Hüppa postitusse

priiduk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    133
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis priiduk postitas

  1. priiduk

    O: BMW E30

    kas punase kere läheb maha kandmisele siis ?
  2. priiduk

    müüdud lukku

    ilma rehvideta ei müü `?
  3. olen kohal aga arvatavasti ilma rullita
  4. priiduk

    M: esilisa 25.-

    lukku! müüdud
  5. ma mõtlesin selle all seda, et ei jõua autot valmis lihtsalt selleks ajaks muud probleemi ei olnudgi. ju jääb siis seekord tulemata
  6. oleks hea kui jätaks selle siis kui ilmad soojemad, siis ilmad kaua valgemad ning ehk saab ka oma auto valmis
  7. mina küll ei kujuta ette, mul pole valmis veel
  8. priiduk

    M: esilisa 25.-

    on küll annan 10.- ära seisab jalus
  9. priiduk

    K: juhtmestik

    kust saab selle kindlaks teha, kas need on õiged ?
  10. priiduk

    K: juhtmestik

    ei ole, aga eks ma teen ära siis, ei teadnudgi seda aga mis moodi kus ma need juhtmed pistan või olemas need seal? oskab keegi juhendada veel ?
  11. Nii, vahetasin m40 m20b27ne vastu ja nüüd on probleem selline kütusepump ei hakka tööle.M40nel on on ümmargune pistik juhtmestiku küljes mis läheb kaitsmeploki pistiku külge(keeruline seletada, aga ehks saab aru) ja m20nel on kandiline mis läheb kaitsmeplokki. vahetasin m20nel selle pistiku ära, ees oli skeem ka kuidas seda teha et juhtmed õigesti panna, tehtud kõik muu on kombes aga bensiinipump ei hakka tööle. Teine küsimus ka et, kui kaitsmeploki on kütusepump nr.11 kaitsmeall, siis peaks ka kaitsmeplokist juhe jooksma pistikusse nö nr.11 juhtme alla ? Keeruline jutt, aga ehk keegi sai aru
  12. priiduk

    K: sarniir

    tegin nii kuidas õpetatud ja sain vahetatud, tänud, sain jälle targemaks, võib lukku panna siis
  13. priiduk

    K: sarniir

    selge, proovin ära täna
  14. priiduk

    K: sarniir

    press nagu press ikka, suvel sain kõik puksid sõprade autol ära vahetada, vb siis valest kohast
  15. priiduk

    K: sarniir

    terv, imelik küsida aga siiski... täna võtsin õõtsa alt ära ja tahtsin hakata sarniire vaehtama, õõts siis pressi all ja no pressi palju tahad välja ei tule sealt ? lasin roostesurma vahele jne, aga ei aita ? äkki tuleb mõni õpetussõna
  16. ma panen täna 60/40 alla tule ja vaata õhtul siis, kuidas jääb
  17. priiduk

    K: starter

    terv! vahetasin 1,8 mootori vastu siis m20b27 ja probleem selles et starter ei tule taha? mismoodi saab kontrollida kas starter töötab ?
  18. priiduk

    K: püstakud

    ma plaanin madaldust tellida, hetkel vedrud ja r4jale pole seda madaldust saada sealt kust tellin ja lihtsalt igaksjuhuks küsisin kas istuvad
  19. terv, kas r6 vedrud lähevad r4 püstakutele ?
  20. priiduk

    K: summuti

    terv, kui suure läbimõõduga peaks olema 2,7 mootoriga autol summuti ?
  21. priiduk

    sidurikorv

    90kw 325e peaks olema 2.7
  22. priiduk

    sidurikorv

    ja mis see maksab ja sobib 2,7mle ?
  23. priiduk

    sidurikorv

    terv, selline probleem. ostsin mootori ja nüüd keerasin käigukasti maha sellel ja avastasin et sidurikoda ona paska täis käigukastil ja siduri ja hooratta vahel on paska täis, millest see tingitud on ja kas see sabv kuidagi levida mootorisse ? teema pealkiri läks valesti
  24. ei ole talvel sõitnud ja see talv ei ole ka olnud plaanis, kuna on rulliga tõsised plaanid on talv sellega tegelemiseks õige aeg, auto on juba puhkamas praegu küll väljas, kuna garage on täis ja ootab aega millal saab rulli kallal tegutsema hakata. talveks on golf3
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus