Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

heppar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    57
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis heppar postitas

  1. Tänan vastuste eest, eks ma pean otsima korraliku kaane kõigepealt ja siis kindlaks tegema.
  2. Kas see täiteaste on siis väga määrav kui panen non-turbo kaane turboga mootorile ning sellele kaanele turbo külge?
  3. Vabandan ebatäpsuse ees, nimelt tahtsin teada konkreetselt et kas ka kaaned on mõlemal erinevad? Õlitused jne.
  4. Mis on veel erinevat peale turbo tava 2.4-jal ning turboka 2.4-al?
  5. heppar

    324TD-l küttesurvega probleem

    Viga leitud, et miks välja sureb, nimelt otsevooluga starteri plussilt magnetklapile läheb see liiga soojaks ning pigistab üle kuumenedes kütteliini kinni. Aga siit järgmine probleem, leidsin selle rohelise juhtme ning selle relee ka üles, sinna tuleb korraks vool ka isegi teise releega süüte sisse keerates. Kust nüüd seda viga otsida miks tal aint korra sinna vool tuleb?
  6. heppar

    324TD-l küttesurvega probleem

    Nii kontrollsin, mulle pole torus, aga kas selline võimalus ka , et magnetklapp hakkab saba andma ja vaikselt hakkab sulgema kütteliini pumba otsas?
  7. heppar

    324TD-l küttesurvega probleem

    Kõik pumbad mehaanilised olnud peal. Praegune kah mehaaniline, sealt saab jah ise küttekogust ja küttesurvet muuta, ehk siis selles probleem, et küttekogus liiga suur ja paagist tulev kütus ei jõua pumable järgi? Ma lihtsalt pakun varianti.
  8. heppar

    324TD-l küttesurvega probleem

    Läbipaistev voolik on ja sealt ei paistnud mitte mingeid õhumulle, peale 5 min seismist läheb käiates käima, kui pumpan, siis läheb kiiremini lihtsalt käima. Tänan nõuande eest turbo koha pealt.
  9. Niisiis, 3-nda kõrgsurvepumbaga sain masina käima, torises ja tossas algul aga mõeldes selle peale, et 2 a kuskil teine seisnud, peaks see olema tavaline nähtus. Sealt edasi koorus teine probleem millele mina ega keegi teine vastust ei leia, nimelt masin töötab viksilt mõnda aega ja siis nagu lihtsalt küte kaob tagant ära, pump jääb nälga ja masin seisab, peale 5 min, masin töötab taas. Paagifiltri tegin puhtaks, käsipumba samuti, torud puhusin puhtaks paagi poolt ja tagasivoolu voolikud vahetasin ka kõik ära. Ning kas selline võimalus on ka, et vana õli võib hakata turbo kaudu kollese jõudma ning ainuke pääsetee on turbovahetus? Tark nõu on väga teretulnd.
  10. Nüüdseks siis juba 3-s pump peal ja hääled käes. Teema lukku!
  11. heppar

    m30b34 ei luba

    Kontrolli seda ka, et lisaõhku ei saaks kuskilt.
  12. heppar

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    Siis vaata testriga millisest juhtmest süütelukust kaob vool tagant ära kui süüte välja keerad, vähemalt originaalis peaks küll olema niimoodi.
  13. heppar

    m30b34 ei luba

    Väntvõlli andur või siis ECU.
  14. Käsipumbaga pumbates ei ole näha lekkimist, kuigi proovisin uue akuga ja ainult lubab, diisli heitgaaside lõhna on ka tunda. Ühesõnaga võib järeldada, et pump ikka vist õhtal.
  15. Kütet on, valasin teisele juurde isegi aga üks teine asi jäi silma, kui tal sealt käsipumbast üles pumbata, siis tal vajub see tagasi koos õhumullidega, et kus tal see tagasivooluklapp asub? Pumba asendi kohta ei oska pajatada, siin KUKS väitis, et oli endistel omanikel selle paika pannud ning nendele sõitma ajand selle. Need kelle käest mina selle tõin, ütlesid et käisid poes, jätsid auto seisma ning pärast enam ei ärkand teine starterist, tõmmates oli uuesti elu sisse tulnd.
  16. Niisiis, võtsin esialgu voolu starterilt, sain magnetklapi lahti, siis stardiabi(aerosool) ja starter jäi lahjaks, proovisime tõmmata, mitte ühetgi kõmakat, hiljem proovisin täis akuga(100 Ah) ja stardiabiga, tegi ainult klõnkse mootoris ja võttis väga vaevaliseks starteri. Kus probleem peitub?
  17. Selge. Homme kontrollin üle.
  18. Pihustituli põleb koguaeg.
  19. Terv! Mure siis järgmine, süüte sisse keerates tuleb magnetklapi rohelisele juhtmele ainult korraks vool peale ja kaob. Kas asi võib olla seal paremal pool asuvas eelsoenduskarbis või mitte, siis kui seal relee plõksu teeb siis vool kaob kohe ka magnetklapist, ootasin kui ka eelsoendus ära lõpeb, ka siis mitte midagi ja kelladeplokis näitab ka pihustituld. Abi oleks väga teretulnd.
  20. Kusjuures on ka Riigiteatajas ära märgitud udukate alumise ääre kõrgus maast, 25 cm tasaselt pinnalt. Endal oli E36-ga selline juhus, sõitsin öösel ringi, hakkasin sõbrantsi ära viima ja peeti kinni, udukad isegi ei põlend ees. Kinni peetud, tavakontroll tehtud ja siis hakati otsima tükk mille pärast saaks nokkida ning siis avastas, et udukad liiga madalal, ei aidand isegi selline ütlus, et auto täiesti originaal ja ma pole ise midagi siin muutnud. Tuttav politseinik, kes ka tööl oli ,ütles, et tuled originaalid ja masin originaalkõrgusel. Selle peale vastati, et sul on kas nüüd need ise ette pandud või siis on autot madalamaks lastud, valida on kahe variandi vahel, kas võtad eest või lähed kordusele. Mõtlesin, et kuradile, kell on kolm öösel ja ma tahan koju minna, sain suulise hoiatuse ja korjasin udukad eest ära. Et kui tahavad siis Riigiteatajast leiab igasuguseid absurdseid asju millega trahve korjata. Professionaalne kretinism.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus