Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna ridariässa nägin, olin e61 vilgutasin vildes ohukatega, treiler oli taga.
  2. Käisin täitsa kohal ning tiksusin kuni veerand üheksani ning kuna kedagi ei tulnud siis liikusin minema. Aga koguneme siis ehk järgmine nädal?
  3. Väike tripp läbi linna ja kakumäele nt grillima ?
  4. Teeme siis järgmine kolmap miskit vähe suuremat äkki üle pika aja, et proovige nii paljud kohale vurada kui vähegi võimalik. Kui tuleb suurem seltskond, siis tooks lipu ka vahelduseks tuulduma.
  5. Plaanid muutusid vähe ja ei jõudnud seekord, aga järgmine nädal olen ilmselt platsis.
  6. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin ka jah viimasel hetkel, ning õhtu poole jäi veel matu tartu mnt ja liivalaia ristis silma.
  7. Olen 8st siis arenal, kui keegi tahab ühineda.
  8. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    Kaugelt paistab hea, aga tegelikult on auto suhteliselt räämas.
  9. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    Liigun jah palju ringi Tallinna vahel ja veidi ka Tallinnast väljas, mis masinaga ise olid? Tume kupee poleeritud veljega? Endale jäi eile kuskil 8 paiku järve selveri juures kasutaja feedback silma. Viskasin käppa ka, aga vaatasin, et esiklaasid olid päris mõnusa tooni all.
  10. P2hkel

    Tartu kokkutulek??

    Palju teid kokku tuleb, tuleks vb isegi seekord hoopis Tartusse.
  11. Vaja siis sellist asja. Kontaktiks 58044713 või ps. P2hkel.
  12. Lisan enda masinast ka mõne pildi loodan, et autor ei pahanda.
  13. P2hkel

    Kes, kus ja keda nägi

    Vaatasin jah et madal rullikas ja tundsin ära.
  14. P2hkel

    Lobamokkade rubriik

    Mis teema sellega on et ei saa copy paste teha siia foorumisse ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus