Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Reimann

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    387
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis Reimann postitas

  1. Reimann

    O:FL esipõlle

    Olemas. Must, vajab veidi nokitsemist, Sirge, kuid siiski kergeid defekte leidub. 35.- 53738119- Indrek.
  2. Miks ise paigaldada ei soovi? Pelgalt päedevuse puudumist ei tasu karta, kuna juttu ja ja vajaminevaid jooniseid on palju liikvel. Polnud isegi varem kokku puutunud, kuid tegelikult ühendamises ei ole midagi keerulist, joonised on ühed lihtsaimad mis ühel elektroonikavidinal olla võivad.
  3. Reimann

    Varastatud e30 424tcz

    Jah, auto käes. Võib lukustada.
  4. Reimann

    e36 küttepump ?

    Kui pump ja ühendused on korras, siis ei ole võimalik. Endal käib 36 pumbaga ilusti.
  5. Trossi ei soovitaks, kuna sikutab mõlemad kraavi tagumise kontrollimatu liikumise tõttu.
  6. Reimann

    4x100 -> 5x120

    Flantse siis millele?
  7. Reimann

    4x100 -> 5x120

    Amordikann vaja selleks ringi teha. Proovisin miskiaeg ise sama lahendust, kuid 34 amordipüstak on siiski liiga jäme sinna. Coilid muidugi kitsamad ja ehk siis ei peaks laiendama, kuid õlemine kinnitus tuleb igal juhul tugevdada, muidu on püstak varsti toas.
  8. Reimann

    4x100 -> 5x120

    Mujal olen näinud, et kasutatakse coili kinnitusena originaal amordikinnitus polti, seega e36-e 5x120 rummud originaal ketastega õõtsa külge, vast kõige lihtsam lahendus. Compacti sild on juba päris haruldaseks muutumas, võid muidugi romulad läbi helistada, ehk kuskil olemas, see iseenesest kõige kiirem variant.
  9. Reimann

    4x100 -> 5x120

    Õõtsa kinnitused ei sobi. Kui uued kinnitused teha, oleks võimalik paigutada, kuid selleks, et sild ka sirgeks jääks on olemas lihtsamad variandid siiski.
  10. Detailide värv ei ole oluline, peaks olema korralikud, suurema rooste ja mõlgivabad. Asukohast oleks ideaalne Rapla, Harjumaa, kuid võib ka mujalt pakkuda.
  11. Reimann

    M:E30 jupid

    Kus asjad asuvad?
  12. Müüginipp ilmselt, naela kurss ju pisut kõrgem
  13. Reimann

    K:E36 istmed E30nele?

    Parim lahendus on e36 siinidelt tükk vahetl ära lõigata, et vahe kitsamaks saaks ja siis kokku keevitada. Muud valikut tegelikult polegi ,kuna e36 istmete siinid on ühele küljele väljaulatuvad ja iste ei jää otse, vaid vastu keskkonsooli, või ust (peast ei mäleta enam täpselt).
  14. Reimann

    K: mure..324d sööb genekarihmasid

    Ei päästa see conti. Mul endal sarnane mure rihmadega ja samuti jooksevad kõik rattad sirgelt. Mul siis td, kuid see ei oma tähtsust.. Paari kuu jooksul rihm on kindel kulu. Ise arvan, et ilmselt on rihmarattad kulunud ja seetõttu sööb ära. Pole ise ka mingit muud lahendust leidnud, kui rihmasid vahetada. Ilmselt see 2eur mõne kuu peale rihmade kulu on ikkagi odavam, kui kõik uued rihmarattad.
  15. Reimann

    Termostaat

    See on üks tükk ja ei käi lahti. Poest uue ostes saad täpselt samasuguse asja vastu.
  16. Reimann

    Termostaat

    mis mootor?
  17. Võimalik on peaaegu alati, kuid kas ka mõtet, seda ei oska öelda.
  18. Viska mulle r4 spidoploki, pooltelgede hinnad ps.
  19. Vean enda venna rallikat ka kolmnurgaga ja alati olen seda teinud lahtise rooliga, panigi imestama kuidas üldse lukus rooliga vedada on. Kiiruse hoian alati 70 ligi seega välistan ühe ohuallika. Kui peeglitest jälgida siis kõikides kurvides keerab rool ilusti kaasa ja pole kunagi risti läinud. Muidugi on all alati hästi pidav rehv ja vedukiks 3500kg kaaluv buss, mida on raske ristis ratastega kõigutada Olen Eixi kolmnurka oma silmaga näinud ja pole seal hädist miskit. Metalli paksus on piisav ja liigend korralikult tehtud seega pole seal nokkida miskit. Mis kord juba kõver olnud läheb järgmine kord juba lihtsalt.
  20. Terv, Vaja turvapaaki mahuga 40L ja üles. Ühendust saab Ps, või 53738119.
  21. Isme alumine osa mahub, aga seljatugi on tunduvalt pikem ja jääb ukseaugust välja. esiistmetega ei ole probleemi, kui siinid ära vahetada.
  22. Reimann

    4x100 -> 5x120

    Mul varsti variant püstikut alla proovida. eks kirjutan siia ka kui mööda, või paika asi peab.
  23. Reimann

    4x100 -> 5x120

    Õõtsa jätaks e30 oma, kuna e46 õõtsa sarniir on sama mõõtu ja siis ei tule ratas väljapoole ka ilmselt. Peaks jääma isegi suht talutav ma usun, aga pole hetkel võimalust võrrelda püstakuid.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus