Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    Uks kinni, milles viga?

    On nii juhtunud. Asi oli ise paigaldatud keskluku mootorite kinnitites. Seal läks varras selle varda külge kust nupust saab lukku lükata seest. See kinnitus oli veidi lahti ja paigast nihkunud. Siis samamoodi uks lahti muidu ei tulnud kui väljast võtmega vägistada
  2. Kuna minu ja venna autot juba eelmises kalendris olid ja tema auto on täpselt sama ja ainult minu oma on muutunud siis paneks pildid kus 2 autot on korraga. Loodan, et see on OK, kuna siis saab ehk ka rohkem e30neid kalendrisse
  3. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Alpine nüüd küll mingi eriti müstiline vaatamisväärsus pole
  4. Võiks nii olla, et täpselt nende samade piltidega, millega eelmisel aastal kalendrisse saime uuesti enam ei kandideeriks, et oleks siiski uued pildid.
  5. oo7

    O: Nüüd TYP168 3.23 diffri

    Ma olen kõik juba ära lõhkunud mis Eestis on, viimane on auto all ja see on ka kohe küpse varsti
  6. Mingi pagulane minema ei vii seda kole kiiresti? Ma elan Tallinnas
  7. Näeb äss välja küll, ainult kuidas see kinnitub sinna ?
  8. Mul ilged töö-ikaldused kaela tulnud. Next week tuleks küll, siis puhkus
  9. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Korkidest tehtud veljed on päris ägedad
  10. Selle loogika järgi poleks mõtet üldse siis E30 ostagi vaid see täiesti nullist ise teha Lihtsalt hakata UM-ist juppe ostma, või isegi need ise teha. Mingi vend ju tegi Lambo oma keldris valmis, kulus 13a selleks.
  11. Kui lasta autot teha siis 4 tonni eest ei saa mingit molekulideks võtmist, minu auto 2 nädalase "taastamisprotsessi" või õigemini värskenduskuuri ametlik arve oli 4 kilo. See sisaldab siis täieliku ülevärvi ja veidi keevitamist. Auto oli enne selline pleekinud-poodi-mitte-häbi-minna pill nagu siin kirjas. Kui tonnise laiba viid reaalselt töökotta ja ootad sealt uut autot siis arvesta pigem 7-8 kanti, kui keegi üldse selle ette võtab. Mingid Ameerika pillid on üle 10 tonni ka läinud.. Siis kui mul seda tehtud sai, olid seal sees veel totaalselt perses Volvo Amazon ja kõige esimene Porsche 911, ma ei taha teada mis nende arved võisid pärast olla
  12. Keskmine Eestlase auto hind on ~4800 Eurot. Lugesin sellest kuskilt. Kui me nüüd vaatame milline on keskmise eestlase auto ja neid siin siis maitea, pole mõtet nüüd mingi mõnda tonni taga nutta ja selle pärast kuskil garaazis aastaid kügeleda, selle ajaga teenib juba terve uue auto raha kokku. Normaalse pilli kradi hooldus on juba 500-600 eurot
  13. Mu vend jääb küll sellega korralikult kahjumisse, mingit kasu selle 5K eest ta ei saa. Seda vast teab igaüks, kes neid autosid siin ehitanud on, enda auto peale ka üle 5K ära läinud, kuigi mul oli paremas seisus, kui selle sain. Keevitustööd sai sisse ostetud, lisaks originaal plekid ja mootoreid sinna ka omajagu ehitatud..
  14. Mu venna autot on väga paljud näinud k.a antc vist ise ka. Vahepeal see rooste küll pole läinud ja on selline nagu koguaeg on olnud. Venna auto hinna piirab ka see, et tegu pole õige 325i-ga, vaid 316-st ehitatud asjaga, beezi sisuga auto on aga originaal. Arvestades kui ilusti see värvitud on ja võimsust, siis ei ole minumeelest küsitud 5K müstiline summa.
  15. Huvitav kas läbisõit on õige ? Kokkutulekul nägin ka seda autot, ei läinud lähedalt väga vaatama või uurima, kaugelt paistis ok
  16. oo7

    m20b25(2,7i) stroker

    Ei jää, segu just millegipärast mul rikas Tegelikult õhulugeja ju saab aru et rohkem tuleb õhku sisse Mu venna 2,8L stroker töötas ka väga hästi 2,5 kraamiga
  17. oo7

    m20b25(2,7i) stroker

    2,5 kraamiga juhi seda asja ja kõik töötab. Soovi korral võib lasta normaalse kivi teha, läheb põhjast veidi paremaks.
  18. oo7

    Tippkiirus?

    http://tqhq.ee/dir.php?id=62 Sisesta andmed. 3 käik = 1,4 ja 4 = 1 ülekanne
  19. Valget Bauri muidu seal parklas pold, kus ajakirjanduse pildid tehtud on, see ilmus otse Ooresse
  20. Miks mo 325eStrokerAerodynamicBorbetLevel5000 mainitud pole ?
  21. oo7

    Lobamokkade rubriik

    See nüüd peaks ju vähe kangem olema ikka kui 325iS, mis siis LA-s oli küllaltki heas seades 2,7L ja Ameerikas lihtsalt M-tech 325i M-tech 1 kupee on kindlasti kõige kenama kerega nn tava-e30
  22. Kuskil kaugele vaja sõita siis auto alati huiab rsk, õnneks seekord sain korda kähku lõuna ajal. Tööjuures kaevati et ropp pensuhais tuleb aknast sisse juba siis sain aru et pill on vist p***es Igatahes Tallinna omad teavad kus tulla, saab seal Selveri parklas tagapool kokku, bensiini jaama lähedal, katsun veidi varem siis kohale veereda. Tuleme ainult punase autoga seekord
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus