Hüppa postitusse

Ips1987

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    16
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Ips1987 saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Tere. Jõgevamaal asuvad. Põltsamaa vallas.
  2. Müüa 17" Valuveljed on ilma rehvidetta 150 eurot kogu komplekt. 16" veljed müüdud
  3. Ips1987

    Varastatud e30

    Nu pärast varaste üle käimist oli auto väljast kui seest korras! Nagu juba ennem ütlesin, et tagaamordid on ainult kannatada saanud kõik ülejäänud on korras. Tagumine iste oli ka pahupidi aga selle panin paika õnneks oli terve .Salongist oli varastatud kõik mis tasku mahub: tomtom one (ilma kinnitusetta see jäeti akna külge), dokumendid, leathermani taskunuga, plast taara, läpaka auto laadija, päikeseprillid ja tööpüksid koos tööjopega. Need siis olid need asjad mis varastele meeldisid! Tänud eix22 difri eest, töötab korralikult . Mootori pöörded läksid vähe kõrgemaks aga jõudu tuli ka juurde .
  4. Ips1987

    Varastatud e30

    Üldiselt polnud masinal muud häda kui 180 euri eest parkimis trahve(mida ma muidugi maksma ei pea) ja tagumised amordid on kannatada saanud. Aga need olidki vahetamist ootamas juba
  5. Ips1987

    Varastatud e30

    OUJEEE....... Auto käes ja nüüd siis kohe lukkude vahetus ja signa peale. Võimalik et tuleks midagi veel turvalisuse mõttes lisada aga veel ei tea. Masin oli seest täiesti pahurbidi pööratud. Vargad olid võtnud kaasa isegi taara, mis muidugi soomes maksab. Aga pagasniku luuk oli ka lahti tehtud ja hilti 3kilone piik ja tutikas vispel olid alles jäetud !! Nüüd siis masin õnnelikult minu valduses tagasi. Ega väga tihti vist ei joppa nii, et varastatud masina tagasi saab !!! up
  6. Ips1987

    Varastatud e30

    Signat ei olnud peal Aga aken oli lahti ja maja eest varastati. Kui oleks käivitatud siin samas maja ees oleks kuulnud.
  7. Ips1987

    Varastatud e30

    Aga mis seisus sul siis see masin oli kui sa selle kätte said? Ja kas sa need rotid ka kätte said?
  8. Ips1987

    Varastatud e30

    Toll ja muud teisaldus firmad ei tohi masinat ennem minema viia kui on omanikku teavitanud! Ja mendiski juba käidud ja avaldus tehtud. Kuskil tasulises parklas ja teisaldus firmades sellisest autost ei teata midagi.
  9. Ips1987

    Varastatud e30

    Tehtud Triin Susi nime all
  10. Ips1987

    Varastatud e30

    03.06.2012. varahommikul varastati Soomes Helsinkis majaeest tänavalt minu auto 318is. Auto registri märgiks on 011 AOC. Kui kusagil foorumites pakutakse mõningaid juppe või kui kellegil on sidemeid soome bmw clubiga siis olen väga tänulik kui kellegil on mingisugustki infot mu auto kohta. Sai autot korralikult putitatud ja uuendatud ning nüüd kui oli ainult vaja vahetada jahutus sidur, varastati masin majaeest lihtsalt ära. Auto on musta värvi ja alla on kruvitud tuuralumiiniumist põhjakaitse, juhi iste on vahetatud(poolkorv ralli iste), 16 tollised valu veljed 5 kodaraga kergelt punnis kodaratega, Praeguseks on eemaldatud selle pildipeal olevalt autolt ainult tagumine tiib mis on asendatud tavalise madala kummi tiivaga, Esi stange on facelift koos lauade udukatega ja külje laiendid on ka ära võetud. muidu masin sama aga lihtsalt ilusamaks tehtud.
  11. Ips1987

    Viimased Kleebised saadaval!

    Kas on veel vabasid valgeid kleebiseid? Oleks huvi vähemalt kahele kleebisele.
  12. Kui alles võtaks mõlemad siis ära!!
  13. Ips1987

    318is küsimusi

    Tere on probleeme masinaga. Igasugused nõuanded on oodatud. Probleemidest siis mida tahan välja ravida 1.Mootor lonkab tühikäigul milles viga võib olla ja kuidas kindlaks teha viga? 2.Elektri peeglid ei liigu üldse kohe milles viga ja kuidas kontrollida? 3. Oleks vaja mõõtmeid metallist karteri kaisme jaoks on kellegil äkki kuskil kirjas või teb kohta kus kohast saab andmeid? 4.Kütuse näidik jamab vahepeal. Näitab ilusti ja siis lihtsalt järsku lakkab töötamast ja siis vahepeal kõigub õige näidu ja täitsa nulli vahel. Kuidas mida teha? Olen väga tänulik kui saan abi oma auto korda tegemisel ei taha autot käest lasta palju juba investeerinud sellesse.
  14. Ips1987

    Ostan 318is-i

    Tänan pakkumast! Leidsin endale sileda ja korraliku isendi!
  15. Ips1987

    Ostan 318is-i

    Oodatud on kõikvõimalikud pakkumised(korralikud autod, nokitsemist vajavad autod, odavad autod ja kõrgema hinnaga autod) Juhul kui kellegil vedeleb selline isend nii sama ja ei oska midagi peale hakata siis paku mulle!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus