Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

cobra

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    267
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

Kõik, mis cobra postitas

  1. Vaja siis standard mõõdus plokki, mis poleks puuritud. Võib olla puhas plokk aga ka kõlbab koos vändaga. Asukoht pole oluline.
  2. cobra

    M

    juhiukse keskluku mootorit?
  3. Mis miinimum velg alla läheb? 17?
  4. võtan siis järgmised asjad: kellaplokk, poolteljed, r4 vedrud,
  5. Äkki kellegil soodsalt vedeleb originaal esivedrusid. Soovitavalt võiks olla Pärnumaal või keegi liigub siia lähiajal.
  6. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1910773 Seda keegi vaatamas käinud?
  7. mina käisin. Tiiva ääred vahetatud, siit sealt värvitud. Põhjas on niipalju auke et rusika paned igaltpoolt läbi, taga koopaid pole, katteks on pandud miski vaip, vasak amordi kann olematu. Kaasa hunnik varuosi aga pole seda väärt. Mootor nagu puterdas, sõitma ei läinudki, kuna kere mäda.
  8. kas sama tüüp müüs 2kga seda halli? Ma isegi võiks 2K pakkuda vist.....
  9. cobra

    M: 14" uus vent

    pildi järgi küll käib vaid ühtepidi ju ja oluline nr on ka palju on cfm
  10. Mis arvate, kas 4x zimmermanni puuritud kettad ja ferodo d2500 klotsid või minna miski muu ketta peale? Kahju on hetkel minna 5x augu valemi peale, kuna väga palju on velgi veel 4x100 peale. Eeldan et zimmeri kettad peaks ka seisma jätma ikka
  11. cobra

    M: 325i kupee 1988a.

    subaru impreza vastu pole soovi + raha sinu poolt?
  12. cobra

    Müüa e30 kupee 1982 400€

    Päris kõva projekt!
  13. cobra

    Müüdud. M20 Solid Flywheel.

    Maybe a little discount on the M30 flywheel?
  14. kui see punase cabrio tüüp tahaks seda vahetada impreza gt 160kw vastu, siis ma oleks nõus
  15. katuseluugi vänta ja kapotti?
  16. cobra

    Lobamokkade rubriik

    kas pre katuseluugi vänta on võimalik veel leida üldse kuskilt ja mis hinnaga kui on?
  17. viimase selle bmw hind minule oli miski 750 aga oleks veel alla saanud vast.
  18. cobra

    Ostan e30

    pakuks siis kõvera esiosaga sedaan keret aga 200e eest saad puhta kere, ilma uste ja veermikuta
  19. cobra

    m:lukku

    kapott läks ära?
  20. cobra

    O: BMW E30 sedaan/kupee

    ainuke võimalus on tõesti soomest või lätist 316 vms leida. Aga jah kõik oleneb mis on korralik, ma ei suuda omalegi leida korralikku hinnaga 5000e, seega jah
  21. cobra

    Pärnu E30 omanikud!

    palju üldse e30-sid on Pärnus?
  22. silma klappidega rüüp...täiesti P*****
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus