Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

janek1

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

57
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

janek1 võitis päeva viimati 22. aprill 2016

janek1 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

14 meeldimist

Kasutajast janek1

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    325IX; 728;

Hiljutised profiili külastajad

399 profiili vaatamist
  1. janek1

O: udutule pistik

Endiselt otsin 🙄
  2. janek1

O: udutule pistik

Juhe murdunud, oleks vaja tervet
  3. janek1

325IX '88 - janek1

Aprilli keskpaigas hakkasin jälle vaikselt liikuma. sn 295 188 Kõigepealt siis viisin värvimehe juurde: kapott ja katus said värvitud + karp korda tehtud - rumalasti tõstsin eelmine aasta Lisaks panin külge uue antenni ja tellisin H2 hunniku laiendite kinnitamise tüübleid, et ka see korralikult tagasi saaks.
  4. janek1

325IX '88 - janek1

Hooaeg läbi aga pole see aasta veel miskit kirjutanud. Talvel lasin korda teha istmete kinnnitusrelsid ja pleekunud õhuvõturestid klaasi all Kevadel kohe sai vahetatud kogu sumbutaja tagumine osa Ajasin garagest välja kevadel siis oli kella peal 289 482 Ja hetkel siis oleme uuesti garages tagasi - ees kettad vahetatud ja paagi tuulutus vaja veel remontida
  5. janek1

M: Velg 7*16´ ET 37; 4*100

Uus kevad, veljed ikka garages ootavad uut omanikku
  6. janek1

O: Valuveljed originaal BMW325ix

Talverattad peal, hea meelega annaks koos nendega . hinda pean mõtlema
  7. janek1

O: FL tagatuled

Korralikud Tln-s, järsku ka siis 50? Vahetasin endal mhw vastu ?
  8. janek1

Laenutaks orignaalmõõdus rattaid.

Nii, viisin ühed rattad sinna veel lisaks aga need on seal ikka kitsad 185/65 R15 https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipN6zD0KdBgkRlJSYkNFFdldVYR-e8QOAaXmRuPfvEeQv7u-NkrXDwJBPHRrWfKhnQ?key=dlVZb1BYeGZZOWpPdEF3a2RpX2s2WEJjNjFzRDNB
  9. janek1

Laenutaks orignaalmõõdus rattaid.

Mul garages seisavad kärjed aga mis rehv peal, seda küll ei mäleta. Mälu järgi oli 15ˇ - asuvad Laagris, homme võin minna läbi ja vaadata mis see mõõt on.
  10. janek1

Suvine kokkutulek Oore Puhkealal 09.-10.07.2016

Tänud eilse mõnuse päeva eest. Nagu ma eile ütlesin - pagana hea on ikka oma voodis ärgata. Kuigi see kojujõudmise viimased pool tundi olid ika keerulised aga vähemalt sain kohe Valga piiril selgeks et hindasin ennast õigesti. Härrased politseinikud lasid juba teist korda päevas puhuda Viljandis tegin veel ühele tütarlapsele Statoilist taksoteenust ja vaatamata sellele st Sygic lasi mul läbi Mustla sõita olin ikkagi 1:35 kodus. Tänud korraldajatele ja järgmine kord siis pikemalt.
  11. janek1

325IX '88 - janek1

Tegin õli/filtri vahetuse ls:286 249 Täna käisin ülevaatusel ls: 286 386. tagumiste udutulede lüliti pullib natuke ja vasak udu eest ei lülitu. Muidu tipp-topp ja võib julgelt suvele vastu minna. Õhtul keerasin külge juba eelmisel aastal ostetud MHW, suur tänu -kaido-
  12. janek1

325MMM

13. janek1

325IX '88 - janek1

Tühimass passis 1280 kg.
  14. janek1

325IX '88 - janek1

Kuna ajasin täna rulli juba kolmandat hooaega garaažist välja ja siiamaani pole teemat teinud siis nüüd on vist küll viimane aeg. 2013 aastast hakkasin otsima korralikuma otsa masinat ja kuna üks IX läks põhimõtteliselt nina eest minema, siis sai see kuidagi eriti lähedaseks. Lõpuks sai ostatud aastal 2014 kasutaja Armin käest bmwclub-st 88 aasta IX ja siiamaani pole pidanud seda kahetsema. Vahepeal olen teinud tavapäraseid hooldustöid, eelmise aasta kevadel sai paigaldatud uus katuseluuk, ja suve peale vahetasin istmed kupee omade vastu, vanad olid sedaani omad. Esialgu küll veel talveratastega 2014 kevad: Vahepeal jõudsin muretseda 16´rattad ja liikusin 2014 suvel nii: (Muide need rattad on hetkel MÜÜA) Ja lõpuks ostsin tagasi Azev-d ja 2015 aasta pilt: Nüüd on hooaeg minu jaoks jälle algamas, kindlustus tehtud 6 kuuks ja ilmselt läheb siis jälle tagasi garaaži. Vaja kevadine hoole teha ja siis võib muretult jälle kulgeda Sünnijärgsed andmed: Model description 325IX Market Europa Type 1291 E-Code E30 Chassis Limousine Steering links Doors 2 Engine M20 - 2,50l (125kW) Drive Allrad Transmission manuell Body color Diamantschwarz Metallic (181) Upholstery Stoff Anthrazit (0269) Production date 05.09.1988 Code Sonderausstattung Optional Equipment S288A BMW LM Rad Kreuzspeiche 29 BMW light alloy wheel, cross spoke 29 S314A Aussenspiegel / Fahrerschloss beheizt Door mirror / driver's lock, heated S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering S350A Wärmeschutzglas grün Therm. insulat. glass green S400A Schiebehebedach handbetätigt Slide/tilt sunroof, manual S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit
  15. janek1

325IX

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus