Hüppa postitusse

Ell

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    5
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Ell saavutused

Uustulnuk

Uustulnuk (1/14)

  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Ell

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    probleem lahendatud. viisin magnetklapist salongi rohelise juhtme alla voolu. jägmine probleem siis auto välja suretamine võtmest? et kapoti alt ainult saab autot välja suretada, kus see suretusklapp asub? või on mingi loogilisem lahendus
  2. Ell

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    põhimõtteliselt rohelise juhtme alt vean siis voolu magnetklapile nagu ma aru olen saanud. aga see probleem et võtmest välja sureks kuidas ma seda teostan?
  3. Ell

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    ma ise arvasin ka samajuhet olema, aga ei julgenud puruks lõigata ennem kui kindel pole.
  4. Ell

    Mure 324td elektrisüsteemiga!

    nimelt pump pärit 524td 85kw pealt ja endale pani siis minu elektroonilise pumba peale. nüüd ongi see et magnetklapile ta oli vedanud vooli diagnosti pistikust aga arvatavasti jäi sinna vool koguaeg peale ja tõmbas aku tühjaks.
  5. tervist. probleem järgmine. kust ma võtan magnetklapile voolu, enne oli võetud diagnosti pistikust. auto ei sure võtmest välja ainult kaboti alt sellest hoovast. kus asub ja kuhu ma peaks vedama voolu et võtmes välja sureks( nimelt kus see suretus klapp on pumbal). äkki oskab keegi aidata?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus