Hüppa postitusse

RaidoM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    659
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Kõik, mis RaidoM postitas

  1. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    just nägin eile vist facebookis müügis seda.
  2. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kas Tallinnas täna kellegi kanaliga garaazi saaks kasutada? Vaja lambda vahetada.
  3. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Selge. Ehk leidub Tallinnas mõni osavam inimene, kes selle asja üle vaataks.
  4. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kui ma katuseluugi plekki maha võtsin siis ma trosse ega mootorit ei näppinud ja midagi sealt lahti ei võtnud. Kas saab tõesti nii paigast minna? Enne mahavõtmist istus katuseluuk ilusti.
  5. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi Tallinnas oskaks E30 katuseluuki paika timmida. Ühelt poolt ei ole katusega tasa ja ei liigu nii nagu enne. Mina suure pusimisega hakkama ei saanud ja närv ütles üles, Vaev saab tasutud. Omalt poolt tööriista kohver olemas.
  6. RaidoM

    Kes, kus ja keda nägi

    Kollaste tuledega sedaan tuli Kadaka autoturu juures vastu.
  7. Aknatõstuki vänta samuti vaja.
  8. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi homme-ülehomme Tallinnas veoaasa saab laenata?
  9. Täiendasin postitust.
  10. Indrek pani sinna peale vist E36 pealt is mootori seega peaks 103kw olema.
  11. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Siit saab vb 300 ka välja
  12. Liistud vaiba ja lävepaku vahel. Kupeele. Tüüblid pole olulised. Liist ise peab terve olema. Mõlemat poolt on vaja. Pildil nr4 Kahte sellist tihendit vaja. *Elektrilist antenni komplekti võib ka pakkuda. OEM või aftermarket.
  13. Rehvid pole kasutuskōlblikud. Ōhku ei pea. Mustrit nagu on. Sobib mōne rullika alla, mis talveks seisma jääb. Asub Märjamaal. Saatma ei hakka.
  14. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    mis suurusega bmw märgid on kapotile ja pagasiluugile? bmwfans ei anna mingit infot selle kohta.
  15. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    M-Tech II huvilistele: http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=215192
  16. http://www.auto24.ee/1844853 Korralik hind 1.6l kohta.
  17. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Leidsin mingist suvalisest Austraalia külaspoest E30 M3 mudelauto Ammu olen sellist otsinud.
  18. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Selge. Ta pilt tunduski imelik. Eks pean kuskilt selle võtme leidma.
  19. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    kas esipõlle saab nii ära võtta, et stange tala jääb külge? Hakkasin eile lammutama aga kuna mul polnud seda suurt torx võtit siis jäi asi pooleli. Just vaatasin lepa teemas,et tal põll küljest ära aga stange tala ikka küljes. Ja kuidas akna liiste eemaldada?
  20. RaidoM

    Kes, kus ja keda nägi

    see olin ilmselt mina. Kablis käisin.
  21. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Jep, panin ta jah sinna alla. Täitsa okei jäi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus