Hüppa postitusse

Renx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    666
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis Renx postitas

  1. teeks nii, et kui sajab siis mustika all, aga kui päike väljas nagu hetkel, siis arenal 8)
  2. ka kohal, kui just Pulgaariasse komandeeringusse ei lähe :roll: ...
  3. Renx

    Lobamokkade rubriik

    sain korda...tänud Allan L-le 8)
  4. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Tere,mul väike mure. Nimelt vaja ühte plekkvelge veidi keevitada(umbes 3cm mõra sees)...kes täna-homme TLN-s soodsalt ära viitsib teha?Tänud juba ette!Renx 56 498 445
  5. käidud, joodud, grillitud jne....ja igakell läheks tagasi ..niiet nautige puhkust krt :twisted:
  6. kui ilm ok, siis arena ja kui vihm jne...siis ntx mustikas.. :roll:
  7. rahu, natuke uumorisoont ka peale rasket tööpäeva :wink: ...no avaldati arvamust sou vatt...teed ju autot ikkagi endale ja kui sulle meeldib, siis savi mis teised arvavad...vaata minu tranduletti...rulliga värvitud, individual käetugi....eelmine mootor sõitis aint vana õli jms peal....poofik pole ve?...niiet lenda aga laivi 8) ...aga need tuled sobivad siiski rohkem kuskile mujale...
  8. oh teid küll :twisted:
  9. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Õnne siis Paka-le ja perele :: :: :: :: :: :mrgreen:
  10. jeesh, suvi ju alles ees, küll jõuab 8)
  11. mõnusad pildid 8) ...ja kui ma neid grilli pilte vaatan, siis....krt järgmisel korral ma ei värvi bemmi tööjuures 13h jutti enne kruiisi....ei jää magama vähemalt
  12. jeesh, põrkaks ikkagi oma madallennuga ka kohale ja teeks grilli ja värki :twisted:
  13. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Tänud õnne eest....ikka läheb vaja :twisted: ....laul oli ka hia
  14. et siis täna(kolmapäeval) arenal kell 20.00?....veeren läbi sealt igaljuhul....ja kui ilm jama, saab mustika alla veereda
  15. eiei, ootama võib ikka jääda...oleneb, kui hea närviga oled
  16. seekord läks siis nii jah ...ja kui karpa timmis, siis see 66kw teeb imesid....kui veidi meelitada...aga see selleks ..
  17. võiks teha küll arenal, kui ilm ilus...kui ilm jama, siis mustikas 8)
  18. see nädal keegi ka tuleb või kõik grillivad juba kuskil grüne peal?
  19. ma veeren 8 paiku läbi sealt :roll: edit: enne poolt 9-t kindlasti ei jõua siiski...eks tulen vaatan läbi, kui lõpetan 8)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus