Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Haha, tahaks näha kuidas te puksi alumints südamiku saate sealt poldi küljest niisama lahti. Võibolla mõnel Saksa või Põhja-Soome autol mingi ulme leotamise ja meelitamisega, aga reaalselt soola näinud autol ei tule nad mitte mingi variandiga sealt ära. Suure taliga tõmmates veel saaks, aga siis oht kere kahjustada. Ma ise puurisin puksil kummiosasse augu sisse ja sealt edasi lõikasin kummi läbi, taliga tõmbasid tala otsast ära ja pärast relakaga lihvisin alumiiniumi lahti poldi küljest. Reaalselt mitte midagi rasket ega ka närvekulutavat ning keredetailid jäävad kenasti korda.
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mootoripadjad, kkasti padjad?
  3. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kasutaja devil86 endine. Omanik käib antud foorumis üsnagi tihedalt.
  4. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Eix mine vaata oma silmaga üle, siis tead mida mõtlen... Aga see selleks, ei kobe pill muidu.
  5. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Entu, kilo euri ja võtan su leeduka ära...
  6. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kuradikurat, ma panustasin ikka vahekasti peale...
  7. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Pane siis mingi filter vahele kui kardad et sodi täis? Kõige lihtsam ongi kas voolikuga välja imeda või mõne pumbaga lasta. Kui paagis küte sees, siis ei tohiks seal eriti mingit roostepuru nagunii olla. Põhja all mingi punn vist oli olemas küll, aga toda vaevalt et lahti saad ilma midagi lõhkumata.
  8. Peangi lähipäevil vaatama kes tuleks ja vahetaks nukkvõlli ära, pärast ajaks süüte õigeks (reg ratas) ja klapivahed paika... Ise ikka ei julge, ei saa piisavalt täpne.
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Müües vaata et pabereid täpsusega ajad, alles streetraces oli mingi teema, et ostavad autosid ja ümber ei rega.
  10. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    https://www.google.ee/search?q=%2B79+area+code&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a&channel=sb&gws_rd=cr&ei=WWwCU6zLMOjA7AbOpoBI
  11. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    http://bmwfans.info/parts-catalog/E36-Sedan/Europe/325i-M50/L-M/1994/browse/vehicle_trim/retrofit_kit_m_moldings/ 318 ütleb et sobib, 325-l vaikus. Niiet pole õrna aimugi, aga loogika kohaselt peaks sobima. Sedaanil ja touringul väga vähe erinevusi.
  12. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Oh ära muretse, ei ahista, hoiatamata pasunasse ära kohe... Sa vähemalt niipaljugi sõitnud, ma pole see hooaeg kordagi jäärajal olnud. Ja kui keegi on kutsunud enda omaga proovima, siis alati väljakutsed vahele tulnud.
  13. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Tiit miks sa nii tõre viimaselajal oled?
  14. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kes mis mida? E36 läks juba minema.
  15. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ah tüüpiline... Üks enne lendas turja, et temal läheb transport nii kalliks. Nagu see oleks minu mure vms...
  16. Pakkuda siis avariilise pre sedaani pealt antud tagaise. Tagumikualune raam kergelt kannatada saanud, aga polster ja see vakstu korras. Seljatoel üleval mõned rebendid. Hinnasoov: 10eur Asukoht: Valgamaa, Puka Kontakt: 56 452 444
  17. Aga kui valepidi võtta, siis surub kõveraks kaane? (Niisama huvist küsin)
  18. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Hakkab tõsiselt see Eesti teema juba närvidele käima, ma ei tea kas kogu elu käibki aind Tallinnas ja ülejäänud kant mõttetu w? Üritan siin vaikselt ühte avariilist E36 kupeed müüa, juba ma ei tea mitmes ... kirjutab, et oleks Tln ostaks ära või ala too Tln ma vaatan üle. Vanasti viitsiti vähemalt ärigi ajada, nüüd tundub et pealinna ärikad ei viitsi üldse oma p´rset liigutada diivani pealt, ainult oskavad müüjatele närvidele käia.
  19. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Avalikult ei hakkagi pakkuma, ei viitsi seda mõttetut ila pärast ps-st lugeda. Siinse foorumi rahvas on vägagi normaalne, aga kahjuks kuulutused alati meelitavad igasuguseid .... ligi. Mõni arvab, et ta läbi mädanenud mandeooo pask on ka uue mersu hinda väärt.
  20. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kaine peaga olen kordades julgem, ära sa selle pärast üldse muretse. Osta parem kiiresti rullikas ära, muidu äkki teen selle ka veel romuks.
  21. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Tiit kas nüüd ei või enam põllu peal ka paarutada? Muidu oli suur jama, et minu punt metsateede peal peeneks laskmas käis jne... Sa oled seal Põhjas ikka liiga pehmo, tule ela mingi aeg Lõunaosariikides, saad ka lõbusamat ja vabamat elu tunda
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus