Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. kle sa endiselt tegeled ? Vaja oleks siis esimesi õõtsa pukse ja kui võimalik siis eksentrikuid
  2. ma üritan ka kohale veereda ... kummaga seda ma veel päris täpselt ei tea
  3. kutid, tooge mulle ämber lõua alla 8)
  4. Ma tuleks küll üle pika aja kaema mis seal mustika all ka toimub
  5. Kahjuks ei oska... ostsin ise selle sellisena just väntvõlli pärast, et enda 2.5st 2.7 teha aga siis kukkusid uued tuuled puhuma.
  6. Täiesti korralikud(ilma mõradeta) facelifti laiendid ja eelpool mainitud mootori (m20b27) alumine ots koos karteriga ja sinna sisse kuuluvaga. Laiendid 1500.- ja mootori eest samuti 1500.-
  7. ranzzz

    M50 mootorivahetus

    Käpad peavad e36 omad olema ja minu arust padjad võid ka 36 omad jätta aga hoovastiku kohapealt jään vastuse võlgu :roll:
  8. endalgi visco aga mis seal muud ikka teha on kui harjutada harjutada ja veelkord harjutada :wink:
  9. Kuule inimesed suht hoidsid omaette. Kes lihtsalt ei suhelnud ja kuulas ning kes "kartis" tulla tutvuma :roll: Minagi jäin rahule 8)
  10. Eix see poleks üleültse halb mõte kuna uus marsuut kuluks alati vahelduse mõttes ära :wink: :twisted:
  11. ma sain aru et too sama marsuut ... coqilt kesklinna sealt pirtale ja viimsi taha lõppu ja tagasi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus