Hüppa postitusse

pocket

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis pocket postitas

  1. Kui nüüd meenutada, siis minu poolt müügis olnud 325 touringul (2.0 konega) oli ka aku ees. See konkreetne on vin koodi järgi väidetavalt 2.5, kuid saksa passis on märgitud kone vahetus 1.8 vastu
  2. Ei pruugi, minu 325 fl cabriol on samuti mootoriruumis. Sain LT e30 klubist infot, et on toodud auto saksa passiga, kuid mootoris üks silinder ei tööta -??? Kah muidugi kõva tagasiside 😁
  3. Kas keegi on selle 325 touringuga mingil moel kursis -müügis Leedus juba mõnda aega, kuulutus maas. Hinna ootus oli 4k juures. Olen siin paar kirja müüjaga vahetanud, kuid peale piltide infot ei liiga ja niisama vaatama ei viitsi 600km sõita.
  4. Tuleb välja, et see valcasgarage tüüp on mul hea tuttav E30 LT klubist, ei teadnudki, et on sellise businessi püsti pannud. Ma täna suhtlesin ja võiks tema kaudu küsida EST klubi liikmetele püsivat allahindlust -ma tegelikult olen sealt just ka tellimas ja eks paistab, kui palju ta soodukat pakub. ..sain 10%, abiks seegi
  5. Ei, mina müüsin just rooste tõttu ja väga odavalt (3700) -kerge lutt tuli ära küll 😁 aga oli põnev ka natuke.
  6. Kui su küsitud tunnihinnast materjalikulu, kommunaalid ja palgamaksud maha arvestada, siis oled juba pikalt miinuses 30 eurot tunnis pead ikka sullis tasuma, sest kasumit ikka ei teki, kuid palga teeniks välja. Kuid soovin edu, suhtumine on sul õige, oma teenus suuna aga ostujõulisele Skandinaavia kliendile. 411BNB 635 on 2016 minu toodud Minnesotas, US
  7. Diisli swap versioonist mina isiklikult aru ei saa, see on mingi LT tyypide temaatika, mis ka meil on levima hakanud. E30 puhul pooldaks täna juba originaali või siis maitsekalt swapitud/ turbotatud autosid. Hinnad on samuti paigast ära, kuid never know...
  8. pocket

    M: aknalaua plekk

    Panen foto hiljem, kuid oli mõeldud '86 pre'le
  9. pocket

    M: aknalaua plekk

    Tere! Pakkuda terviklik aknalaua plekk, eemaldatud valtsidest, ei ole lõigatud. H:75.- 53434062
  10. pocket

    O: kupee kuni 3000€

    Julgen soovitada, olen oma silmaga näinud ning väidan, et selle raha eest on siin autot küll https://autoplius.lt/skelbimai/bmw-316-1-6-l-kupe-coupe-1989-benzinas-9157655.html Bussiga Vilnius-Kaunas-Mariampole 40 eurot, transiidid+kindlustus 40 eurot, bensiin koju 60 eurot Raido
  11. No vast ikka need mõned tehnilised hädad saab korda teha, müüa oleks muidugi kordades lihtsam, kui ÜV peal
  12. Korralikuma sedaani leiad 2.5K eest, 1.6 m40 mootor(kui pea korras) ja 5- käiku veab ju enam- vähem ning on selle juures suht ökonoomne. Kupeed igapäevaks ei soovita, see oleks nagu hea vein joodikule.
  13. pocket

    O: E30 hobiautoks

    Kupee on jah apetiitsem, kuid pakkumine põnev.
  14. pocket

    O: E30 hobiautoks

    Ei saa nõustuda, viimase väitega veel eriti, nagu oleks rooste pigem vähene probleem. Võin sulle kinnitada, et lademetes ei ole neid mudeleid enam kuskil ja odavalt ammugi mitte. Itaalia ja Hispaania autod liiguvad soodsamalt, kuid sinna oma kätt vahele saada on ikka päris keeruline. On mitmeid EU kontakte, kelle käest olen küsinud, kuid ikka ja jälle saad selle sama tuttava naeratuse ning vastuse, et unista aga edasi, isegi otsin.
  15. pocket

    O: E30 hobiautoks

    Harimise mõttes, kuidas keskmine oksjonikeskkond välja paistab
  16. pocket

    O: E30 hobiautoks

    no kui mõni selline peaks silma jääma, enamus selles hinnaklassis R4, R6 on pigem ikka 5-6th. Seal autod tulevad ja lähevad, oksjonil on 2 päeva ja lõplik hind kujuneb viimase 1 min. jooksul.
  17. pocket

    O: E30 hobiautoks

    auto1.com lehele saab ligi vaid registreerunud diiler
  18. https://m.autoplius.lt/skelbimai/bmw-316-1-6-l-sedanas-1990-benzinas-8456321.html?category_id=2&make_date_to=1997&make_id[97]=10928&order_by=3&order_direction=DESC Tunnen müüjat, väidetavalt ilma roosteta ja korralik.. võtame maksud maha ja saame enam- vähem diili, hind 2400 ja pudelikorgid saab kaasa
  19. pocket

    O: E30 hobiautoks

    Eestisse ei ole mõtet ju e30 tuua, 2k eest ei saa isegi sedaani, kõik enam- vähem autod on eu oksjonil alates 4th, mis ei tähenda veel korralikku auto, lisa juurde transa ja marginaalsus ning ostjate unistus roosteta ja orig. Värviga autost ning ongi tulemus käes. Üks ülevärvitud must 89a kupee 320 on leedukatel pakkuda, saksa passiga, kuid hinda küsivad vähemalt 5k ja väidavad, et viivad Saksa tagasi ning kohalikul turul ei paku üldse. Muidu Autod1.com oksjonil on iga nädal mitu ahvatlust
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus