Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mina ei satu niipea Raplasse ma olen UK-s Cheltenhamis. Kusjuures siin sõidavad ikka valelpool teed. Muidu on ülejäänud more less... transa
  2. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    120x140cm 3M Di-Noc ??? :twisted:
  3. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tiit sa mine osta need 4 kasti ära ja pane nahka. Raam pane prügikasti kõrvale, kus sa elad? terv, Are
  4. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sommidel on sommidel on... Kust nad saavad need asjad, mul on tegelikult ka vaja... Muidu mapean riistakast käeotsas laia maailmaminema. Hä Das
  5. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Welkamm... Kas keegi on ärimees teist. Äkki on kellegil olemas selline asi kuhu saab paki peale panna ja enda järele lohistada, nagu reisikohver aga ilma kohvrita. Kuugeldasin aga nihujaadki ei leid, mitte keeggi ei müü Eestis järelveetavat pakiraami, ometi meil on olemas odavlennufirmad. Vaja minna reisule lennukiga ja suur relvakast vaja kaasa võtta aga ühtegi kohvrisse ei mahu, laebaks siis seda või ostaks... Äkki kellelgi on vanaema vaene ja käib sellisega turul siis laenaksin tema käest ja lubaksin ta SPA-sse protseduure tegema. PS või otse tasku 56902772 Kiire ka nats... Aljooha
  6. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sildrem on silla osas alati korrektset tööd teinud. Vaata ja otsi. bläki
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mina tahan bläklisti :roll: Kas ma saaks :roll: :roll: reipas jopes
  8. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Superkross? Maru lugu, matt valge Nagu Mu-Muu jäätis. Ei mis huvi on lasku käija ju, peasi on see, et geysid ei vihkaks. Viimase aja mood. Öösel õllese peaga lugesin Elfist ja mingi röök oli kirjutanud sinna päälkirja "Miks eestlased vihkavad Geysid" ja minu suur küsimus on sama sugune Miks ka mitte. Teeme anusnüümse hääletuse kes on Gey ja kes on Hetero Mina olen hetekas. Lisage +1 H kui oled hetekas Lisage +1 K kui oled bi Lisage +1 G kui oled omasooihar Kordan hääletus on anonüümne terv, Kujundaja
  9. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Aga mina ei tea, siis ma ei saagi teada wä? Või saab orgunnida nii, et ma ka tean siis tean ? Coca peal
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    V8 D jääb liiga suur litakas sinna vahele, ei mahu oma turbodega ära sinna ilma lõikamata. Ja kas "torunina" seda Nm kinni suudaks kaua hoida on ka iseküsimus Kui see 4.0D juba seitsmest liigutab nagu lolli siis rulli otsas oleks see puhas rehvi raiskamine, jube keeruline oleks silda pidama saada Aga kuskil striitreissil oleks küll äss, toiduõliga minema põletada ja miskisele vanemale 2.5le sõbralikud ploomid teha. Väga elav rajapill ta küll ei oleks ja prosekti maksumus ja tulemuslikus oleks küll teatav küsimärk aga 10 -17 000€ ja saaks teha küll ju pulli. See 135kw tundub ka natsa mõtetu kolakas sinna, mina kui R4 pjede ahujeitaks kohe pakkuma 110kw 2.0D sinna koos 6 käigulise õunakastiga. Ja siis saaks pigem ökonoomsuse regordi teha, miski 4.2 sajale kihutada 6ndaga. Poleks ka just odavam kui 4.0d prosekt aga see auto oleks isegi kurvis vast auto nime väärt. Arutelul pole viga, kaale ei viitsinud juurde otsida aga mina hääletaks 110kw poolt. Mõlemat mootorit peos hoidnud ja mulle tundub, et see 2.0 oleks isegi odavam köögis valmis lahmida kui seda 4.0 sinna lõigata. Kaine Praegu
  11. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Krt, ma jälle käinud joobes peaga hoorumdamas. Kes kui palju 324D omadustest teab rääkida, just ; mootor, pump, pihustid. Turbotu indiviid ? loll ja uimane? Tooge näidake Kai Ne
  12. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mina arvan, et suure punase raamiga Erekas. Aga mina olen puhkuse ajal tubli olnud, mitte lillegi pole liigutanud kogu puhkuse raha panin pintslisse õllega segatuna. Ükspäev naine tahtis loomaaeda minna, ma panin juutuubis änimälpläneti mängima ta jaoks ja tegin õlut juurde. Ma olen joodik ja uhke selle üle aga ma olen maru hea südamega. Äss lugu on see, et homme ma saan ennem kümmet võtma hakata sest mu sõbral hakkas ka puhkus ja me tõime kastid juba täna ära. PS. Kas Geylas on rõdul grillimine lubatud, sõber nimelt kvarteris elamas? Omal on näpud töntsid ja pea jämedam veel, ei saa mitte enam lahti neid sätteid ja akte... Piiss
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma just tegin naabriga ühed kodusiidrid Väga timm. Muru ajasin eelmine kolmapä ära juba, brasiiliaka tegin... PS. Ajasin kuugli ka kuumaks aga ittagi ei leid, nimelt probleem selles, et täis peaga otsustasin Toyota Yarisel ketti vahetama hakata ( see on see ilma el. akendeta Lexus) 1.0 pesumasin on seal vahel ja 2000a. 5 käiku on õunakotis. On kellegil äkki Rullil sama käivitusmootor ja teab lehel näidata mootori märke. Jube pull auto, Otepää vanadelt on suusakepid piistu pandud ja neist on õlekõrstorukolle tehtud. jopes
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tuleb naine hollikast ja nõuab võtmeid we? Kuri kuhu elu läeb... kaine jee wrait
  15. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kuna ma Keila mees siis ise pakun kohe aknooli. keelemees
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tra, käid korra Tartu maanteel joomas, tuled tagasi vaatad fakk... Terve hoorum on keeratud akadeemiliseks pinnalakiks põhjaall ja vahel. Kas Aknool või Rondo? plinnõvõi Mul on suur[size=7] puhkus ja ei huvita olen jopes koguaeg[/size]
  17. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Asjalik on see idee, mõttel on jumet. Sai siin sünni päeval käidud ja järgmine päev olin lõunani paha olla. See on siis nüüd juba täna ja päälelõunat muedusin ära, nüüd on jälle parem sest selkus oli äss diil ja sai 24 Rokki miski raha eest odavalt Äss, pooled on otsas Alati loeb kõik eilsest põhjast... Lümandu.
  18. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kuramuse pliin, üksmees on mo arust me telekas koguaeg või ei ole reglaamis mees meie seast we?See ussi reklaam... Veljed poleeritud? Tegelt pole mo asigi, naiss reklaam on, mees on ka ilus muidugi... :wink:
  19. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kes teisele auku kaevab see on kopajuht... Hääde-geyla
  20. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ei ole vaja ahujeitada siin. Timmisin kolm õlli sisse ja nüüd süda vesine ja üks aff räägib ehtsast Ukrainskii soolapekist Teen neljanda lahti ja olen veel vesisem, aga see selleks. Kui nüüd keegi mees lahendaks mulle sellise küsimuse ära, nimelt kuidas tõmbab suitsu-grillahi paremini; a) panen grillahju poole korstna ärapöördeks M50 esimese 1-3 silindri väljalaskekolde ja sinna otsa toru D 80mm. Panen sinna otsa ikka korraliku R4 M40/M43 väljalaskekolde ja sinna otsa D 80mm toru korstnaks C) Teie idee ...? PS. liivaga teen ikka puhtaks ka :roll: t, grõllis
  21. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul on kodus selline altar näiteks ukse taga. Ahujaitan iga keskpäev sinnapoole. Võllissellestetamatööridtegidkoondisele2:0kotidjalkasmiksmeneilemaksame
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Nad kõik ju on seda? t, A
  23. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Hakkasin joonestama jälle laua ääres, mure järgmine... Ramdaaliketast otsisin ja leidsin juba kärmelt tänu kaaskodanikele. Joonistasin asja ja vaatan, et nüüd on gaasiballon puudu. Seega kas kellegil vedeleb seda punast, vene vana head kodugaasi tünni. Seda frikin gaasireduktoori pole apsolutna vaja ja ja võib ka juba lahti lõigatuna olla, mul seda põhja u 45cm kõrgust jublakat vaja. Siis saaks juba hakata meisterdama. Nii siis kellel on pange mulle ps-i Teeks omale lihapõletusahju... t, Pils
  24. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Vaatan telekas otsivad jälle eestile uut lõhmuse pruuti järgmiseks aastaks. Ja joon Pils tartuemajõejooki, ning ei saa aru kas see jura mis telekas on kas see on kultuur, samamoodi ei saa eurovisioonist ka sotti, kas ka see on kultuur. Ja kas see kui eurovisioon on teleka sees ja R2 Kivirähk ja Juur loevad juttu pääle siis tundub ikka nagu kultuur olevat. Aga kui vaadata häälega telekast ja Reikop paneb saundi siis nagu veits õline see alaselg... siis pole nagu kultuur. Äkki mõni tark kultuuritegelane valgustab mu noka alust ja harimatut ning kitsa silmaringiga bemerasti palet. Kui ma joon õlut siis ma olen ka ju osa kultuurist, õllejoomisel pidi ka kultuur olema. Loodan osaleda ka muudes kultuurides, andke ainult märku kus ta on. phiis ja getos näeme, Oss
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus