Hüppa postitusse

madka007

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    248
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

2 553 profiili vaatamist

Kasutaja madka007 saavutused

Foorumi püsikunde

Foorumi püsikunde (8/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

3

Reputatsioon

  1. 😀 NB ! Saadaval veel ainult viimasel pildil olev "nänn"....
  2. Terv! Nagu öeldud, rikkaks saada ei soovi 🤣 Seega usun, et kuuspakk Alexandrit peaks sobilik oleva. Või siis samas väärtuses Euroraha😃 No vajadusel pakimaati saatmine +3€ Otse loomulikult võib ka oma hinnanägemust pakkuda🤣
  3. NB!!!!!!! Esimesel kahel pildil olev mudru müüdud 😀😙 No üks pilt on väärt tuhat sõna😀 Seega kui keegi peaks ära tundma talle vajaliku "junni", võiks teada anda. Kuna tegu garaazikorrastamisleiuga, siis "ratsa rikkaks" saada ei soovi😙 Igatahes enne, kui massin Hiina mutrivõtmeteks tehti, toimis mootor ja ka nimetatud klaasipesu paak. Asjad asuvad Viljandis, kuid ostja kulul rändavad ka pakimaadi vahendusel.........
  4. madka007

    O:E30 juppe

    Üks konsooli esiosa mul Viljandis vedeleb. Minu arust suht "söödav" veel Puhastamist tahab ning tuhatoosi sisu roostrs väheke.
  5. Konsooli esiosa oleks pakkuda, kuid kahjuks asub Viljandis. Muidugi oleks võimalik ka saata nt Cargoga........
  6. madka007

    Ostan e30 keskkonsooli

    Mul Viljandis korjab tolmu miskisugune:
  7. Minu 92a Touringul, kui õigesti mäletan, oli manuaalis kirjas, et süttib, kui paagis 4 liitrit. Millal tegelikult süttis, ei julge öelda: Igatahes põleva tulega üle 15...20 km sõita ei riskinud Aga muidugi võib lamp kah läbi olla või miski seal anduris/andurites segast peksta Samas see lamp ju nii sageli ei tööta, et läbi põleks
  8. madka007

    Lobamokkade rubriik

    Smartpostis jah 7 päeva. Kuid soovi korral saab pikendada veel kuni 7 päeva. Tel.53495775. Tean täpselt, kuna alles eile pikendasin ühe paki hoiuaega 12 aprillini kusjuures see number tööpäevadel toimib isegi kl 21-ni. Ja ka nädalavahetusel mingi aja
  9. madka007

    O:Soojenduse korpus

    Mul jälle selline pakkuda 6-paki eest, kus puudu soendusmootori pealne mootoriruumi poolne plastik. Radikat ja mootorit kah poleAga neid vist vaja polnudki ju..........
  10. madka007

    Lobamokkade rubriik

    Minu vanal tranduletil ka igatahes nupust sai seestpoolt kesklukku avada (juhi omast) Aga link käis vist tühjalt, kui õieti mäletan..........
  11. madka007

    Lobamokkade rubriik

    Nujah! Pole ise tegelenud sellega: aga kui seestpoolt lükata ei saa, siis vist kehva seda klaasi kätte saada
  12. madka007

    Lobamokkade rubriik

    Rullil ei saa jah hästi seda ukseserva kangutada: nagu Eix ütles, on uks katuseserva all ning peab kole palju paenutama, et sealt miskit sisse mahuksPärast selgub et miskit kõveraks väänatud ka veel Kõige lihtsam vist jah ukseklaasi vahetada Selle peaks siit foorumist kah uue leidma....... Mul omalgi üks Touringu juhiukse oma(esiuks peaks olema sama sedaaniga vist) kuuris vedeleb. Sa ainult kaugel veits. Muidu annaks paari õlmari eest ää teise
  13. Pärineb siis 97a m43b16 motoga touringult. Aga RealOEM-i järgi sobib ka m40;m42;m44 mootoriga e36-le. Samuti e46-le mõnele. Kardaan sobib küll vist ainult e36-le. http://www.realoem.com/bmw/enUS/part?id=CE11-EUR-03-1997-E36-BMW-316i&mg=23&sg=05&diagId=23_1264&q=23007505600 Hind oleks 20 eurikut ning asub Viljandis. PS või 58704902 Piltidel esiplaanil
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus