Hüppa postitusse

erks1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    65
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis erks1 postitas

  1. erks1

    Lobamokkade rubriik

    keegi võrust tallinna liigub autoga kuhu saaks 2 recaro istet paigutada ?
  2. no mis seal erlisi tööriistu vaja õiged võtmed ja pole midagi kõik kodustehtav . kui maksta ei taha või raha vähe tee ise . kogemused kasvavad proovides 10h on minu arust samuti liiga kaua .
  3. erks1

    Lobamokkade rubriik

    Täpsemalt keegi ei oska rääkida mis mootori kubatuur on ?
  4. erks1

    Lobamokkade rubriik

    Võiks ju teada
  5. erks1

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab öelda mis mootor istub taavi toomara bmw'l vahel ?
  6. spoileri all oli märgistus . carlsson 1396 .
  7. erks1

    323 110kW

    Tuhik2igul k2ib ilusti.kuigi kahel silindril.
  8. erks1

    323 110kW

    tänud . Proovin siis õhulugeja pistikuga mängida sest küünla juhtmed on kõik ilusti peal .
  9. erks1

    323 110kW

    pihustid töötavad . Uue ajuga sama teema . Nüüd asi veel hullem ja ei tea milles asi video kuidas auto töötab ! säde olemas kütet ka annab peale .kas võimalus et saab lisaõhku ? või milles probleem võib olla ?
  10. erks1

    Lobamokkade rubriik

    Kes teab mis perv bussi juhib , samas võivad need olla igalpool :x
  11. erks1

    Lobamokkade rubriik

    pole sõnu Mina enam bussiga ei julge sõita
  12. Krt alles homme paasen auto kallale siisvaatan spoila alt koodi kh.
  13. mis toonanguga on tegu kui keegi oskab pildi pealt ära mainida . Tänud
  14. Tänud . Abi eest . Ja ilus rull sul . Olen kll vanade valudega ilma värvita näinud aga 5+ :twisted:
  15. see rohkem teemaväline küsimus aga vana aju vaja välja vahetada uue vastu . pidi ps minema aga juhtus hoopis siia . Vabandan .
  16. tervist Selline küsimus et kas 2.3 mootorile sobivad ka 2.0 ja 2.5 aju ja kas hakkab ilusti toimima ? Tänud
  17. erks1

    323 110kW

    Küünlad lähevad märjaks . surveaste oli nii 1 silinder 12 2 silinder 9.5 3 silinder 12 4 silinder 12 5 silinder 9 6 silinder 12 proovime uut aju ja vaatame ka nookurid üle !
  18. erks1

    323 110kW

    küünlad on võetud nii teise auto pealt proovimiseks kui ka teiste silindrite omasid proovitud 1 ja 4 silindri peal kuid need ei hakka ikka tööle . homme mõõdame surveastme silindrites ära ja eks siis näha ole mis edasi saab .
  19. erks1

    323 110kW

    ma arvan kll jh et on . Aga mis nimelt võib olla ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus