Hüppa postitusse

Rain030

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    18
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    E30 318i (M42) Touring 91'
    F31 318d 14’

Hiljutised profiili külastajad

968 profiili vaatamist

Kasutaja Rain030 saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Kaasalööja
  • Pühendunud
  • Tubli reageerija Harv
  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Fbkis lätlane ütles et aint 5 maja on alles(4kohalised) ise võtsin ka maja, hotellitubades pidi veel ruumi olema,niiet kiirustage
  2. On eestist minejaid ka? 😀 edit: Olen minemas, äkki leidub mingi punt veel kes läheb ja saaks ehk liituda? Üksi igav sõita😅
  3. Rain030

    Lobamokkade rubriik

    Rakvere kandis ka rullijaid on? Olen ainult 1te rulli näinud see aasta siin ja see ka mul tuttava oma😅
  4. Rain030

    Lobamokkade rubriik

    No mul endal ka alla 100km sõitnud vedrud, pean ka taha mingid kõrgendused välja mõtlema😀
  5. Rain030

    Lobamokkade rubriik

    Nonii madalduskunnid, äkki jagate kogemusi, huvitavad just madaldusvedru teemad unikatel, kes kui palju alla lasi ja kuidas auto istuma jäi, ning kas ka vedrutootjatel on vahet? Endale panin 60/40 r4 variandi ja tagumine ots vajus liiga koopasse ning eest tahaks nagu veel madalamaks saada.
  6. Rain030

    O: udutule(d)

    Olemas, lukku.
  7. Rain030

    O: udutule(d)

    Otsin FL udutulesi, võib pakkuda nii paari kui ka ainult paremat, vaatan üle ka hiinakad.
  8. Rain030

    O: E30

    Auto24s üks sinine R4 unikas sinu hinnaklassis
  9. Rain030

    O: R4 spidoblokki

    Endiselt otsin R4 spidoblokki tahhoka ja tujurikkujaga
  10. Rain030

    O: R4 spidoblokki

    Masterkey komplekti näitab ended, eraldi veel vist saab, aga mingi hunniku võtmetega kimbus ei viitsi ju ka koguaeg ringi käia, ebayst veel saaks, aga äkki ikkagi leidub kellegil kodumaapinnal😀
  11. Rain030

    O: R4 spidoblokki

    Kas keegi enam touringuid ei lammutagi? 😅😪
  12. Rain030

    O: R4 spidoblokki

    Ostan touringule lukuringi(süütelukk, juhiuks, kõrvalistuja ja pagass), r4spidoplokki tahhoka ja tujurikkujaga, esimesi uksepolstreid(mustnahk), korralikku põhjamatti, twiitripesadega peeglikatte plastikuid, pagassirulood. Rain
  13. Rain030

    Lobamokkade rubriik

    Swapimeestele ka midagi😀 https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=304555&p=15438811&hilit=E34#p15438811
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus