Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

e30hardtop

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

8
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist
  1. e30hardtop

M:klaasfiibrist tagaluuk !

Siis jh,kunagi sai ostetud aga tarvis ei lähe endal,nyyd võtab ruumi vaid ja kogub tolmu !! Siis klaasfiibrist pagassi luuk,,välimuselt väljalt poolt identne metallist omaga,kinnituskohad ka olemas,,siis annan soodsalt ära 60€,kuna ei ole aega tegeleda sellega ja ruumi keldri juurde tarvis!
  2. e30hardtop

M:klaasfiibrist tagaluuk

kunagi kaalusin üle küll aga enam ei mäleta mis see oli aga igaljuhul tunduvalt kergem kui metallist luuk!
  3. e30hardtop

4. e30hardtop

sedaani kohvrikate!
  5. e30hardtop

Siis klaasfiibrist tagaluuk oleks müügiks,väliselt täpselt sama-sugune nagu metallist,mingit vahet pole,kinnituskohad ka ilusti olemas ! Ja hinnaks ütleks 65€ !
  6. e30hardtop

170720141496

7. e30hardtop

M:17'' O.Z veljed

Sellised veljed ka garaazis vedelemas mul,kui kellelgi huvi peaks olema,auguvahe on 4x100, aga flansid peavad ikka olema,et ilusti istuks alla! Ütleme uueks hinnaks 140 euri !
  8. e30hardtop

M:M20 mootoriplokk 2.5l

Tere! mõtlesin,et panen siia üles,äkki keegi tahab!! Oleks mõistliku hinna eest ära anda M20 2.5l mootoriplokk (ülemist osa pole) ,aga plokk ise peaks olema täitsa tubli,seal sees asuv väntvõll on lihvitud ja tasakaalustatud,kõik uued saaled ja kepsud sees,plokk ise seest sai ka hoonitud+uued kolvirõngad sai vahetatud (sõidetud sai u 9-10000km) ,,siis mis juhtus oli see,et pea jooksis kokku aga nõnda õnnelikult,et klapid pähe ei old tuld (100% seda garanteerida muidugi ei saa) aga nõnda öeldi töökojast mulle,väidetavalt jälgi ei old ! Ja nõnda see plokk järgi jäi mul,kuna ostsin M50 moto vahele! Tel:59046491

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus