Hüppa postitusse

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. Müüa siis 93 aasta sedaan hall Vectra 1,7 TD 60 kw isuzu mootoriga. Lisad: Mingi Diamond vms sisu, 1x turvapadi, välistemp näidik ja digikell ja roolivõim. Tehtud siis 10 kuu jooksul: Dets 2010 Generaator uus Veebr 2011 salongi puhur, kojameeste mootr Märts 2011 esisillas ¹arniirid, puksid, üks rooliots, sillastend ja ülevaatus legaalselt-puhtalt(järgmine 2012 aprillis vaja teha) August 2011: Esimesed amordid, tugulaagrid teine rooliots, tagasilla tala puksid Sept 2011: Peale paari rehvi hukku ka sillastend Auto tabrib ainult Diislit ja seda minu sõidustiilijuures 60% maantee ja 40 % linn 5,1l/100km viimane kord kui arvutada viitsisin. Naine sõidab siis ei kujuta ettegi kui väike kulu on Pill käivitus talvel -26 pakasega kordades paremini kui enams pensukaid parklas. Võiks öelda et poole pöördega. Vead: Külje karbid väsinud ja tiivaääred taga ka, esiklaasi tekkis mõra 3 päeva peale üv läbimist :evil: Mingid jamad pildid on aga teen reedel hetke seisust paar paremat pilti. Mida oleks teha vaja lähiajal. Õlivahetus kohe, Rihmavahetus 12 000km pärast. Auto veereb Plekist ratastel kus suvised rehvid peal ja soovikorral ka normaalsed talvekad kaasa+lisaveljed. Vahetust pakkuda siis rulli. Eelistatud Facelift. Hind 650€ ja kirjutad ise ümber. 55983010
  2. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Mis te seletate minge tehke külmasüdamega postkastid puhtaks nüüd et foorumi kolimine oleks kiire ja valutu
  3. Mis ma ikka pakun Kalendisse kiire pilk ja minule sobiks 6-8-9, 20-21-22-23 aga 21-22 on sellised kus ühel õhtul sünnipäevaga tegelen
  4. Üllata mind ja ütle et selleks kohaks on Tallinn ? Tahaks käpp olla, aga kahjuks kõik oleneb ajast-kohast.
  5. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    vend ikka niipalju sai metalli eest et karteri raha kokku tuli ?
  6. m20b20

    P: 2,5 L tõmbleb

    siin jebisin ühe Vw boraga. Nuka andur oli mingi hetk vahetatud aga alumine mitte. Pill puterdas, värises, suri välja. Tuli välja et alumine andur ei tahtnud enam väga koostööd teha(väsinud vist). Peale anduri vahetamist auto hüppas paugust käima ja kõik oli ok. ST et ehk sul vända andur-ühendused pole kõige paremad?
  7. m20b20

    323 110kW

    kust otsast see tip-top on kui kui surveaste 3 ühiku võrra kõigub? Küünlad märjaks lähevad(kui ei siis pihustite või nende juhtmetega midagi)? Kui lähevad siis ehk sisselaske klapp ei avane. Võta klapikambrikaan maha ja näed, ehk paar nookurit saba andnud(sellel mootoril tavaline nähtus).
  8. m20b20

    M:E30 kupee 3,5 m30b35 juppideks

    Mis madalduse hind? Mis amorte kasuta-seisukord-hind?
  9. m20b20

    O: E30 cabrio.

    Mul oli ju ilus Per face mis faceliftist kõvasti kobedam ju Võta kui tasuta up`i vms
  10. Veidi mula: Mul Valgas 4 Garaazi ja ütleme nii et 3 on tühjad ei kujuta teie muret ettegi
  11. m20b20

    kustutada

    kui keegi peenikest kirja ei näinud siis auguvahe on 5x120
  12. Tere. Ei osanud teemat mujale teha, aga küsimus järgmine: Kes oleks nõus tegema mu 2 autol keevitustöid. Opel Vectra 93 a. mõlemad tagumised tiivakaared, karbid ja 2 väikest auku põhjas(uued karbid-kaared toon ise). Cabriol paar pisemat kahjustust põhjas ja roostetõrje. Ise tegemiseks kahjuks pole üldse aega. Ennast võib välja pakkuda 55 983 010 või PS. Tsekke ei taha ja ulme hinda ei taha ka maksta.
  13. m20b20

    säde kadund 2,7ETA

    jagajast? sellel peaks käigukastis 2 andurit olema ja sealt peaks saama andmeid mida vaja. Jagaja 2,7 nukaotsas ei ole?
  14. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Minust on saamas alkohoolik pean naisega peeti lahjendama hakkama
  15. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Van Gogh ja mingi punane sort ja Ants
  16. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Kartul võetud ja võib ennast õllega premeerida
  17. anna ennast üles, saad 500 euri vaevatasu
  18. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Kaine juht või lihtsalt mingi vigastus et õhtul 22:51 jood kohvi
  19. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    kas ma olen ainuke kes õlut joob praegu ?
  20. vanad veljed jäävad talveveljeks ?
  21. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    kui Eurot siis minu panga arvele mahub ära
  22. sisemine plekk siis erinev. panded facelift uksed siis kergem leida sobivaid el.aknad näiteks
  23. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    eix said sina endale siis ühe ix`i juurde või? hiirel peied ?
  24. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    KUi juba läks vööde peale jutuks, siis turvavöö mitte kasutamine tõi selgroolüli murru. Oleks vöö kinni olnud siis oleks põrutused olnud ainult.
  25. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Oli sellist vaja :evil: Loodan et laps jäi terveks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus