatamas, ja andsin mõned puuduolevad jupid sinna külge. Rahulikult sõites jah jõnksutas ja lõhkus päris mõnusalt,..Üks pihusti ka ei töötand mu meelest... eks jõudu ja edu, sest nokitsemist on seal küllaga.Aga selle raha eest oli autot seal küll.
  4. BuumeRix

320i (M20B25) Shadowline '88 - GTA

Kui flantsid paned siiis on vaja ka pikemaid polte.bemmile läheb alla maximaalselt ET kuni 35 .Vähemalt minu praktika näitab seda, sest kui üle 35 on siis jääb püstak ette, Edu auto kordategemisel!
  5. BuumeRix

BMW 330iTurbo Coupé -89.a. "Road To 1000hp"

mehed annavad endast palju ja rohkemgi veel, et see auto liikvele saada.hea on vahetevahel rattaga sinna garaazi juurde sõita, ja vaadata kuidas osad ja pudinad hoolikalt külge keeratakse.põhjalikkus ja täpsus viivad soovitud eesmärgini... Eks ma tule jälle kunagi appi...Targutama :wink:
  6. BuumeRix

BMW 324D R6 63KW (keretööd) '87

Väga ilus töö mõistliku eelarve ja koduste vahenditega tehtud..Üks 324 jälle uues kuues.tore et noored ainult ei lõhu ja hoora masinaid vaid näevad natuke vaeva ja hoolitsevad peremehelikult.. Respekt.
  7. BuumeRix

BMW 324D R6 63KW (keretööd) '87

Tubli, et keretööd ette võtsid.Soovin jõudu ja edu, kannatlikkust ja kuldseid käsi. Pane pilte ka olukorrast.
  8. BuumeRix

325i Facelift '89

minu 126kW mootor näeb ka natu teistsugune välja.Kas sul katalüsaator on muidu?
  9. BuumeRix

325i (M20 strokerid 2,8N/A + 2,7T) '89 - Silwer

selleks on kõrvaklapid aga jah, iial ei tea, mis rajal juhtuda võib, nii et kindlam on jäigalt või treilaga vedu.
  10. BuumeRix

316 (1.8) '86 - R400

ah nii, et sellised vennad siis...kui homme kosel oled siis tulen kaema, mul garaaz soga juures, kus auto muidu ise täpselt asub?
  11. BuumeRix

316 (1.8) '86 - R400

kui põhi ikka korras siis e30 puhul rondist väga rääkida ei saa....kus sa asud muidu, ja kes oled, kui sa mind tunned?
  12. BuumeRix

316 (1.8) '86 - R400

mis autoga plaanid teha muidu?
  13. BuumeRix

320i 2.5l '85 - Raul

kasti pead ju nagunii alt võtma, et siis saad selgusele.kettad ikka ilmselt mis muud.aga mul korv ja ketas täitsa olemas.
  14. BuumeRix

320i 2.5l '85 - Raul

Argo vana bemm vist! see sealt lasva kandist.edu ja jõudu igaljuhul..seal vist tööd küllaga.Mis plaanid muidu??
  15. BuumeRix

318iS '90 - AndresS

hei Andres. isa sul ütles jah kui diffri sinna viisin, et mis ta nende diffritega küll teeb, et jälle uus ve??? Aga LSD sisu lasin enda diffril üle käija Eiki Lillel, ehk siis jaan tatikal foorumist. terv.Riivo

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus