Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Tegelikult võiks mõelda uute särkide, pusade vestide jopede jne peale. Äkki Ranzz viitsiks selle värgi ette võtta kuna viimati tegi seda tema.
  2. http://www.auto24.ee/used/969513 http://www.auto24.ee/used/968760
  3. Ei anna ise tükk aega seda juba taga otsinud.
  4. Miks te nii hilja sellest teada annate alati.. Aga Kolmap olen kindalsti platsis ja kui lund veel on siis võiks koos kuskile lollitama kah minna pärast poole.
  5. Lagi koos el. luugi süsteemiga on minu käes.
  6. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Ma liigun kah õhtupoole linna peale natukeseks hullama ilmselt
  7. P2hkel

    Viimased Kleebised saadaval!

    Võtaks 2 valget 5x5 kotkast ja ühe kirja.
  8. Vaatab mis kell lõpetan võib olla olen isegi kohal täna.
  9. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Kas see mitte ei ole bbs-i body kit?
  10. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Kui ma ei eksi, siis tegemist selle masinaga.
  11. P2hkel

    2012 KALENDER

    1. Eduard Otema 1 2. Aleksander Kullamaa 2 3. Ain Pahkel 4. eigo 3 5. Indrek J 6. Kristjan Püvi 1 7. Ranno 5 8. Reimo Ruubel 1 9. Tiit 2 10. Toomas Anijärv 3 11. Kaspar Jürgens 12. urmas 1 Huvitav kas minu masina pildid läksid meelest ära või ei sobinud ?
  12. Ma kah ei jõudnud kuna lõpetasin juba miskine pool 5 paiku ja kohe mitte ei viitsinud kella 8ni oodata, aga mis te arvate kui liigutaks seda iga kolmapäevast kogunemist natuke varasemale ajale näiteks 19:00 ?
  13. 16 ja 17 on reede ja laupäev ja kuupäevad sellsied kuna selleks ajaks peaks kõigil olema palk käes kes tulla tahaksid.
  14. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Mnjah kitsas tagasild alla topitud aga silla seade jumala metsas omadega.
  15. Olen siin mõne klubilisega rääkinud ja tekkinud idee et võiks koos minna kuskile linna peale pubisse/baari istuma- Naudiks rahulikult õhtut räägiks juttu jne mingit otsest põhjust ei ole hetkel et kokku tulla, aga pole nii moodi koos käinud kah tükk aega. Teema tegingi selleks, et uurida kes huvitatud kui saaks miskise arvu teada siis võiks otsida miskise koha ja ära broneerida, miskit osalus tasu ilmselt ei ole, aga iga üls ostaks joogid söögid ise. Kuupäevaks plaanisin ise miskit 16.12 või 17.12. eks te andke teada kes oleksid huvilised.
  16. P2hkel

    Tartu kokkutulek??

    Võikiste kirjutada koha ja aja kus kogunete sama moodi nagu meie Tallinnas iga kolmapäev mustika keskuse all parkalas siis lisaksin selle teema pealkirjaks.
  17. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Mul ei olnud sedagi, aga õnneks hhabersti rimi keemilene puhastus aitas hädast välja
  18. http://www.auto24.ee/used/937262 Väga korralik pill ja hoolas omanik on sellel autol kasutaja isegi meie klubiline aga vaikiv kasutaja.
  19. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    No jah aga ei ole jõudnud uusi polte osta veel. Aga mis määret sa mõtled?
  20. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Neid velgi sul enam ei ole.
  21. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Ossa krt oleks teadnud oleks sul eile kätt surunud, aga palju õnne tagant järele!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus