Jump to content
E30 COMMUNITY
  • 0

Probleem m50b25 roolivõim

ragnarm

Question

Sain täna mootori aiste vahele.

Küsimus tekkis roolivõimuga. Ei pane e36 roolilatti koos võimuga siis kuidas ära lahendada see potsik seal ?? Annab kuidagi ära deleteda ?? Ära võtta ?? Äkki mõni targem oskab nõu anda.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Kui sul on nii kui nii ilma võimuta, siis viska minema see potsik sealt. Ma ei tea muidugi, kas roolivõimu pumpa M50 pealt lihtsalt minema visata saab, pead vb mingi rulliku vahele panema.

Ilmselt ikka saab, lühemat rihma lihtsalt vaja.

• 0

no ei lähe 1:1le see sinna kohe kuidagi, erinevad pikkused juba . mingi vahejupp on puudu minumeelest, sest alla teda küll ei sa panna (latti mõtlen)

pumba jätaks , potsik on juba alt ära, õli täis ja pimedaks v ma ei tea peab midagi välja mõtlema. kui mul roolivõimu ei ole siis pole mõtet ka sellel potsikul seal olla. lihtsalt mõtlen et kuidas see lahendada, et potsik ära. pumba jätaks aga siis on küsimus kui seal õli pole siis mis juhtub ? hakkab häält tegema ?

Edited by ragnarm

• 0

Loe see teema läbi!

Võimuta ja võimuga latt käivad erinevatesse aukudesse. Väikesed vahepuksid on vaja ainult poltidele treida (või kasuta suvalisi mutreid).

Lisaks on sul vaja võimuga lati roolikardaani juhul kui autol originaalis oli võimuta latt peal. Pump hakkab ilma õlita kindlasti häält tegema. Ma teen sulle ettepaneku, anna mulle oma E36 latt kui hakkama ei saa ja ma annan enda võimuga E30 lati vastu. Kardaani pead ise leidma.