Hüppa postitusse

Henrik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    386
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis Henrik postitas

  1. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Jätkuks mu eelnevale jutule, siis suunad hetkel töötavad Teine kangisüsteem läks peale. Ohutulede lüliti ei reageeri endiselt, proovisin teist lülitit ka. Aga vähemalt saab nüüd inimese moodi liiklusesse minna.
  2. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Mina olen nii releed kui ka ohutulede lülitit korduvalt vahetanud, aga tulemust ei tule. Loodan võimalikult ruttu kelleltki kangi saada ja annan märku asjade käigust.
  3. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Ma kopeerin siia ühe oma varuosade rubriigis leiduva teema, sest sellega seoses on mul veidi know-how'd vaja. Kes teab ja mäletab, siis olen pikalt jauranud oma auto suunatuledega ja nende mittetöötamisega pole seotud ei ohutulede lüliti, relee, pirnid vms. Kakkusin veidi roolitagust laiali ja suunatulede kangi süsteem tundub küllaltki äbarik olevat. Ma siiralt loodan, et uue ostmisega saab korda . Seega siit detail nr 2 koos kangiga oleks minu ostusooviks : http://realoem.com/b...762&hg=61&fg=35 Sinna detaili külge on joodetud ports juhtmeid - ei teagi, kas juhtmed lahti tõmmata ja siis uue detaili külge joota või leidub kuskil veel kaugemal rooli all või mujal mingi lihtsam lahtiühendamise võimalus? Lisaks avastasin imelikke sümptomeid - suunatule kangi paremale või vasakule fikseerides juhtub imeharva, et suund hakkabki tööle. enamjaolt on lihtsalt vaikus. Vahel plõksub relee niisama, kuid valgust pole. Ohutulede lülitit sisse vajutades lambid vilkuma ei hakka, aga...kui sõrmega ohukate lüliti umbes paar millimeetrit sisse vajutada ja sõrme jõuga paigal hoida, siis hakkavad suunalambid vilkuma. Ehk siis väga imelik lugu. Ma tahaks uskuda, et kui ma selle realoemis näidatud detaili vahetatud saan, siis saab see jama lõpu. Kui kellelgi mingeid toredaid mõtteid eelnevaga seoses, siis võib siia lajatada. Tänan jällegi!
  4. Henrik

    Teema lukku!

    Lukku ära Parimat, Henrik
  5. Pole ise küll aktiivne sõnavõtja, ent teemat läbi sirvides ning vahekokkuvõtet tehes jääb kuidagi mulje, et kuldne kesktee oleks vast odava ülalpidamisega "fun" üritus. Ei oska ise küll hunnikus variante välja pakkuda, kuid näiteks Haapsalus pesitsev Kiltsi lennuväli on pakkunud seni väljaelamiseks võimalust (tegu Kaitseliidu territooriumiga, kuid telefonis läbi rääkides on ehk lootust ka mitme autoga peale saada) Üleüldse käiakse seal niisamagi, kuid ise olen oma kohalolust alati viisakalt märku andnud. Haapsalu kandis peaks samuti telkimisalasid olema (pead ei anna mahutavuse ega hinna suhtes, kuid olen sealkandis ööbinud. Aga kui kombineerida kokku näiteks rada ning olesklemisala, mis teineteisele asukoha poolest lähedal, peaks üritus tulema täitsa rahakotisõbralik (ehk siis veeta päevapool rajal ning õhtuks siirduda lähimasse camping'usse). Muidugi pooldan suviti ning hea ilma korral ideed, et telgis ööbimine ei tohiks tappev olla (eeldades, et tervis korras jms) ning grilli peal liha säristamine üle jõu käia. See käib suve juurde. 365'e päeva jooksul aastas on kindlasti rohkem aega lesida Dormeo peal ning ajada Chopsticks'ist tellitud nuudlit sisse, seega väike ja lihtne looduslähedane värskendus koos juurdekuuluva sõiduhommiku/päevaga tundub ju päris hea olevat. See oli vaid üks näide, kindlasti on teadjaid, kes eelpool toodu ainel oskavad ka mingit muud asukohta välja pakkuda jne. Ja kui eix ennist kirjutas, et alaealiste FB-stiilis möla pole siia foorumisse vaja, siis vabandan, et 2007.aastal, olles ise 14, selle foorumi toonase väga väikesearvulise kommuuniga liitusin. Võib mu alaealisena tehtud postitused kustutada. Lihtsalt mõni tatt tahab ka ehk aju toita ja parem tulla foorumis teadjamatelt küsima, kui et ise lolli peaga garaažis end vigaseks ehitada. Sorry for OT, aga eelnev kommentaar sobiks ju ehedaks ja lihtsaks näiteks nooremate ja vanemate kergestitekkivate lahkarvamuste teemal . Aga jah, mõtelgem. Pakkuda veel mõnda aega ehk ideid, teha mingi lõplikum ülevaade ja sõeluda reaalsed valikud pinnale. Seejärel hääletada ja võidab enamus ning tuleb see, kes tulla tahab, sõltumata vanusest või muust. Lihtsalt tundub kõige loogilisem, kui võrdses võitluses võidab lõpuks kõige visam variant. Seniks rahulikku öö jätku!
  6. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Aitäh TaaviR'ile, käidud ja proovitud. Endiselt olen suunatuledeta. ei tööta ohutuled lülitit sisse vajutades ja ei tööta kummagi poole suunad kangi vajutades. pirnid ja relee on terved. Ja kui kangis asi nt, siis ohutuled peaks ikka töötama? Mnjah, loll lugu ja vaatab, kas peab kellelegi ette hakkama näitama varsti
  7. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi hea inimene laenaks mulle ohutulede lylitit umbes minutiks, et saaksin veenduda, kas mu rulli katkiste suundade pohjus peitub vigases lylitis. tallinnas nommel olen ja tuhat tänu ette. voite teada anda siia voi 59004774. Ühesõnaga krutiks korra maha, paneks enda oma asemele ja vaataks, kas mul siis löövad lambid põlema. Ja siis annaks kohe tagasi .
  8. Henrik

    Müüdud!

    Lumi ju täitsa maas. Üles!
  9. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Pigem välistan, proovisin ka teist ohutulede lülitit ja ei toimunud kippu ega kõppu. Seega, ootan ideid .
  10. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Mure: E30'l suunatuled läinud. Pirnid korras, oksüdeerumist ei esine. Ohutulelüliti korralik, relee korras. Ohtulesid ka vilkuma ei saa. Kui käega ohutulede lülitit veidi sissepoole vajutada, siis mingis asendis vilguvad, aga niikui lüliti fikseerida tahad, siis ei tule kippu ega kõppu. Suunatulede kang liigub veidi süldiselt ning ei paremat ega vasakut sisse lükates ei toimu midagi. Armatuuris pirn ei sütti, tiksumist ei kostu ja tuled on väljast surnud. Kas võib asi olla lihtsalt vigases ja kulunud suunatulekangis ning kui suur jebla selle kangi vahetamine oleks? Know-how oodatud, tahaks turvaliselt edasi liigelda P.S umbes kahel korral sajast on kangi rappides paar korda suund sisse läinud, seega peaks vist kangi koha pealt skeptiline olema küll...aga kas vahetus on enam-vähem lihtne töö? Tuhat tänu!
  11. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Kahe otsaga asi see nutikateema. Mul mõlemat sorti telefone käest läbi käinud. Tavaline telefon on helistamiseks tõesti kõige mugavam- numbrid ja muud möllud on suurelt silme ees, ei pea küüneotsaga igat sümbolit taga surkima jne. Kukub maha ja jääb ellu, akut laed kah nii harva, et vahepeal läheb meelest ära, kuhu laadija pannud oled. Hetkel olen üldiselt nutitelefoni kasutaja ja mõned plussid ikka on. Kui häda käes ja koheselt midagi olulist vaja teada saada, siis taskus olev internet aitab mugavalt ja kõige lihtsamalt hädast välja. Samuti on telefoni abil orienteerumine abiks olnud (kui on korralik GPS). Pluss vähe asjalikematel on kaamerad nii heaks vorbitud, et keskpärase digikaamera võib koju jätta, kuna telefon teeb tavaolukordades fotoka töö väga ilusti ära. Kui mingit nõmedat ja lakkamatut telefoninetis aelemise kommet sisse ei harjuta, siis on nutikas täitsa tore asi. Avariides kipub küll kergesti sodiks minema, see on tõsi.
  12. http://www.auto24.ee/used/1605099 http://www.auto24.ee/used/1629930
  13. http://auto.motors24.ee/vehicles/399897-BMW-316-1989.aspx?pg=0&sort=paid
  14. http://auto.motors24.ee/vehicles/400821-BMW-320-1983.aspx?pg=0&sort=paid
  15. http://www.auto24.ee/used/1588892
  16. Oi kurja, ma ei tea, kas jäin omadega hiljaks nüüd . Panen enda hääled kirja ja jätan tegijate otsustada, kas need veel arvesse lähevad või jäävad mängust välja. Igatahes minu valikud olid järgnevad: 1. 7 2. 9 3. 19 4. 28 5. 32 6. 34 7. 37 8. 38 9. 48 10. 51 11. 53 12. 55
  17. Ei hakanud küll detailselt igasugu hääli läbi sirvima, kuid kas tõesti on siin endale hääleandjaid? Muide, mitte midagi pahaga, aga selle kalendriteema juures on mulle natuke üleliigsena tundunud, et ühest autost võib panna mitu pilti. Muidugi panin isegi 2 tükki, kuna on lubatud, ent mulle näib, et kui igaüks lisaks vaid ühe pildi, oleks hääletamine ja üldpilt kokkuvõttes arusaadavam. Samas maitse asi Katsub nüüd ise kah hääled teele läkitada.
  18. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Natuke filmikunsti siia kah: http://vimeo.com/78673118 Nimelt otsustas endine klassivend veidi meelt lahutada ning elas oma kaameraentusiasmi minu tõlla peal välja
  19. Nonoh, kostitan konkurssi kah mõne sümpaatse fotoüllitisega. Pildid on hetkel fotoalbum.ee´s, kuid mul on olemas ka dropbox'is eksisteerivad suuremad failid Siit aadressilt http://fotoalbum.ee/photos/Henrik15/sets/1392217 leiab veel 3 sama seeria pilti, üks klõps küljelt ja teised kaks eest nurgast. Et kel huvi, visaku pilk peale. Need kolm siiapostitatud fotot olid enda lemmikud. Muide, pildistajaks on mu väga hea ja andekas fotograafist sõber Reino Kuber, kes sobiva kokkuleppe korral võib olla jäädvustajaks teistelegi, ja seda üldse mitte ainult autodega seoses (huvi korral võib mulle foorumi kaudu soovi avaldada). Päikest!
  20. Pole küll E30, aga siinmail huvitav pakkumine: http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=8278 Kord sõitis mulle vastu kah, päris magus näeb välja
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus