Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Tauno

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    148
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Tauno postitas

  1. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Tiit, ei ole viisakas vastasuunas liigelda Vähemalt tundus, et see olid sina
  2. Andres, kas sa mitte seda uuele omanikule ei pea andma, nagu lubasid ?
  3. Tauno

    M20B20 Spidoplokk

    1.Jama siis selline, et sõbra autol ei tööta kütusenäidik ja spidomeeter. Pistik oli taga ilusti ja juhtmed vaatasin üle, samuti ka kaitsmed. Kuskohast viga veel uurida? 2. Vahepeal kaob laadimine ära, viskab pöörded nulli ja hakkab puperdama, kui rohkem pöördeid anda hakkab tahhomeeter uuesti tööle ja genekas laeb jälle. ( Tuled hakkavad erksamalt tööle, soendusmootor jne.
  4. Tauno

    E36 m42b18 E30nele

    Ajuga ja temperatuuri anduriga probleeme ei tohiks tulla. Selge, siis tuleks panna E30 m42 karteripõhi, ning kas on võimalik kuskil lasta üldse teha plekist karteripõhi?
  5. Tauno

    E36 m42b18 E30nele

    Mure siis selles, et hakkas kahtlus selles kas E36 m42b18 sobib otse vahele E30nele. Olen uurinud ja vaadanud, kuid karterid paistavad erinevad olema. E36 karteri õlivõtturi või madalam koht on hooratta pool ja E30 on see koht eespool. Kui E36 mootor otse vahele tõsta, kas roolilatt või midagi segama ei jääks? Ning kui keegi on pannud E36 m42b18 vahele, võib jagada ka kogemusi mootorivahetusest. Tauno.
  6. Tauno

    O: Katusereelingut

    Sai juba minukaudu 10 euroga Loomulikult kui Magnus ise järgi läheb sellele
  7. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    098TEL on jaanuarist saati minu käes olnud
  8. Tauno

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Arvatavasti ka mina
  9. Tauno

    M:madaldusvedrud

    Mis erinevus Touringuga on siis sedaanil ja kupeel ?
  10. Vabandust et kuulutus on ülesse jäänud, kui veljed on ära vahetatud ! Lukku.
  11. Lakki saab osta kemiflorast, kuid tulemus ei jää see õige..
  12. See skeem on m10 mootorile, aga eks ma lähen üritan arusaada.
  13. Mul tuleb kütuseregulaatorist vaakum toru aga kuhu see minema peaks? Mootor on m20b20 92kw.
  14. Up. 100eur Rehvid tuleb kahuriga peale lasta. Pakkuge vahetusi
  15. Pakkuge rohkem vahetusi, huvitaksid teised veljed.
  16. Ma arvan et, hinna määran mina ise Ja see rehv mis peal oli, oli liiga kitsas, tuleb panna laiem, sellise rehviga suhteliselt võimatu peale panna. Tingida saab ka julmalt. + veel üks velg ei pdanud ühku, sai uue keevituse.
  17. Müüa või vahetada laiad plekkveljed, ühel on korralik värv peal, teistel mitte. Veljed on korralikud, ilma rehvideta ! Vahetust sooviks valuvelgede vastu, või müüks 175EUR Veljed asuvad Tallinnas Tel- 56098222
  18. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Väga kole on igaljuhul...
  19. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Tallinnast ostsin. Omanik kurtis et lõdvikud lööb maha koguaeg ja surve on sees, aga asi oli õhutamise küsimus ainult
  20. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab selle rullika ajalugu rääkida On kellegi käest äkki see auto läbi käinud ? Ostsin veebruari kuus, sigaodavalt sain ja ei kahetse mitte üks teps :)
  21. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Keegi siit foorumist parkis oma e30 minu rullika kõrvale ? Päris kadedaks võttis kui ilus punane oli, minuoma nii ära pleekind :)
  22. Tauno

    Vanakooli veljed

    Igatsen enda volkari velgi taga, mis olid ka ülivinged.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus