Tom90 Postitatud 18. oktoober 2011 Postitatud 18. oktoober 2011 (muudetud) Panen siis enda veljed müüki äkki kellegil on vaja. et oli vist 35 ja keskauk täpne e30 ne jaoks ehk siis... Veljed sirged esineb kergeid kriime ja värke ühel või kahel veljel kodaratel suuremad kriimud. Rehvid suht olematud. hind võiks olla umbes 230euri Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Muudetud 8. jaanuar 2012, muutis Tom90
psycho Postitatud 19. oktoober 2011 Postitatud 19. oktoober 2011 Kriimud päris sügavad kahju, muidu oleks valmis neid ära ostma P.s äkki kellegil on midagi pakkuda sama laadsed, võite privasse kirjutada Edu műűgiga, muidu on ilusad papud suveks!
Tom90 Postitatud 19. oktoober 2011 Autor Postitatud 19. oktoober 2011 Tegelikult pole seal hullu midagi, natukene lihvida ja värvida ja on nagu uued. Easy work.
Tom90 Postitatud 5. detsember 2011 Autor Postitatud 5. detsember 2011 Viimane võimalus osta, muidu vist jätan endale. Hetkel veel üks teine mõtte, seoses sellega ka natuke oleks kiire.
PriitV Postitatud 24. detsember 2011 Postitatud 24. detsember 2011 kas veljed veel müügis? ja kas sellel autol mille all nad on on ka mingi madaldus või on standard? küsin et saada aimu kui kõrge/madal mu enda auto nendega jääks.
Tom90 Postitatud 25. detsember 2011 Autor Postitatud 25. detsember 2011 kas veljed veel müügis? ja kas sellel autol mille all nad on on ka mingi madaldus või on standard? küsin et saada aimu kui kõrge/madal mu enda auto nendega jääks. Hetkel veel täitsa saadaval, kuna pole veel jõudnud ise neid tegema hakkata. Mingi kerge madaldus vist ikka on aga kui palju ei tea, eriti madal pole. Normaalse rehviga oli väga hea minuarust.(205/45 vms) Aega saan võin ka pilte teistest velgedest teha.
Tom90 Postitatud 28. detsember 2011 Autor Postitatud 28. detsember 2011 Velje tootjaks on MAK ja made in italy 1x up nädalas!!!
Soovitatud postitused