Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. See rullikas peaks seisma pärnus mais kui ma ei eksi.
  2. Viige minema tahaks rullikat tuua omale.
  3. Ilusta kohale jõudmist teile ja ägedad olemist tehke siis pilte ka.
  4. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile tuli mulle lihula poolt vastu e30 touring suunaga pärnu poole keegi siit foorumist? Ise olin aud a6-ga punast värvi.
  5. Siis ei ole kesklukuga versioon on täitsa ilma.
  6. Ei oska öelda kuna ise ostsin kunagi kupeele aga jäi alles.
  7. Nüüd olemas ka juhi poolne uus õõts,rooli varda otsad ja ka reguleerimise poldid.
  8. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Vatlast sõitis läbi Fl cabrio e30 punast värvi. Keegi siit foorumist?
  9. Panen siis vahetuseks oma audi A6 -e 2.5 diisel mootor avant kerega quattro,kaas sõitja poolne esi tiib mõlkis stange ka kahjustada saanud aju on tsipitud all on otse toru esi silla tahaks vahetust juhi poolne õõts ja mõlemad rooli otsad ja reguleerimise vardad taga oleks ka vaja kõik ülevaatada ülevaatus on 11.2016 Vahetuseks pakkuda FL e30 kupeed või sedaan kerega,touringut ainult diislit. Kiiret ei ole vaatan kõik pakkumised läbi. asub pärnus 56700583 Hinnaks 1700 euri selle hinnaga saab kaasa teise jooksu valukaid.
  10. oleks siis pakkuda sellised rehvid kahed on lamellid,kahed nael rehvid mustrit on oma jagu peal lamell rehvid sai eelmine aasta sügisel ostetud nael rehvide kohta ei oska öelda näevad välja pea aegu et uued.üks paar on minerva omad teine paar on nankok vist kui õieti mäletan kõik rehvid on ühe mõõduga 205/55 R16 hindaks esi algu 90 euri asuvad pärnus 56700583
  11. veljed müüdud LUKKU
  12. harcore

    Lobamokkade rubriik

    kas keegi on pannud e30 -le v8 diislit peale?
  13. harcore

    Kustutada

    Auto taas müügis.
  14. head kogunemist teile ja ägedat olemist oleksin ka hea meelega tulnud kohale aga paraku ei saanud autot valmis.
  15. koos talverehvidega 200 euri
  16. pre-facei sedaani küljest siis mõned jubinad pakkuda üks suport on veel küljes oleks ka pakkuda püstakud pre-face kere küljest teen neist lähi ajal pildid.
  17. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin pärnus portartur 2 juures kasutaja Eliise22 rullikat ise olin audi a6-ga punast värvi katus must.
  18. Kahjuks ei saa mina oma rulliga tulla :-( kuna kere tegemata ja rahaline seis ka nukker aga siiski oleksin kleepsust huvitatud.
  19. http://www.auto24.ee/used/2272178 Keegi seda on vaatamas käinud?
  20. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin täna pärnus punast touringut tallinna mnt mini rimi parklas teist musta touringut nägin raunex juures. Kas siit foorumist keegi? Ise olin punase audi a6-ga
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus