Hüppa postitusse

RaidoM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    659
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Kõik, mis RaidoM postitas

  1. RaidoM

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Tundub,et ma pole ainuke, kel temperatuuriga jama. Ventilaator küll jahutab ilusti maha kui see rakendub(samuti 3/4 peal) Aga maanteel sõites, mil asi peaks niisamagi jahutama, on temperatuur veidike üle keskmise. Eelmisel aastal lekkis termostaadi korpus, kust sai ilmselt õhku vahele. Sai see parandatud aga midagi ei muutunud. Temp kisub ikka üle veidike. Andur samuti 80/88 aga ainult ühe astmega, ehk peaks rakenduma 80 kraadi peal. Vahel oleks nagu tunda tosooli lõhna. Tasuks ehk samuti see salongiklapp välja vahetada?
  2. https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/originaler-bmw-3er-e30-318is-diamantschwarz-m-technik-innen-aussen/659462520-216-6746 Huvitav sisu. Pill ise suht räbal. Sellise hinnaga võiks natuke paremas seisus olla.
  3. RaidoM

    Numbrimärgi vahetus

    Ei, Maanteeamet ei väljasta vana välimusega numbrimärke. Ainult EUR tähisega saab.
  4. RaidoM

    Kes, kus ja keda nägi

    @Max.Tulin jah suvitama aga siin peab hoopis jopet kandma. 😃
  5. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Jep. Sai juba nagu korda aga mingi jama ikka sees. Sel vanal ka kahjuks 2.nädalane järjekord, kes seda timmis.
  6. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kas oskab keegi soovitada autoelektrikku Tallinnas, kes vaataks lambda juhtmed üle ja vajadusel paneks asja õigesti kokku. Suhteliselt kiire asjaga.
  7. Olen tellinud sealt 4-5 korda. Alati ōige asja saanud ja ilmselt kōige odavamate hindadega varuosapood.
  8. RaidoM

    Tulede probleem

    Vaata kapoti all juhipoolse tule juures massijuhtme mutter üle. Endal oli see eelmisel aastal lahtine ja kõik tuled jebisid.
  9. RaidoM

    Kes, kus ja keda nägi

    Vanamōisa laadal oli üks sile E30 mu vasta parkinud.
  10. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    15 vist veits palju. Suht krõbe hind oli ka, 90euri paari eest küsiti. 10mm pole jälle saada kuskilt. Kui 5 panna siis jääks ET 25, mis peaks selle näite põhjal nagu ok olema. http://www.e30zone.net/e30zonewiki/index.php/Wheels
  11. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kui paksu flantsi saab taha panna niiet velg veel rummu peal kannaks mitte ainult poltide? 5mm, 7mm?
  12. RaidoM

    M20 jätab vahele

    Mina sain enda probleemile lahenduse. Õhulugeja pistik ei andnud hästi ühendust.
  13. RaidoM

    M20 jätab vahele

    @metsaelanik Hea, et sa õhulugejat mainisid. Tuli meelde, et õhufiltri korpust aretades läksid õhulugeja pistikul nagad katki, mistõttu see ei lukustunud enam ära ja tuli lihtsalt otsa torgata. Võimalik, et asi lihtsalt lahti vibranud ja ei anna ühendust korralikult.
  14. RaidoM

    M20 jätab vahele

    Mul hakkas täna hommikul sama jama pihta. M50 mootor küll. Hommikul kohapeal käies polnud midagi aga maanteele jõudes hakkas jõnksutamine pihta. Täiesti suvalistele hetkedel. Polnud vahet, kas kiirendasin või sõitsin ühtlaselt. 2,3,4 jõnksu ja siis lasi normaalselt edasi mõnda aega. Mõni jõnksatus kestis pikemalt niiet kiirus jõudis langeda juba 10 võrra. Tööle jõudes lasin koha peal käia natuke ja samamoodi ei käinud ühtlaselt ja tahtis nagu välja surra. Endal lõi esimese asjana kütusepump pähe?
  15. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Paljud vb ei tea, et neid ümber tõsta saab. Mul polnud aimugi enne. Igatahes, 6h ja valmis. Uus, "heas korras" lukk oli nagu kinni keevitatud. Nii paska täis ja võtit polnud see vist aastaid näinud. Mitte ükski neist muukidest ei liikunud.
  16. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Jõudsid täpselt sekundi pealt vastata Nii ongi, üks kesklukuga variant. Kas sisu annab siiski ümber tõsta?
  17. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Ostsin kasutatud pagasniku luku võtmeta. Lammutasin nii enda vana kui uue luku laiali, et ühe sisu teise tõsta kuid asjad on veidike erinevad. Millest erinevus tuleb? Minu oma FL pealt ja uus väidetavalt ka. E: Ise küsin, ise vastan. Parempoolne on kesklukuga variant, vasakpoolne tavaline.
  18. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kuradi huumor ikka. Kutid taovad karpe gualdaga https://www.google.ee/search?q=gualda&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjix5iYoqTTAhUCiCwKHRlNAIsQ_AUICCgB&biw=1280&bih=610
  19. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    @Chulo katsetasin: nagu enamvähem sobiks aga krdi suur kobakas on. Igast küljest käib kuhugi vastu.
  20. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Mul m30b30 ōhukopsik plaanis sinna aretada. Ruumi nagu on, sest pole absi, paisupaaki ega ühtegi kronsat seal. Aga pole talve jooksul viitsinud tegeleda.
  21. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Ma arvan,et see aftermarket ei anna midagi juurde ega võta ka ära. Läbilaskevõime on täpselt nii suur/väike, kui on selle toru(filtri korpuse) kitsaim koht. Kui nii aftermarketi omal kui ka nt e36 omal on ühesuguse diameetriga õhusissevõtt ja väljund siis teoreetiliselt ei tohiks läbilaskevõimes vahet olla. Kuigi ma ei tea, kui suurt rolli mängib filtri korpuse suurus seal. Aftermarketi oma tunduvalt väiksem ruumalalt. Eks neid asju oleks tore mõõta ja katsetada aga pole sellist aega ega tahtmist raha kulutada, et terve päev dynos erinevaid combosid mõõta
  22. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Olen ka e34 oma näinud kuskil aga hetkel pilti ei leidnud. e36: http://i11.photobucket.com/albums/a155/Danharborow/Black 316/24th june 09/5.jpg~original
  23. Kui õigesti aru saan siis alustab ainult 1 E30?! Aga tee peal võib neid juurde tulla. What car will you use? We are currently on the hunt for a suitable BMW E30 here in Ireland.
  24. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    @Toivoku proovisin e36 oma. No mitte ei tahtnud istuda. Ja mul polnud ühtegi kronsat ka segamas. Kuigi jah, olen ka näinud pilte, kus E36 filtrikorpus on rullikale pandud aga ilmselt seal midagi lõigatud ja moditud, et sobiks. @Leks eks ma ootan kuni sa enda oma kätte saad ja muljeid jagad
  25. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Millise plaanid võtta? Kamotorsi oma või aliexpressist midagi?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus