Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

bergo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    240
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis bergo postitas

  1. bergo

    Kõrin rooli alt?

    sealt roolisamba juurest kuskilt tuleb jah. Roolilatil oli juba varem väike lõtk sees ka, nii et ehk ongi sellest.
  2. bergo

    Kõrin rooli alt?

    Häid pühi kõigile! Masinal on tekkinud mingi kahtlane kõrin sisse, ei saagi täpselt aru, kust tuleb, aga tundub nagu armatuuri seest, rooli alt, kuskilt sealt. Puhur kõriseb ka vahetevahel külmalt , aga see ei ole sellest. Auto sõiduomadusi see kuidagi ei muuda, aga häiriv kõrin on ikkagi. Ideid?
  3. bergo

    Lobamokkade rubriik

    hahaha what the actual fuck? Need kutid ei tunneta väga piire autode modimisel vist
  4. kas rooli eraldi ka müüksid?
  5. bergo

    Flantside valmistamine ?

    Need sammused flantsid on nüüd mu auto all ja võib rahul olla küll, istusid külge ilusti
  6. bergo

    Lukku!

    Neid Borbet A-sid tahad või mis? Edu müügiga.
  7. bergo

    Head muusikat autosse :)

    Frank Duvali lugu meenutab mulle sellist ägedat filmimuusikat: edit: panen siia juurde ka klipi
  8. Tervist, Tekkis mul selline küsimus, et kes tegeleb flantside treimisega. Võiks olla Tartus, aga sobib ka Tallinnas. Vaatasin, et müüakse normaalseid aftermarket.ee-s, aga ehk kelleltki tellides tuleb odavam. Seega, kui Sa tead kedagi sellist, siis pane tema kontakt ja muu inff siia Minul on vaja konkreetselt 20mm flantse standard e30-le ja kindlasti koos tsentreerimisega.
  9. bergo

    Lukku

    Midagi siin ei klapi... 325i piiraja küll ~4700 rpm juures ei tohiks olla.
  10. http://auto.motors24.ee/vehicles/374748-BMW-318-1991.aspx?pg=0&sort=paid LSD on all, kere on enamvähem ilus (pildi järgi) ja hinna üle ka viriseda ei saa Oleks vähegi vajadust, siis ostaks endale.
  11. ma ütleks ka, et ei ole see kabrio hind nii ulme midagi, sest paistab, et on vaeva nähtud ja heas korras. Hooaeg ei ole küll jah kõige soodsam, et müüa lahtist bemmi Mujal maailmas on heas korras e30-d tohutult hinda läinud.
  12. bergo

    O: katuseraame e30-le

    Tänud, ei ole kahjuks päris see, mida otsin.
  13. bergo

    O: katuseraame e30-le

    Viitsid äkki pilti teha?
  14. Kui on kellelgi pakkuda, või teab lihtsalt, kust saab, siis oleks inf teretulnud.
  15. bergo

    M: 16x9 randiga veljed

    Veljed on ära lubatud, seega lukku!
  16. bergo

    M: 16x9 randiga veljed

    Mingit täpsemat infot? pilti?
  17. bergo

    M: 16x9 randiga veljed

    Oodatud on ka vahetus erinevate 15-16 tolli kärgvelgede vastu.
  18. Müüks oma Aluetti veljed, kui kellelgi huvi on. Kõik neli on korralikult sirgestatud. Ideaalis võiks randid ära poleerida ja ääred on natuke räsida saanud. Ise ma ei ole nendega kordagi äärekivisse sõitnud ja ennast need kriimud ka väga pole häirinud. Suurused on neil 16 tolli ja laius 9 tolli, et 15. Rehvid on peal 215/40 ja sõidetavad, aga siseküljed on kõigil suht siledad. Kui huvi, siis minu auto teemast võimalik rohkem pilte näha. Hind 300 euri. Veljed on auto all ja Tartus hetkel. 5189916
  19. Oi rsk, toksisin huvi pärast oma masina sisse ja avastasin, et ülevaatus on 4 kuud tegemata juba
  20. bergo

    M. keskin kt 1 16x9j 4x100

    Kas vajalikud flantsid saab lisaraha eest? Kui ei, siis kust neid võiks saada?
  21. bergo

    M. keskin kt 1 16x9j 4x100

    Kas flantsid, et e30-le rattad alla panna, on ka hinna sees?
  22. Midagi tõeliselt head! http://www.auto24.ee/used/1079714
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus