Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. autoks siis ford probe 94´ Siin on pildid, siis kõige problemaatilisematest kohtadest. Ning siis üldine auto pilt. Kapott ilt tuleb lakki maha, keegi kes seda kunagi värvind on, on ikka väga kehva tööd teind, nüüd oleksgi vaja üle värvimist....
  2. Kui palju läheks maksa terve kere ülevärvimine, juhul kui eeltööd on tegemata ? Kere on tsingitud ja värvi tooks ise kohale.
  3. nu mina olen ka selle poolt et üritame ikka teha kõik võimaliku et meie automargi mainet hoida ja veelparem seda kergitada. Siiamaani siis mõlemal käinud ja ütleme nii et negatiivset muljet ei tekkind. Minagi soovin et see kogunemine muutuks traditsiooniks ja teen omalt poolt kõik võimaliku ehk siis peab ikka väga mõjuv põhjus olema kui mina kohale ei rooma Mis puutub järgmisse kogunemisesse siis piljard sobiks ka mulle ja piljardi klubi kii mis asus siis minu mäletamist mööda kristiines oleks täitsa hea mõte
  4. juhtus jah selline häbiväärne asi et sai tõesti pool tundi hiljax jäädud Aga ex siis õhtul näeb palju meid kokku rullib :wink:
  5. Kle see auto meil suht vana klubis juba. Teda on näpitud ikka küll ja veel. Kui ma õieti mäletan siis see tehti kiirenduse või rinka jaox :roll: See auk seal on koonusfiltri jaox et jahe õhk otsemat teedpidi filtrisse jõuaks.
  6. To kassu321: Kle kas seda pilti kus omanikud kõrval saax kuskilt suuremana ? :roll:
  7. täpselt nii. Nüüd ootaks juba tsipa suuremat koosseisu kus siis pre ja faceliftid koos
  8. Minu unistus siis oleks näha meie kogunemisel kõiki e30 esindajaid ... alustades sedaanist ja lõpetades siis tõelise tipuga ehk M-ga 8) Nende vahele siis jäävad veel kupee, universaal, kabrio ja baur
  9. Nu ma vaatasin ka seda pilti ja tundus tõesti et tegu on kuidagi laiema autoga kui teistel mis iseenesest meeldis mulle .... nagu rinka püss või midagi :twisted:
  10. Mina võix vabalt 1 õhtu nädalas pühendada klubile;) Niiet raudselt kohal :twisted:
  11. Ka mulle jäi positiivne mulje Väga spetc niiet järgmine kord jälle ja siis ootaks juba veel suuremat veel paremat ja veel ägedamat seltskonda ning masinaid Ka meie klubis võix kogunemine trendiks saada : 8) Jään juba järgmist ootama
  12. nu ex vaatame mis sellest välja tuleb Mina veitc tõbine aga kohale tulen ikka. Ennem pole jõudnud aga seda korda ma maha ei maga !!! :twisted: Lasen naisel oma riistaga( fotokaga ) seal möllata
  13. Ahh ära aja pläusti talvisel ajal on plekk IN enamik panevad oma kenad valukad talveunne
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus