Hüppa postitusse

Tom90

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    191
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis Tom90 postitas

  1. Kas on mingeid suuri erinevusi et ei saaks panna 316i -le peale?
  2. Tom90

    316i suur kütusekulu

    Selle tihendi mis rooli ja istme vahel on.
  3. Tom90

    K: Piduri torud

    Ja kui toru ise korralik on, et tasub paigata siis olen kohanud ka mingeid jätkusid torude ühendamiseks.
  4. Tom90

    Bardatsjok'i lukk läks katki !

    mul juhtus sama asi natuke aega tagasi Kruvikaga surasin veits seal ja kangutasin ja lõhkusin siis sain lahti.D Uue (kasutatud siiski) sain kohalikust lammutusest peale tingimist 5 euriga.
  5. Mis need lamellid endast täpsemalt kujutavad?
  6. Tom90

    316i suur kütusekulu

    Mõõdukannu ja ja mõõdulindiga, valan 100ml bensiini ja siis vaatan mittu meetrit sõita saan Tegelt no kuidas ikka, paned kas paagi küttet täis või mingi kindla koguse ja vaatad palju sõita saad, mingi ettekujutuse asjast saab. Ega mind väga ei morjenda ka, harjub ära, lihtsalt, kui kellegil veel mingi samalaadne asi siis võiks sellel ju mingi põhjus ka olla. Mingi osa küttekulust määravad minul ka 17" veljed aga ühtlaselt võiks käia ikka.
  7. Tom90

    316i suur kütusekulu

    Kui midagi targemaks saad siis kirjuta siia ka mind valdab mingi sama jama. Õhulugeja olen prooviks ära vahetanud, ei midagi ja lambda mõõtsin ka ära, töötab. ÜV olid kõik gaasid korras. Muidu toimib hästi aga tühikäigul käib veits imelikult ja olen tähelepannud, et põhja pööretel viskab nagu musta käigu vahetusel.
  8. Tom90

    Lobamokkade rubriik

    Pole ju sama auto.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus