Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Kaido S

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

34
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Kaido S

• Tiitel
    Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Kaido S

M: E30 kapoti kate MÜÜDUD

Põhimõtteliselt võiks asja isegi plaani võtta - kuidas see kinnitub ning kus/millal seda näha võiks?
  2. Kaido S

BMW 316i '90 - callaway

Korralik ettevõtmine ning kirjatükk samuti üle keskmise. Ärge toppige neid laiu plekkvelgesid igale poole, mul alles plaan pooleli ning kui see ükskord teostatud, pole see enam sugugi originaalne. :oops: Korraliku rulli all olev hea viimistlusega plekktoru on ikka übersex.
  3. Kaido S

Silmatorkavamad E30-d Eestis

Khmm - tahaksin samuti teada, kes müüb ja mis hinnaga :oops:
  4. Kaido S

BMW 330iTurbo Coupé -89.a. "Road To 1000hp"

Selle stange esialgse vormi valmistajal on olemas ka teine, nn Evo-versioon, mis on sarnase kujuga, kuid oluliselt suurema keskmise avaga. Väga jube ei olegi.
  5. Hall auto on originaalne hetkel nime, kere ja sildade poolest, salong saab selleks loodetavasti järgmisel aastal. Tehnika osas see on ja jääb LEGOks - õnneks vähemasti Saksa, mitte Jaapani tükkide najal.
  6. Kaido S

BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

Plekkidega oli väga lahe, endal ka juba ammu selline plaan ja see auto tee veeres igal hommikul vaid kinnitas seda. Kus plekid nüüd on?
  7. Kaido S

BMW 330iTurbo Coupé -89.a. "Road To 1000hp"

Lahe auto ja osavad käed - kuhjaga retsepti 8) Lisaks ühed kõige ilusamad rullika veljed laulurahva maal...
  8. Kaido S

BMW 325i (2,8)T M-technik II '89 - S3nder

Jep / varuosaring teise liikuri tarvis.
  9. Kaido S

Kus Fantoomi liikumas nähti? See võis olla minu piimakäru.
  10. Kaido S

E30 316 1,8IS kupee - Indrek

Mina hääletaks tavavärvi poolt. Kameeleon oleks siis põhjendatud, kui tegemist oleks tuuningupilliga - 17 tolline RS all, kõht vastu maad jne. Kui on tegemist veel nn tavaseades tegelasega, siis võib kameeleon mõjuda veidi kohatult - selline omasooihara-värk tükib külge :oops:
  11. Kaido S

316 '88 - M-Tech

Hmm - olen küll ise laisk, aga kui Penu minu numbri hakkama pani, siis saab ta rihma :evil:
  12. Kaido S

BMW 318is M50B25 M-techII '89 - Mario

Ilus, kiitus
  13. Kaido S

316 '88 - M-Tech

Pagana pagan - üks mees on minust kogu aeg kaks sammu ees...
  14. Kaido S

Härra Hiis - kui teinekord veel selline pakkumine tehakse, siis olge nii kena ja kirjutage/joonistage/helistage mulle...
  15. Kaido S

See on hea, et liigud Võrus ja Soomes, ära Tallinna tule, muidu ma jälle karjun laste peale kodus - värv on liialt lahe - enda autot otsides ajasin täpselt sellist taga...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus