Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    476
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis zero postitas

  1. zero

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    Mis poldist jutt on? Kuuma ei saa anda?
  2. zero

    lukku!

    Üless
  3. zero

    Lobamokkade rubriik

    ega kellegil juhuslikult ei vedele E34 m50 mootori karteripõhja? Asjaga suht kiire. Oleks hea kui tallinnas/lähiümbruses.
  4. zero

    E30 ja mim 1900 veljed

    Sillatala on see metallist tala, mis on kere küljes ja kuhu ntks roolilatt kinnitub Näeb välja selline Aga oled sa kindel et sul õiged õõtsad ja asjad seal küljes on?
  5. zero

    lukku!

    Üles! pakkuge hind ja viige minema.
  6. zero

    14" 4*100

    Kapslid olemas kõik?
  7. Sooviks leida siis samasuguse mustri ja tooniga esimest TERVET istet, mis mul on. Ei ole oluline kumb pool, kuna on vaja ainult seda istmiku aluse padja riiet (Võib ka muidugi pakkuda korralikku, tervet kupee juhiistet). Pildid on üsna nadid, aga Salongi üldine toon on sinine.
  8. zero

    O: 16" 4x100 velgi

    Natuke liiga laiad, aga tänud pakkumast. Võib pakkuda erinevas seisus velgi.
  9. zero

    O: Facelift IS esimest lisa

    huvitav mida ma vaatasin siis, seal um-i lehel näitas 179 mu arust? H2-s oli letikas ka umbes 146 vms
  10. zero

    O: Facelift IS esimest lisa

    http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=252567&p=15174189#p15174189 Tegin päringu ja tuli selline info OEM New - 51711968488 - 115,0 EUR + shipping; Fiberglass - 51711968488 - 70,0 EUR + shipping; Shipping via cargobus costs ~15-20 EUR for lip. Maybe you need other fiberglass parts? You will get discount for buying more parts. Maybe you want to organize a group buy? Paul
  11. zero

    lukku!

    Pakkuda siis selline asi. Mõrad puuduvad. Asub Tallinnas ja hind 20€
  12. Võib pakkuda igasuguseid, aga eelistaks randiga kärgesi. NB! Plekke pole vaja!
  13. zero

    Lobamokkade rubriik

    pmst jah. ma sain niisama haamriga koputades selle kätte.
  14. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    Käisin remondi järgset test sõitu tegemas ja spottisin pärnakal ühte e30-t. Kena valge seelikuga tsikk otsis pagassist midagi.....ilus oli
  15. zero

    Lobamokkade rubriik

    termostaat toimib?
  16. zero

    M: 316i VARUOSADEKS

    Kas selle kundepoolse lähituel on reflektori peal mingi defekt, või on lihtsalt klaas must?
  17. zero

    O: Pre FL udutulede klaasid

    https://www.ladu24.ee/bmw-varuosad/3+(e30)+1982-1992/316+66kw/6145/,,0,1,udutuli/1NB123582001,2/tulekasutus-udutuli-hella https://www.ladu24.ee/bmw-varuosad/3+(e30)+1982-1992/316+66kw/6145/,,0,1,udutuli/1NB123581001,2/tulekasutus-udutuli-hella
  18. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    hommikul tuli vabakal vastu üks punane sedaan, ning valdeku ja vilj mnt ristmikul valge kupee
  19. Oleks vaja kiiresti ühte toimivat siduri töösilindrit Tallinna kandist.
  20. zero

    Lobamokkade rubriik

    Kes siit on omale ehitand ja kasutanud M50B30 strokkeri, võiks ühendust võtta, tahaks paari asja arutada.
  21. siin foorumis ka terve pikk teema olemas, kus seda sama teemat iga nurga alt lahatud on, trumlist kettaks tegemine tundub suht mõtetu töö ja aretamine mu arust, kui on juba suht bolt-on lahendused olemas.
  22. compactile on ketastega sildasi ka.
  23. zero

    Lobamokkade rubriik

    Ise pean ka uue selle ostma, UM-is 27 euri ja h2-s 21 euri
  24. kui tikkpolte tahad panna ja vask muttreid, siis ainult um.
  25. zero

    M50 mootori paigaldus e30-le

    selleks et kardaan otse all oleks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus