Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. https://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/uunikumid/bmw-318i-e30-cabrio-1993/search.mec?pob_post_id=68860096&pob_action=show_post&pob_cat_id=10698&pob_browser_offset=0&pob_view_language_id=et&search_evt=onsearch&search_O_string=bmw+e30
  2. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Woopwoop http://uudised.err.ee/v/majandus/f92e1ae4-ed4d-4c6d-815a-b28b8cb40dc8/auto-registreerimismaksuks-kujuneb-ilmselt-25-eurot-kw-kohta
  3. Max.

    Müüdud

    päris hää hind, teeb kohe kadedaks
  4. Max.

    Mootor M20B25

    Õli jahutus ei pea olema. Seega kui seda eemaldada vaja, siis kõige õigem oleks kogu kupatus sealt minema ja panna õige filtri adapter koodiga 11112140435. Kui pimedad panna, kas siis õli veel läbi filtri ringleb?
  5. Krt ei pannud kyll seda pinge teemat tähele, aga mu meelest ei läinuf nii vabalt sisse... Ja kui nüüd meenutada, siis ta peab ikka kergelt lahutama, sest kui auto seisab ja moto ei töøta, siis niisama ei saanud käiku sisse rammida, vaid kui lahutasin siis alles läks. seega mingil määral lahutab aga mitte piisavalt. Sidur ja hooratas tulid komplektselt, seega sealt vast viga ei tule. Jumalauda, et ma käimarit maha ei peaks vtma.
  6. Samuti kui 2.0 bore on 80mm ja 2.5 84mm, kuidas siis need kokku sobivad?
  7. Realoem väidab samuti suurt sobivust sõltumatult mudelist. Samas m40ga toimis sidur nagu kellavärk, aga eks võtan lahti ja kaen nalja.
  8. M20 mootor, algselt 2massilisega, praegu 1massiline, kas on võimalik, et siduri töösilindri varras lühikeseks jäänud kuna 1massiline õhem?
  9. Mis puudutab hinda, siis ole sellega arvestamisel väga ettevaatlik. Omast kogemusest ütlen, et mootorivahetus oli tõesti oodatust kallim kui algul arvasin. moto(ma sain üldse pikka p****t)+ põhjalik remont, jõuülekande osad ja selline baas tehnika liikuma saamiseks maksab juba oma jagu, st et ei maksa ainult mootor üksi sellise ettevõtmise juures. Kui jah piudurid ja vedrustus ka veel otsa liita, siis korraga tuleks rahakotti väga suur vaakum. Järgemööda teha, siis ei pruugi aru saadagi.
  10. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Krt, kust võiks tuledele reguleerkruvide komplekti leida? kuskil teemas kellelgi oli sest juttu, aga ei õnnestu leida. Realoemist saan vist ainult tüki kaupa ja yks maksis vist kui aru sain 11euri....
  11. Max.

    M20 elekter

    Kas need mustad lennus olevad silmused peaks süütepoolile minema? kogu kraam tulnd e34 pealt.
  12. Max.

    M: M40 mootori osi

    genekas: 5euri starter: 5euri M40b18 juhtaju: 10e õhuvõtu toru, pragudeta: 5e õhupoks/lugeja: 5e Kõigest saab läbirääkimisi teha, võib ka vastu pakkuda r6 juppe. ülejäänud moto juba emeksis.
  13. Max.

    O: m20 lambdat

    Vabandan kui rikun reegleid upiga, aga homme Tallinnasse, et akki kellelgi vedeleb ikkagist.
  14. Max.

    O: m20 lambdat

    Otsiks pärnust m20 lambdat. Võiks funktsioneerida ka. Aga kui saaks lihtsalt kasvoi mitte tootava, mille.järgi sumpale koht teha oleks ka hea.
  15. Kupee ixi annab ikkagist leida.
  16. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kellelgi m20 lambdat pole pärnumaal üle? oleks vaja sumpale koht ära teha. Või mis keere ja pikkus nendel lambdadel on?
  17. Kas saan? M20 pärit e34 525 pealt. Yhendused samad? Otsad vist mlemal ymarad ja 4 pinniga? Realoem kyll ei näita, et samu lambdasid kasutaks...
  18. Et kas on võimalik? M20 tulnd 525 e34 pealt. Otsas paistavad samad ymarad olema ja 4 pinniga? Real oemist vaada
  19. Max.

    Pärnu E30 omanikud!

    Seda kyll ja, ega ma ei väidagi, et Pärnu peldikuid täis Eks ikka tuleb ette neid masinaid millel pole ntks õige mootor passi märgitud jne. Kuna praegu aina landitakse neid "lebosid" läbilaskjaid, siis huiatakse väikeste probleemide pärast rohkem.
  20. Max.

    Pärnu E30 omanikud!

    Korralikku ja kohe ülevaatusvalmis isendit annab leida
  21. Max.

    Pärnu E30 omanikud!

    Ma oleks käpp ja usun, et teaks veel kes tuleks.
  22. http://www.auto24.ee/used/2360632 Hommikul oli mu arust veel aktiivne. Sõber saatis hommikul fesarisse mulle selle kuulutuse. Ei tea, kas oli aktiivne või, samuti ei tea, kas on müüdud või ei ole. Feissis oli hinnaks täpselt 2000.
  23. feissbukis on üks ix ka miski 2kilo ja natuke peale müügiks.
  24. Muidu kena pill, aga mekib soolaselt.
  25. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Oli vist uuem ning kindlasti must. Ei jõudnud jälgida, 30 oli ikka põnevam
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus