Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

bmw318

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    81
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis bmw318 postitas

  1. see veel suht hea kere sa pole siis läbi kere näinud
  2. bmw318

    Ostan 318is-i

    mis kere on kas face kuppe
  3. nagu näha pildi pealt siis tegu järgmise mehega kes punkti kaupa keevitab edu! rooste puhul
  4. müüja pre face ix laiendid koos tagastange alumiste osadega kaartel paar kruvi auku eelmise omaniku poolt laiendid punast värvi kuid tahavad üle värvimist asuvad hiiumaal saab saata kuhu vaja hind 50€ 56241062
  5. no jah jaanek sai ikka pea poole odavamalt
  6. bmw318

    K: M20b20 = m50b25

    mootori juhtmestiku pead aint vahetama salong sama neil kõigil
  7. bmw318

    Lobamokkade rubriik

    oleks vaja aju tuvastust et mille aju on 3 realine ja kood pealt 0 261 200 380
  8. kui soovi saame kokkuleppida :roll:
  9. tõste kohad tegin uued ikka kui aus olla polnud sel kerel viga midagi välja arvatud see et mingid potsebad olid juba keevitanud seal oma punkt keevitust :roll: mõtlen karpe just
  10. info siin: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=24529
  11. http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=20451
  12. bmw318

    323 110kW

    vaata pihusdid üle võta pihusti lat maha nii et kütte voolikud küljes ja vaata millised tõõtavad ilusti või millised kusevad
  13. teine kord kui müüd oma juppe siis ikka võta pärast ühendust ka kui lubad mitte et teine peab ootama sinu pärast linnas 5 tundi!!!
  14. kui huvi siis keevitaks ära olen üsna mittu e30 ära keevitanud kavalitetselt ja ilusti nii nagu kere kujud peavad olema originaalis jne kui huvi helista 56241062
  15. kas 20€ lisa on alles? ja sooviks pilti seisukorast
  16. bmw318

    säde kadund 2,7ETA

    tagand akujuhtmega koos tuleb üks peenike must juhe veel see on ogsiteerunud kusagilt ja viga selles ongi muud ei midagi
  17. bmw318

    Lobamokkade rubriik

    oleneb milline auto sulle sobib?
  18. bmw318

    Lobamokkade rubriik

    ega kellegil pole geio3 kasutaja tel numbrit oleks ädasti vaja tänud ette
  19. sina ei ole inimene kes tuleb mulle ütlema kuidas peab kirjutama!!
  20. se on minu ehitatud golf 1 se on mu sõbra oma seal on e30 tagasild koos taga põhjaga käigukasti koda ja 1,8 77kw väga hea mootor kuna see mu enda vana mootor see auto on ikka vägev asi :twisted: esi silla tala on tehtud karp rauast e30 elekter on peal e30 sisu prägu on ta minu gaarasis sest rooli süsteem on pooleli
  21. uue touringu all on 2,5 sumps kahe toruga eest taha välja oleks soov selle vastu sooviks hinda ja esi strupari vastu ka
  22. 323 sumpsi alates esimesest pütist kuni lõpuni hind ps
  23. bmw318

    diffri ülekanded

    mis mootori oma on 4,10 ülekandega differ et soov teada tänud ette
  24. soov oleks 2 peatuge heleda nahaga ära teha et palju hind on kui toon ainult peatoed
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus