Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. Võtad ja paned sõbra rooli selleks hetkeks ja ise jood kõrval õlut. :wink: Kui kruiis jm sellist toimuks siistahaks ise kah kohale tulla aga ennem on autoga natuke tööd vaja teha.
  2. P2hkel

    K:Stroker

    Noh peaaegu ma mõtsin et kas kõrge v madalaga ei tuld meelde täpselt. Edit: Nii palju kui ma kunagi Silwerilt uurisin siis odavam ja kiirem moodus jõudu arendada oleks oska e36 m3 moto. :wink:
  3. P2hkel

    K:Stroker

    Niipalju kui mina aru olen saanud siis stroker on vabalt hingav ja suuremaks puuritud mootor mis on ka vist madala sureve astmega, aga ma võin ka eksida.
  4. Noh ei ole hullu natuke vb liialdasin 39.8 palavik aga sattusin korra arvuti taha ja mõtsin et tulen läbi kogu aeg voodis kah ei viitsi olla.
  5. Mul ei ole joomisest vaid sellest et ma olen haige migi 40 palavik köha nohu jne ...
  6. Ise kohale ei tule kuna väga vastik on olla. :roll:
  7. Mõne muu autoga võin täitsa tulla isegi aga enda omaga veel ei saa.
  8. See esmasp veel ei luba end kohale aga kui baberid korda saab siis hakkan ikka kohal käima. :wink:
  9. Kusjuures kui õigesti mäletan siis sa vist ostsid minu käest isegi ukse ja tagumised polstrid.
  10. Sisu oled juba kokku pannud? Kui jah siis ootaks huviga ka sellest pilti. :wink:
  11. Oih sry ma ajasin sind daqqeriga sassi. :oops:
  12. Kui see kast jänxi käest ostetud siis peaks olema m52b28, 5 käiguline kast + tagurpidi käik. Vähemalt nii palju tean mina kuna see mootor mille otsas see kast oli on mu sõbra endise auto pealt ja sinna sai pandud m52b28 kast.
  13. Kas see on see sama kast mis sa Jänxi käest ostsid ?
  14. Kui see on nädalavahetus siis mina oleks arvatavasti käpp.
  15. Võiks hiljem olla siis äkki on mul kah lootust jõuda see aasta veel autot testima raja peale. :roll:
  16. Kõrvalisse kohta ei saa sa oma punasega äkki ligi lõhud salvo ära
  17. Kui terve aujto on must kaasa arvatud tagatuled siis minu arust kollased esituled ei sobiks nii väga aga see on muidugi minu arvamus. :roll:
  18. Kas mulle tundub v on vassakult poolt rehv ja tagumse akna liistud punaseks saanud ?
  19. P2hkel

    Smoke suunatuled

    Aga kas lõuna eestismõnda nn tuuning poodi ei ole ? Ma arvan et seal peaks kindlast kohapeal olema või siis saab tellida.
  20. Kuida esiotsaga lood on muidu ? :wink: Tagumik paistab väga kena.
  21. Kahjuks seekord veel mitte. Olen venna e36ga kohal.
  22. See päris iga esmasp ei toimu, et me enne ikka viimasel ajal lepime kokku kui toimub. Aga ise oleks kah täitsa käpp täna.
  23. P2hkel

    M:suured pihustid

    Nu vot ei olnud ju nii raske. :wink:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus