Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. @harcore Tenzki püss.
  2. Eitea, et oleks. Endalgi jääb minemata.
  3. Max.

    Coiloverid

    see on juba coili nime väärt
  4. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Kas siis on üks valge 325i veel või ma pole varem tähele pannud, et ix
  5. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Arvan, et nägid siis tehase 325i. Foorumis mu teada ei tegutse.
  6. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Viimane oli ka vist hiljuti müügis, ju leidis siis omaniku.
  7. Max.

    M20 jätab vahele

    Praegu ongi WCLR8+, kuid tegelikult peaks originaalis olema W8LCR, ilma (+), aga neid ei pidavat enam tootmises olema ning seda asendab siis (WCLR8+). Viimast 'plussiga' boshci üldiselt ei soovitatud.( nagu me teame, siis boschi kvaliteet pole just kõigis valdkondades enam eriti kiita). Pigem eelistati ikka jah seda ZGR5A küünalt. Hetkel on endalgi küünlad tahmased, kuid viga võib ka lambdast tulla, mis kusjuures peale gaasipõletiga puhatamist isegi tööle hakkas(vist?) Ma küll ei oota mingit tulemuse parandust NGK poolt, aga kuna enamus seda soovitab ja sisemast tahaks ka ise proovida, siis ma seda nagunii teen
  8. Max.

    M20 jätab vahele

    Ma pole ise hetkel kaugemale jõudnud. Masin 2 nädalat seisnud ja ootab palgapäeva. Kuid arvan, et olen jälle veale sammu lähemal ning ikka süüteosakonna kallale minema. Plaanin uued NGK juhtmed, Bremi rootori ja kaane osta. Mõnnalt üle peksnud.
  9. Max.

    O:M20B20 mootorile

    Kui vähegi võimalik osta tutikas, isegi b-osana saadaval, maksab samapalju kui kellegi käest postiga osta. Vanad enamasti pragulised.
  10. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellelgi Pärnumaa kandis võiks olla M20b25-le sobivaid varuosi? Vajaks proovimiseks õhukululugejat, süütepooli jms säärast kraami.
  11. Max.

    M20 jätab vahele

    Tagasi- ja pealevool ok. Nõme see, et vahest toimib kõik hästi, jätab mulje, et polegi enam jama. Lasin 2 käiku lõpuni ja kõik oli nagu fine. Ja siis ykshetk mingi lambise pöörde ja kiiruse juures jõnksatas taas. Proovin Pärnust mõned jupid leida ja katsetan millegi väljavahetamisel.
  12. Max.

    M20 jätab vahele

    Filter hiljuti vahetatud. Pumba kahtlaselt kõrva hakkavat häält oleks nagu vahel märganud, et oli kõrvale harjumatu, kuid pead ei anna. Samas praegu suriseb tavapäraselt. Tasub tagasivool siis üle kontrollida. Akuklemmid on OK. Regulaatori ja süüteluku kohta ei oska midagi hetkel kosta.
  13. Max.

    M20 jätab vahele

    Kahtlen natuke ise ka pumbas, aga proovin saada kuskilt teise õhukululugeja ja külge pookida.
  14. Max.

    M20 jätab vahele

    Eks ma siis proovin kuidagi seda pumpa uurida ja survet mõõta. Samal ajal võib veel variante pakkuda
  15. Max.

    M20 jätab vahele

    Mass korras, kaabelgi sai enne hooaega uus pandud.
  16. Max.

    M20 jätab vahele

    Mootor M20b25, pärit E34 pealt. Nii, otsapidi järgmise mure ees. Kiirus oli ~125 ja pööre oli üsna kõrge(4.10 ülekanne) ja järsku hakkas ilgelt pooma, võtsin kiiruse alla ja sõitsin nagu kenasti edasi. Ja siis tunnen, et kiirendamisel jätab korralikult vahele. Samas ühtlasel pöördel pole midagi aru saada. Ja nüüd ongi mure, et probleem nagu on ja nagu ei ole. Tühikäigul pole muidu lonkamist(va. esimene kord, kui tühikäigul ka vahele jättis) Kui rahulikult linnas sõita, siis nagu vahele ei kipu jätma, aga kui tahad tuuritada, siis hakkab jama pihta. Konkreetset pööret ega momenti pole, millal ta jõnksutama hakkab. Aga jällegi, täna õhtul andsin teise ja kolmanda mõõdukalt peeneks, siis nagu probleemi ei avaldunud. Suht värdjas, et tuleb ja läheb. Täna hommiku oli käivitusega ka mingi jama(ma ei tea, kas võib selle probleemiga seotud olla). Igatahes panin süüte sisse, tuled-viled toimisid, akul pinget tundus ikka olevat ja no starter ei teinud plõksugi. Jeblisin siis süüdet mingi 10 korda, millest ühe korra hakkas vaevu starterit ringi ajama(justkui aku tühi) ja siis paar katset hiljem hakkas ilusti vedama ja käivitus nagu peab. Kerge kokkuvõte: 1. Suurel kiirusel, kõrgemal pöördel poomine 2. Probleemi ilmnemine( vahele jätmine) 3. Tühikäigul jättis vahele(seierid hakkasid ära vajuma) 4. Rahulikult sõites viga justkui ei ilmne 5. Kiirendades hakkab lonkama(kuid ei pruugi igakord) 6. Hommikune kahtlane käivitus? Mõnda aega tagasi vahetasin ära pihustid. Nüüd peale probleemi ilmumist vaatasin üle jagaja(visuaalselt okei), aga proovin ükspäev toimiva M20 oma. Ja edasi on võimalusi nii palju, et pea läheb sassi. Kuidas saaks kindlaks teha, kas mingi sädeme probleem, suurem elektrikala või kaob kütus? See teema võib küll väga laiaks kippuda, aga paneks ikka mõtted siia kokku.
  17. Max.

    E30 üks ratas koopas

    Paaki '2nd' handina otsida pole vast mõtet, kui üritada proovid.
  18. Max.

    M: e28 tiib

    replica vōi mis ta on?
  19. Kohe ilusa teema alustuseks märgin kasutaja "Sihikas" ära. Rahad saadetud, asju vastu ei taha saata(ja kui üldse, siis räige venitamine), rohkem ei viitsi temaga tegeleda. Eks seda juttu oskab siin nii mõnigi foorumikasutaja täiendada
  20. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Aju krempel kätte saada, siis kindalaekast mõned plastik detailid eemaldada ning oledki juba asja juures. Ei midagi keerulist. Jäta licalt meelde, kuidas kõik tagasi käib Muus osas mina aidata ei oska. Aga kas mutter kinni jääb?
  21. Kui väidad, et tõesti vool peale tuleb ning mitte mingit plõksu ka ei tee, siis vōib küpse olla küll. Kuigi see on alati kahtlane, et peale seismist asi ei tööta. Võid ju veel proovida autoall juhtmeid kokku lasta starteril. Muidugi ära tee, kui sa ei tea, mida sa teed.
  22. Aku täis laadida, kõikvõimalikud massid üle tsekkida.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus