Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Nii tagasi Leeduländist, saab kalendrit jälle. Kas homme oleks huvilisi Mustika parkimiskeldris??? Are
  2. Leedutan ära siis otsin, praegu jääb ootele...
  3. Ajan sisse vastu puhurit ükspä, ma arvasin +2 ka piisavat... Jää sees ja ei lase nuppu üles selle pärast??? vat kus prost teema... Aljoshh
  4. Ei kinni nagu Galojann Suurel-Saarel, tegin katse ja keerasin muskliga alla akna... Arvasin, et meibi titade lukk pääl - 34 sain kunagi nii lahti kui titanupp pani segi veits mussoonsuvega... Haarasin siis ühe muskulaarse ülajäsemega ühes hoovast (sise) ja teine jäi siis välis vemmale ja hõkkk - kingpoole sõpragi (muhv) Kusjuures ega pole tegelt kainena süvenenudki kas E30 omab üldse jõmpsikate lukustus mehaanikat... Aga see selleks, uks on lukus polster küljes ja vaevalt enam mingit muud lahendust on kui seksuaalselt relakaga läheneda - või siiski ??? pluss II aste soojapuhumismehanismilt hakkas haigelt vilistama mingit üli kõrget sagedust- kuna raadiut pole ja juhe on uuendamise autos siis käib eriti närvidele, heli nii kõrge sagedusega, et isegi lokkis karvad lähevad sirgu (mul on sirged juuksed kusjuures peas) seega see on ikka kõrge heli... Pjlaa
  5. Ei aita see nupust kakkumine ka, nagu rongi taga oleks kinni. Leeklamp pole peos veel särama löönud aga lahti ma kardan et ei tule siis ka. Kuidas uksepolstri maha saab kinnise suuga laulupeo puhul? Imelik on see, et teist värvi uksed annab avada aga minu must paneb lillat? Eba jopp vanade riistade vrk... On kellelgi avamise aimu kinnise uksega
  6. Moro, Äkki mõnel metsavennal on sama saatus olnud. Nimelt kui padukülm järgi andis siis uks enam lingist ei avane, ei seest ega väljast. Nupp mis on mõeldud lahti tõmbamiseks on nagu kinni kiilunud alumisse asendisse. Solaariumi kutid ütlesid, et oota soojad ära või aja sooja garaazi ja su mured lahenevad, tegin seda ja midagist. Leeklambiga pole proovinud relakat mul ei ole. Tuttav günekoloog ka asja ette ei olnud nõus võtma. Saab selle seest kuidagi lahti ja kellel seda persläbi varuosa on mis seal pepjuuhinisse on ennast seivinud? 316i 93a 11kuu ja farmer kerega (eestipoolne laht räägib teda touringuks, osad universaalseks) kesklukk, puldist jne. Äkki keegi teab miskit aidata kui omal güneka dokke pole ja kitsastes kohtades käin vähe teisel eesmärgil... Rahu ps. Uks on musta värvi, kui seal võib mingisuguseid erinevusi olla.
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    MIM 1900 jah. See auto mis seal hunnikus on oli Vääna-Posti meeste svalkas minu teada. Korra igatahes küsisin sealt udukaid ja siis oli ka punane pre samamoodi virnas... Aga keegi ei viitsinud tegeleda, pakkusin toona isegi 150€ kogu kinnitustega asja eest. A
  8. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Uus elektripakett hakkas korralikult tööle, Parts tõmbas rubilniku pääle ja töötab. See annab tunnistust sellest, et riik toimib. naera mu postituse üle ja mu kadunud vend näitab sulle uut aastat...
  9. Tõesti minu vabandused osade kasutajate ees, madal reso jne... Panin ja lõikasin kuidas sain, vastavalt pildi kvaliteedile. Seinal ehk ei ole nii jube Pildid on seekord servast serva ja natukenegi erinev kalender, lubasin üllatuspommi kaanele aga läks nagu tavaliselt:S Lihtsalt aeg sai otsa kell 3 öösel lõpetasin kunudamise ja veel kell 8 lõikasin Pähkli suure pildi sisse, siis oli tuli all ja trükikotta Sai nagu sai, tuhat neli on koguaeg vabast ajast raske näpistada kui teda vähe on A
  10. Smartposti juba ajab neid laiali. Kunas jõuavad raske lubada, need mehed oskavad 2.69€ küsida küll aga kiirused neil mõnikord ei klapi kodulehe graafikutega. Loodame, et ka neil on tahe lõpetada oma tööd ime kiirelt... Are Laur
  11. Metalheart

    Kõrin rooli alt?

    Omal sama jama, auklikul või ebatasasel teel kõrsieb samamoodi. Tõstukil tõstsin üles ja niipalju kui sain logistatud siis latis mul loksu ei täheldanud - või siis ei oska ma õigesti kontrollida. Seega me saame roolikardaani hakata vahetama:P Pole muud varianti... Are
  12. Kalendrid valmis jah. Kõik kes lubasid ise pihku võtta ja vastu ka anda palun võtke ühendust. Trükikojas andsin ka pihku ja väga kaua oma raha sinna alla ei tahaks jätta Kõik kes ütlevad, et ah teeme mõni teine homme või tuleval kuul see ei ole väga boss lahendus:P Teine variant kui te ei saa järgi tulla kandke kalendritasu üle ja siis saame kokku kunas saame - siis mul enam ei põle Need kes postitse tahtsid saada neil on pakid teel Homme õhtul olen Peetri koolis treenimas lihaseid 19:30-21:00, enne/peale seda saan läbi sõita linnast Keila poole ja bensukates rahuldada kalendrisoovijaid. Kui on homme jahihuvilisi siis ennem seda trenni aega kokku leppida kus ja mis kell. Trenni ajal kõlbab ainult sms kahjuks:) tööaeg: 56902772 vaba aeg: 58021236 (vastab tütarlaps kes on ka kursis selle tabeliga: kes ja kui palju) Kiiret soovides:)
  13. Niiiniii kalendrid käes. Kes soovib KEILAST kätte saada siis helistada 58021236 (asjaajaja) Kes soovib täna TALLINNAST 23.00 paiku see saatku SMS numbrile 56902772 Kätte saab keilast ka täna õhtul!!! SmartPost'ga tegelen homme-ülehomme!!
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ajapula on suur koguaeg, kalendri missid saatke kärmekalt mulle oma originaal pildifailid!!! Sina kes sa tead, et kaasvõitleja sai oma sara kalendrimissiks, siis ole hea mees ja kisa talle ka seda originaal faili juttu. Feiskaris või siis telefonis, täna ei tohi kade olla... ruudulist ei taha keegi näha ju seinal. Jagage või midagi Nagunii õõläbi disainin...
  15. PS. Originaal pildid mulle trykkdesign@gmail.com Õhtul teen kujunduse ära ja homme trükin!!!
  16. Okei, punaseks saab asjad. Veel ettepanekuid kujunduse ja kuupäevade osas? Kujundamine käib ja panen kiirelt nagu saan siia üles ka vaatamiseks aga äkki veel ettepanekuid kellelgi on mis võiks olla? Aljosha
  17. Nii-nii Hääletuse tulemused saime siis loetud ja kalendrisse pääsevad suure rebimisega : bergo 2# (12 häält) Aigar (12 häält) Lauriest 1# (12 häält) Hendri (11 häält) Face 1# (11 häält) Pähkel 1# (11 häält) karlerik 1# 11 häält) Riho 1# (11 häält) Matu665 1# (8 häält) rreims 1# (8 häält) süütusakslane 3# (7 häält) Lamelink 2# (6 häält) (pääsesid 7-me hulgast kalendrisse tänu minu häälele ) Tulemused sisaldavad minu hääletust
  18. ÜLEKANNETE VIIMANE AEG, KES TAHAB KÄEST KÄTTE MAKSTA KA KIRJUTADA PALUN!!! KALENDREID TELLIN TÄPSELT NII PALJU KUI MAKSTUD ON 26.12 JA EI ÜHTEGI ROHKEM. ÜLEKANNET POLE VÕI LUBADUST KÄEST KÄTTE SAAMISEL MAKSTA, VAATAD ÕHTULEHE KALENDRIT kujundusosakond
  19. Hetkel on kalendri tellimise soovi avaldanud järgmised kasutajad.. Aigar 2tk + SmartPost MAKSTUD! hiis 1tk + SmartPost MAKSTUD! eix22 1tk + SmartPost MAKSTUD! Siimu 1tk MAKSAB PIHKU! Lamelink 1tk + SmartPost MAKSTUD! -elav- 1tk + SmartPost MAKSTUD! Riho 2tk + SmartPost? MAKSTUD! mote 1tk + Eesti Post MAKSTUD! Margo 1tk MAKSTUD! m20b20 1tk + SmartPost MAKSTUD! mmadis 1tk MAKSTUD! touring 1tk +SmartPost MAKSTUD! süütusakslane 3tk MAKSTUD! Feedback 1tk MAKSTUD! olev125 2tk MAKSTUD! matu665 1tk MAKSTUD! karlerik 1tk MAKSTUD! Magnus 1tk + Eesti Post zero 1tk MAKSTUD! devil86 2tk face 1tk MAKSTUD! Tiit 1tk MAKSAB PIHKU! PriitV 1tk MAKSTUD! Corrode 1tk MAKSTUD! mote 1tk MAKSTUD! Kui keegi puudu siis anna märku! Kalendri eest saab tasuda siia.. Are Laur SEB 10010229823019 Kalendri hind on 12€ + Soovitud postiteenus NB!! Kes ootab oma kalendrit koju terve ja kuivana siis on võimalus saada see TURVAÜMBRIKUS mis maksab 0,90€ kalendri hinnale juurde!! Turvaümbrikust loobujate kalendrid keeran TAPEEDI sisse ...oootame veel huvilisi! Nii-nii Hääletuse tulemused saime siis loetud ja kalendrisse pääsevad suure rebimisega : bergo 2# (12 häält) Aigar (12 häält) Lauriest 1# (12 häält) Hendri (11 häält) Face 1# (11 häält) Pähkel 1# (11 häält) karlerik 1# 11 häält) Riho 1# (11 häält) Matu665 1# (8 häält) rreims 1# (8 häält) süütusakslane 3# (7 häält) Lamelink 2# (6 häält) Tulemused sisaldavad minu hääletust
  20. Kuna ilmselgelt on käinud viimane aeg üks suur projekt elekter ja sellega seonduv E30-s siis pole old mahti üldse tellijaid ja punkte kokku lüüa. Homme teeb tubli assistent selle töö kenasti ära, kes tellisid ja kes said sisse. Siis hoiatan viimast korda, et saab kalendert... Are
  21. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    http://www.okidoki.ee/item/430647/ ilus lisavarustus. Kuulutuse kategooria on reiv:)
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sodi, pubekas on nokki joonud ennast. A
  23. [size=5]Hääletatud võiks olla 6.12.2012[/size]a. [size=5]9.12.2012a võiks olla mul kõigi, kes kalendrit tahavad, sooviavaldused postakstis.[/size] [size=5]Nimi[/size] [size=5]Tel.nr[/size] [size=5]Kogus[/size] [size=5]Smartposti või kirjakasti aadress kuhu saata tuleks[/size] PS. modekad võiks kuidagi lisada selle info pealkirja ja miskit interneti kavalust kasutades ka esile tõsta asja nagu rate's. Eraviisilised kalendrisoovid on ka oodatud nagu eelminegi aasta, hind on muidugi sellisel juhul 16€+post. [size=5]terv,[/size] [size=5]Are[/size]
  24. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kalashnikovidega oleks ilus küll suvekaid pidada. Lased otse õhku aga kõik mis läheb üles tuleb ju ka alla. Eestis on kivitäkked need mis phissivad sind off'i aga seal maal on kuulikahjustus vist samamoodi kindlustuses 0-ga nagu meil klaasid kaskoga autodel. Ei ilus pidu midagi pole öelda, paneks ka msikis rapla hoodis kohe tukiga salve tühjaks kui külgees mehed on lõpetanud... Oleks kohe buduaaris ja delfis esikaanel, mehed kõige õhtusemas lehes peaks ka siis külgees artikli tegema. tahan ka kalasnikovi [size=1]omme on miilitsad ukse taga ja otsivad rauda...[/size]
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus