Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

antc

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    248
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis antc postitas

  1. antc

    Airbagi tuli

    Tervist. Ühel heal päeval hakkas põlema järsku airbagi tuli. Rooli ei võtnud maha ega midagi. Mis võiks olla viga ja mis pealmine, kuidas tulest lahti saada?
  2. Minul suht kindel plaan tulla. Loodan, et autol ka
  3. antc

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Tulen sulle Greger siis pöialt hoidma, sest minu auto järjekordelt vist valmis ei saa.
  4. antc

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Olen ka selle oma ala poolt
  5. antc

    Camber Plaadid

    Mis camber plaadi hinnaks kujuneks?
  6. antc

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Mina olen kindlasti kohal.
  7. antc

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Kas keegi klubialaga ka tegeleb? Saab märksa odavamalt sõita.
  8. antc

    E30 2.0 r6 ei ole sädet

    Vändaandur? Ajuga midagi?
  9. antc

    Generaatori ergutus

    Tervist. Ükspäeav juhtus selline imelik asi, et generaatorile ei tule enam ergutus peale ja ei tea mis viga võib olla. Vaatasin kaitsmed üle ja tundus OK. Kas on ka mingisugune relee kust läbi tuleb või kust üldse ergutse vool rullikal tuleb? Ette tänades.
  10. antc

    Laadimis jama

    Pane aku peale tagasi ja mõõda laadimist töötava mootoriga. Siis selge pilt kas laeb või ei.
  11. Mina, spetsiaalselt talveks ostetud teise rullikaga.
  12. antc

    E30-le amortisaatorid!?

    Greger, äkki uurid KYB gaasikate hinda? Tagumised siis ainult.
  13. antc

    Lobamokkade rubriik

    Nii...Auto pestud ja nüüd aeg garaazi ära viia, et järgmine kevad uuesti välja ajada ja talvel veel natuke nokitseda. Kevadkruiisil näeme raisk! Sügiskruiisile tuleb talveautoga tulla
  14. Tervist. Ei leidnud otseselt ühtegi teemat amortisaatoritre kohta, seega tahaks küsida natukene nõu. Päevakorral on rullile tagumiste amorisaatorite ostmine. Nimelt on hinnavahed, jäikused jms. seinast seina. Olen uurinud Bilsteini B4 ja B6, hinnavahe on suur ja tahaks nüüd targemate nõu kumba eelistada. Või eelistada üldse mingisisugust muud tootjat? Auto sõidab pm ainult suvel. Madaldus on minimaalne, kui siis -40 või vähem. Samas võiks säilida sportlikum juhitavus. Sai pikk tekst, aga sooviks siis teiste kogemusi ja nõuandeid kuulda, mida ise kasutanud olete?
  15. No kui Saarlane läheb, siis peab ka vist läbi astuma.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus