Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MartinRoo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    371
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis MartinRoo postitas

  1. Margo, pöördu silmaarsti juurde ?
  2. Kupee parempoolset tagatiiba leidub mõne kere küljest? Feisslift kerele
  3. MartinRoo

    O: mõningad varuosad

    Algselt oligi kirjas 168 ka. Kert aga suutis olematu jutuga kiirelt veenda, et nii ei lähe mitte. 188 ikka peab saama alla
  4. Peab hakkama vaikselt juppe koguma. Otsin siis korralikke detaile, defektsed jupid huvi ei paku 1. Kupee parem tagumine tiib 2. Differ 3.64 - 3.91 . typ 188, võib olla ka e34 tagakaanega 3. Kesklukk( kogu krempel- mootorid, juhtmestik(kupee), lülitiga lukud 4. Aknapesupump koos paaki käiva kummitihendiga 5. Välistempi andurisse minevad juhtmed (väiksest kompust) Kellel leidub miskit, võiks postkasti kirjutada. List täieneb veelgi. Martin
  5. Haah ja krt ei näinudki aparaati
  6. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Haah kristjan pani iile täpi ? esiteks elu joppamine. Teisalt aga huvitav kui paljudel vedeleb kodus oma müüdud auto tagavara võtmeid ??
  7. MartinRoo

    E30 pildid internetist.

    Eino oli vaja ikka targutada mul ? oli meeles miskipärast e36 103kw ISi kolle ?
  8. MartinRoo

    E30 pildid internetist.

    No sisselaske järgi ütleks ikka m40
  9. See autojärelmaks parim näide tõesti ? seal alati peaaegu prillikivid kõik ?
  10. Paistab väga viisakas. Muidugi igast poleerid ja vahad, silikonid teevad ka imesi
  11. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Hmmm.. mjah ? naerma ajas mu meelest see video ?
  12. Kert pandud tõlgiks tanki ?
  13. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Tere varahommikut ?!
  14. MartinRoo

    M: E30 mootorid ja osad

    Huvitab kogu keskluku kompott kupeele. Mootorid Juhtmestik Moodul Ukselukud lülitiga hind?
  15. MartinRoo

    Salongi ventilaator ei tööta

    Mul oli peale swappi sama teema. Lisa mass ja oligi olemas aga cabriol mul kusjuures peeglid järgi ei tulnud peale massi lisamist... aga samas ma ei näe vajadust ka, et need liiguks ?
  16. MartinRoo

    M:fl kupee kere

    Võiksid ehk lähemalt kirjutada kere olukorrast. Vältimaks igale ühele vastamist. Kas see on kogu kere mis pildil või tuleb miskeid pilpaid veel juurde? Aasta ja mudel ei teeks ka paha
  17. Mjah. M technicust pole viimasel autol haisugi... mtech1 rool küljes, seegi pre feisi teema ?
  18. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Siis pead ikka mingi sadulsepa või õmblustöökojaga rääkima. E36 lihtne. Tagaklaas lukuga, e30 õmmeldud
  19. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Mõned õlled üle 6packi sees ja vaatand üht asja. Paljud tahavad saada typ 188 diffreid tänavaautodele. Milles point? Kõik kes otsivad, aurustavad pm igal ristmikul või paremal kurvil sideways rehve auruks? Mul pole vb kõige paremat näidet aga no mul on ka cabriol mootorit omajagu ja olen ka omajagu pedaali tallanud aga minu differ nt küll ei ole näidanud mingeid laialimineku märke või ma ei tea mida. Saan aru driftipontsikutest kellel pidev siduripommi ja 300+ heppa kapoti all kurvi läbimiseks. Selline mõttevälgatus ? head laupäeva õhtut!
  20. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    No muidu taga õõtsade vahetus eeldab pidurite õhtutust ja seda siis 2x teha..( eeldades et paned vanad uuesti all). No ma ei tea... eixi idee paistab kiirem. Istmed minema. Paar keskkonsooli kruvi ja tiba nikerdust veel ja kaal saavutatud. Mulle tundub vähemalt mõistlikum lahendus kui püstakute. Pidurite. Kässari ja krempliga jurada. Tagaõõtsades võib veel jopata suure laagriga õõtsad, millele veel teisi pooltelje otsi vaja kui olen õigesti aru saand(parandage kui asi nii ei ole)
  21. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    See küll päris huvitav kogemus, peab mainima. Sellist jama korraldatakse tallinnas. Ometi on üle riigi nagu päris 1 pill ametlikult r4 mootoriga kerele m5x mootor lisatud ja arvele võetud ja kõik korras
  22. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Cabrio tagaiste ka 2 kohaline. Selle leidmine/laenamine lihtsam ilmselt Kuju teine aind vb aga ehk huijaaritab ära kuidagi
  23. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Keegi ülemistes ka praegu on? Foorumikaaslastest
  24. MartinRoo

    Kes, kus ja keda nägi

    Mattmust 986 TEJ hetk tagasi sikupilli statis. Seisin halli e46 touringuga kõrval
  25. Minu poolt ka edu eestit esindamas ☺
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus