Hüppa postitusse

sõge

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    443
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis sõge postitas

  1. sõge

    Lobamokkade rubriik

    2.0 omab vist väikese korpusega diffrit mille sisu typ 188 omaga ei ühti
  2. sõge

    Pärnu E30 omanikud!

    Minukandis on mul ja veel kolmel inimesel.
  3. Ega vist muud varianti ei ole kui need võtta. Tavalise klotsiga veetsin aega rahulikult kulgedes audru rajal ja vist pool klotsi oli pärast kadunud püüdsin küll vähe pidurdada, et mitte väga sulama lasta.
  4. sõge

    Pärnu E30 omanikud!

    viimane kokkusaamine oli kaks aastat tagasi 2 autot
  5. Kaua sul need vastu on pidanud ja mis tingimustes?
  6. Keegi ferodo ds2500 klotsi on kasutanud? Kas see hind on asja väärt tahaks teada
  7. E36 318i kasutab g250 kasti ja e30 318is peaks olema g240. Vahet on neil veel niipalju, et 250 on tiba lühem ja kardaani muhvil on poldid suuremad kui 240 kastil. Abiks http://www.boosttown.com/gearbox_differential/speed_calculator.php getrag 260 1st 3.83:1 2nd 2.20:1 3rd 1.40:1 4th 1.00:1 5th 0.81:1 R 3.71:1 Getrag 250 1st 4.23:1 2nd 2.52:1 3rd 1.66:1 4th 1.22:1 5th 1.0:1 getrag 240 1st 3.72:1 2nd 2.02:1 3rd 1.32:1 4th 1.00:1 5th 0.81:1 R 4.10:1 ZF 320/310 1st 4.2:1 2nd 2.49:1 3rd 1.67:1 4th 1.24:1 5th 1.0:1 R 3.9:1
  8. sõge

    Mootori padjad

    Täiskumm on ikka parem varjant. e28 535i 155kw omi olen kasutanud need suuremad ja tugevamad kasutatult sain 10euriga. Olen näinud ka põllumajanduspoodides hea hinnaga ja suure valikuga ja muidugi autopoest saab.
  9. sõge

    O: Parem esitiib

    Otsin kundepoolset esitiiba mis oleks mõlgivaba ja ilma läbiva roosteta. Võib olla ka b-osa tiib mis väga mööda ei ole. Pakkumised ps või 527769o
  10. "haruldus" hind on ainus haruldane asi seal küljes
  11. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Laagrid on samad. Erinevus ainult kas suur või väike differ. Mõne kasutatud diffri seest leiad laagri või siis uued tellida kusagilt laagri poest äkki.
  12. sõge

    vibratsioon autos

    Kas sul kardaani nuudid liiguvad. Kui sealt pingesse jääb nii, et kardaani hakkab vahepukast kõverdama siis tuleb vibra mis kiirusega hullemaks läheb. Siduris vaevalt, et midagi valesti on aga jäta hoopealt mootor seisma siis saab aru(vaat, et roolilukku peale ei lase muidu ehmatab ära ). Kui mootori või käigukasti padjad katki või lahti on siis võib ka jändama hakata mis võib siin keiss olla kuna sul kohalt võttes ka jamab. Padjad kindlasti jõuga kontrollida kuna mootor oma massiga vajutab peale ja silmaga ei pruugi aru saada, et katki on.
  13. sõge

    Lobamokkade rubriik

    212km/h juures võib juba langevarju lahti tõmmata.
  14. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Oleks talve vaid
  15. sõge

    Lobamokkade rubriik

    175/70 rehv liigselt deformeeruma ei hakka külgsuunas? Kardan, et rida6 vajutab need kurvi minnes banaaniks.
  16. Minerva ice plus s110 Ostetud 2014 septembris. Mustrit 7,5mm. Asukoht pärnumaa 5277690 80eur Pakkuda ka Hakka 4 naelad 6-7mm mustrit 195/55/15 igivanad aga sõita saab ja vigastusi pole 25eurMÜÜDUD
  17. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi mulle soovitada mis mõõdus tänavasõidurehve jääraja võistlustel kasutada e30 kerel? Ise väga katsetanud ei ole ja kogemusi vähe sellel alal. Hetkel plaan võtta 185/65/14 kas vallai või master nordic2 või 3 ning pakibussi naelad sisse liimida.
  18. sõge

    vibratsioon autos

    kui veljed kindlasti sirged on ja õige keskauguga siis tasub rehve vaadata mul on juhtunud, et rehvid kas kandilised või natukene muhkus ja kohe vibrab meeletult. Tasakaalustusmasinad tahavad ka vahest kalibreerimist või siis inimesed kes neid kasutavad
  19. sõge

    Siduriketas

    kõik oleneb jõust Mul 2.8 mootoril hetkel 8mm järgi ja probleeme pole veel olnud.
  20. Mis mootoriga tegu on või kuhu ja mis pihustit sa paigaldada tahad?
  21. sõge

    318I 83kw ei käivitu

    starter teeb oma tööd ikka on see andur seal või mitte.
  22. sõge

    318I 83kw ei käivitu

    Selle moootri juures olen näinud sellist asja, et õhulugeja on pekkis olnud ja tööle ei tahtnud masin minna. Aga põhjuseid võib olla teisigi. Esialgu kõige lihtsam varjant on proovida see järgi siis saab muid raskemaid asju proovida.
  23. sõge

    318I 83kw ei käivitu

    Võta õhulugeja juhe lahti ja proovi siis, kui tööle läheb siis on kas õhulugeja või õhulugeja lõdvik katki. võid proovida ka mootori temp andurit lahti ühendada aga see halva kohapeal ja niisama tavaliselt pekki ei lähe. jagaja kaas võib ka pekkis olla see tavaline asi, et ussitab seest ära.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus