Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    O: 2tk 4x100 flantsi

    mul on pakkuda need mida sul vaja on, 5mm universaalsed, 7mm universaalsed 3mm universaalsed ja siis tsentreeriva keskavaga alates 13mm
  2. Toivoku

    O: 2tk 4x100 flantsi

    kui pakse?
  3. õhtul õlle kõrvale on suht naljakas
  4. ja juba ongi meil käes seehetk kus igaysk teeb erinevalt, mina siiani pand epo haljale metallile
  5. jep, igalyhel on oma õpitud või õpetatud meetodid, aga eks tõeline tõde igayhe jaoks selgub proovides mõni kiidab motipit kõvasti mõni laidab, mõni kiidab dinitroli teine pettub ühele meeldib happe krunt teisele epokrunt.
  6. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    minu käest saad ka
  7. Toivoku

    O: Salongipuhur

    saab juurde orugunnida vajadusel, aga hetkel lähtume sellest,et kes ees see mees.
  8. Toivoku

    O: Salongipuhur

    veider, laksasin originaal koodi sisse ja eitulnud kuskilt midagi aga niiviisi täitsa tuli, pakun 70nega seda ja kasvõi homme kohapeal olemas .
  9. Toivoku

    O: Salongipuhur

    kuskohast seda e30 mõeldud toprani oma saab? kammisin omajagu katalooge läbi, ei leidnud. aga kasutatutest rääkides siis mul peaks olema.
  10. sest tegemist on roostega paremal juhul saab selliseks 4-6a pidama
  11. Toivoku

    ostan m21d24 pihustid/mootor

    ma ei ole veel kindel,et ma müüa tahan, kuid prooviksin teha nö turuuuringut,et palju pakutakse või ollakse nõus maksma, komplektne mootor, ilma mõradeta plokikaas, tdsi sisuga turbo, korralik soojalt külmalt käivituv pump ja ajud, uus rihm ja mitmed tihendid ka uueks laotud või tulevad kaasa. sisselaskekollektori sisselaske ots keevitatud teisekohapeale, et oleks lihtsam coolerit paigaldada. plokk ise korralik kulumatta. nukal väikesed kulumis randid kuid ei midagi hullu.
  12. elu on näidanud,et ainuke norm pasta on meguiarsi pasta ja Hlautoosade taneli käest saab
  13. kift on siin kõikki laimata ja möliseda, kipute ära unustama,et me kõik oleme inimesed ja teeme vigu. Ja osade inimeste vahel ongi kommunikatsiooni probleemid ja inimesed ei klapi omavahel, pinguta niipalju kui tahes aga üksteisemõistmist ei ole.
  14. margo ei müü kyljekarpe, margo käest Johann juba vist tõi need ära
  15. ega noh tihtipeale mingid b detaili ongi veidike raskem õigele kohale panna. kasvõi enda subaru, kus tiivajoon kaar kõik istus, aga bensupaagi ümbrusega oli jama, sest seeoli valestivälja lõigatud, tuli ise teha , ei saanud küll ideaalne, aga mida seal 250 eurisele autole paremat ikka tahta
  16. ma arvan,et sellised asjad olid siis tehtud kui ,Margus seda tööd ei teinud, ei omanud kogemust ja teadmisi, keegi meist pole sündinud meister. Praegu vaadates tööd mis ta teinud on siis areng on ju korralik Mul kuldsel eismene tiivakaartevahetus ja auto värvimine oli ka suures osas pahtlist, mittekül lsellises koguses aga siiski, järgmine kordolin juba tunduvalt targem enam ei kuku pahtel tagant kaartepealt ära.
  17. Toivoku

    O: m20b25 õlipumba

    kasutaja Rkiik on olemas.
  18. liigub mingi omas seltskonnas ringi ainult sellised jtuud või müügid.
  19. Toivoku

    O: E30 hobiautoks

    Jaa Petra auto on hea. tegemist küll on aga ka mina paneks pigem sinna aega ,kui mingisse 316te.
  20. Toivoku

    Suurem radikas ?

    e36 325/328i konditsioneeriga radikas on sinna minu silmis pari mvarjant, ei pea mingi lisa paisupaagiga jändama.
  21. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Tiit, seeon kirjutatud emotsioonist, kus kõik oli korraga pahas olukorras ja kõik läks korraga, sul pole olnud sellist hetke,et tahaks kogu pasalaadungi põlema panna ja ära unustada ja võtta mingi tutikas pill millega ei peaks midagi tegema? Mina pigem kiidan sellist ettevõtmist, mitte,et igakojamehe vahetusega peab tulema ja küsima kuidas pidi külge panna või siis kulutada remondimehe/müügimehe aega. Kui meil poleks kellelgi huvi selle asja vastu siis vaevalt seda foorumit ja seda kogukonda üldse eksisteerikski. Läheks kuidagi usa auto foorumiks kus iga väikese küsimuse peale on esimene vastus,et pöördu dealershipi.
  22. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    aga ma tegelt ei viitsi, meist keegi pole perfektne, ja väita,et kui ei oska siis vii teenindusse, nahhui? kuhu jääb ise tegemise lõbu?
  23. Nii igaksjuhuks ütlen,et mul 120.- eest vedeleb üks tutikas m20b25 nukk.
  24. ega arkis raha kulu? pead kinni plekkima selle,et mingimees kontrollib ja annab allkirja,et su auto on õiegsti ümber ehitatud, siis migni tüübikinnituse värk jne. see auto on tehasest parempoolse rooliga ja hetkel arvel legaalselt vasakpoolse rooliga.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus