Hüppa postitusse

janek1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    62
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

janek1 päevavõit oli viimati 22. aprill 2016

janek1 sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    325IX; 728;

Hiljutised profiili külastajad

1 998 profiili vaatamist

Kasutaja janek1 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Tubli reageerija Harv
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud

Hiljutised märgid

15

Reputatsioon

  1. janek1

    Lukus

    Esiistme mehhanismid toimivad? Piltide pealt liiga hästi aru ei saa 😕
  2. janek1

    O: udutule pistik

    Endiselt otsin 🙄
  3. janek1

    O: udutule pistik

    Juhe murdunud, oleks vaja tervet
  4. Uus kevad, veljed ikka garages ootavad uut omanikku
  5. Talverattad peal, hea meelega annaks koos nendega . hinda pean mõtlema
  6. janek1

    O: FL tagatuled

    Korralikud Tln-s, järsku ka siis 50? Vahetasin endal mhw vastu ?
  7. Nii, viisin ühed rattad sinna veel lisaks aga need on seal ikka kitsad 185/65 R15 https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipN6zD0KdBgkRlJSYkNFFdldVYR-e8QOAaXmRuPfvEeQv7u-NkrXDwJBPHRrWfKhnQ?key=dlVZb1BYeGZZOWpPdEF3a2RpX2s2WEJjNjFzRDNB
  8. Mul garages seisavad kärjed aga mis rehv peal, seda küll ei mäleta. Mälu järgi oli 15ˇ - asuvad Laagris, homme võin minna läbi ja vaadata mis see mõõt on.
  9. Tänud eilse mõnuse päeva eest. Nagu ma eile ütlesin - pagana hea on ikka oma voodis ärgata. Kuigi see kojujõudmise viimased pool tundi olid ika keerulised aga vähemalt sain kohe Valga piiril selgeks et hindasin ennast õigesti. Härrased politseinikud lasid juba teist korda päevas puhuda Viljandis tegin veel ühele tütarlapsele Statoilist taksoteenust ja vaatamata sellele st Sygic lasi mul läbi Mustla sõita olin ikkagi 1:35 kodus. Tänud korraldajatele ja järgmine kord siis pikemalt.
  10. Võime rääkida ka eraldi veljed 100.- ja rehvid näiteks 180.-
  11. Veljed: Alutec Java6 7*16 ET 37 Rehvid 205/50. Põhimõtteliselt uued, sõitsin pool suve, kuni sai tagasi ostetud 17´veljed-rehvid mis varemgi all olid https://goo.gl/photos/sXrgwt1tBbxPy34S7 Järsku teeks kokku 280.-
  12. Luugi sain eelmine aasta paika, salong hakkab ka looma. Hea oleks kui leiaks liikuva antenni, tweeteri katted ustele, siis üks huvitav asi mida olen ainult pildil näinud: pagasi luugi sisemine kate. Siis võib veel pakkuda kriimudeta tagumiste tulede sisupooli, universaalidel pidid olema paremad. Üks asi veel, tagumine iste kupeele - võin vahetada sedaani oma vastu. Tänud,
  13. janek1

    Porimatid, veluurist

    Mina ka, Eelmine kord jäin kaubast ilma, kuna ei läinud kohe järgi ja lõpuks jäidki osad komplektid tulemata. Igal juhul on tarvis.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus