Hüppa postitusse

AMe30

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    132
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis AMe30 postitas

  1. AMe30

    OTSIN 585 TCS OMANIKKU!

    Tundis huvi jah, et kas saaks auto minult tagasi osta. Ei taha seda ära nüüd küll müüa...sorry!
  2. AMe30

    OTSIN 585 TCS OMANIKKU!

    Auto kuulub mulle!
  3. AMe30

    Mure mootori pööretega.

    Mul oli sarnane jama siis kui kütuse surveregulaator oli läbi. Võibolla tasuks sul seda kontrollida.
  4. Korralik ja lihtsasti arusaadav...äkki abiks: http://www.e30world.com/
  5. Krundi hinnad on alates 10 kuni 25 euri liiter. Need 40-55 eurised väevid on kõige tavalisemad värvid kuhu lakk ei lähe peale. Laki alused värvid on poole kallimad ja lakki liiter on juba ise kuskill 40 euri. Auto värvimise peal ei ole mõtet hakata igat 10et euri kokku hoidma, nagu ennem mainitud siis olen ise selle pärast vastu pükse saandu. Kasutage kalleid ja kvaliteetseid pahtledi, krunte ja värve siis kindel et pärast ei mullita midagi üless, ei kooru maha ja kestab kauem.
  6. Kõik õige aga minu arust on ikka nii, et kui paremat tulemust tahta siis tuleb kõik tükid ikka eraldi värvida sest nii ei hakka värv jooksma ja jääb igale kumerusele ühtlasem kiht. Tooni erinevus jääb siis kui sul ei ole kogu värv ühe korraga valmis segatud ja pead värvi juurde tooma. Sest uuesti segades võib tekkida tooni erinevus. Pinnakaga eraldi värvides tooni erinevust ikkagist ei tohiks tekkida. Seda saad vennalt üle küsida. Metallik värve ja neid peab küljes värvima sest püssi kaldest oleneb see kuidas tera ka jääb või midagi sellist. Parem siin teemal rohkem sõna ei võta, ega ise pole selles asjas üldse kogemust, lihtsalt mida kuulnud olen või kuskilt meelde jäänud. Ise värvimise juures otsast lõpuni olnud ainult enda punasega, varemad kokkupuuted väiksemad. Kui milleski eksin siis vabandan.
  7. Ei mul on üks oma koht, kus mina ja maaler saime kahepeale hakkama selle teoga
  8. Auto värvimine pole nii lihtne midagi kui alguses tundub, kui varem kogemust pole siis ei maksaks ise tegema hakata. Kindlat värvi kogust ei saa kunagi öelda, sest erinevatel värvi firmadel on erinevad värvid, erineva viskoosusega (kui vedel värv on). Isegi oleneb värvi toonist palju värvi läheb, näiteks must värv katab paremini kui valge. Värve on veebaasilisi ja siis lahustibaasilisi. On olemas talvalised pinnakad, siis on värv pluss lakk jne. Pinnakas on kõige odavam aga värv tuhmub kiiresti, et läkivat saada tuleb iga paari aasta tagant poleerida. Lakialused värvid on laias laastus poole kallimad, kuid kestavad kauem värskemad. Et kindlat kogust teada saada vaja teada mis värvi tahta. Näiteks hästi tuntud auto värvi tootja on DuPont ja Glasurit jne. Erinevatele värvidele lähevad erinevad krundid. Ma ka 100% kõike ei tea aga seda peab põhjalikult uurima. Näiteks kui autopahtel on juba kaua ilma värvita seisnud tõmbab see endasse niiskust ja mustust sisse ja see tuleb uuesti maha nühkida ja pahteldada, seal palju väikseid nüansse mida peab teadma.
  9. AMe30

    sidurikorv

    Arvatavasti on sidurit libistatud palju ja siis ketta kulumisest tekkib see pask, muud ei midagi. No mootorisse ei saa see sealt kuidagi minna. Kui ketas õhuke on, siis pane uus ketas ja kontrolli et korv kõver pole ja kõik.
  10. Kui on ABSiga sild, aga ABSi ei kasuta, andurid väljas, siis kas pooltelg peab ikka ABS võruga olema, või sobivad sinna tavalised ka?
  11. AMe30

    Lobamokkade rubriik

    Seisab üks korralik jäme pooltelg, kuumid terved ja korras aga keere on maas. Huvitabki see, et kas keegi on proovinud sinna uut keeret keerata ja kas on midagi välja tulnud? Mul omal muidu igast viindikeerajaid küll aga ükski poole peenkeerme oma. Pole uurind kust sellist saaks ka ja mis maksab. Ei tahaks kuskile ostma ka tormata, kui sellest midagi välja ei tule.
  12. AMe30

    Lobamokkade rubriik

    Võin keevitada, kui viitsid ise viimsisse sõita! 555 77442
  13. Väga hea...võtan millalgi ühendust siis. Kohila pole probleem
  14. Minu arust peaks ikka väiksega ka saama silla puhtaks lasta, pole seda tööstuslikku midagi vaja. Ma mõtlen seda millega betoon seinu lastakse, sellega võib sillast augu ka läbi lasta kui tahta. Pole see sild mingi ime asi midagi, lihtsalt nats roostes mõnest kohast ja värvitud. Võin ka eksida, uurin targematelt järgi!
  15. Ega teil juhuslikult väiksemat liivapritsi pole? Et a laa tagumis silla tala ja õõtsad puhtaks lasta.
  16. AMe30

    Lobamokkade rubriik

    Kui aus olla siis ei julgeks värskelt korras ja värskelt värvitud autoga poodigi minna. Paljudel pole mingit austust enda ega teiste pillide vastu, Selverisse minnes tuleb parkida kõige tagumisse nurka ja loota et keegi kõrvale ei pargiks :?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus