Hüppa postitusse

RDMU

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    741
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis RDMU postitas

  1. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    selle peaks vist ka foorumi reeglite alla kopeerima? http://petrolheads.ee/2011/11/eesti-autofoorumite-abc/
  2. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Need for speed shift mägnudes on ka vist e30 sees olnud, aga need Shift 1 ja 2 pole mulle meeldinud, ainult ringraja peal sõit... Aga see run, see minu arvates üle pika aja üks suht hea need for speed seeria mäng.
  3. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Sõitsin BMW e30 M3'ega, seda siis arvutimängus Need For Speed RUN
  4. Eks maitse üle ei vaielda tõesti Aga sa proovi enda kaubale siis teha ka mõni uuem pilt, kus nad autos sees on näiteks
  5. Tere, On tekkinud üks küsimus, et kasutaja leks müüb neid spidoka rõngaid mis näevad välja sellised: Minu arvates ei ole need just eriti ilusad ja enne sõidan ma ilma rõngasteta, kui selliseid külge panen omale. Netis on leida olnud veel hullemaid käkerdisi, näiteks selliseid: Aga kas kuskilt on ehk võimalik leida ka selliseid nagu on umbes audi s4/s6 c4'jadel peal, et poleeritud aluminiumist äkki ja kandiliste servadega ja minimaalselt õhukesed? e30: Audi omad:
  6. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Täitsa õige jutt: Iga päev arvad, et nüüd oled näinud seda kõige lollemat inimest maailmas, aga iga päev üllatud uuesti kui näed uut ja veel lollimat...
  7. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    neti andmete järgi on m20b25 kaaluks 117kg koos kogu kolaga vist..., ilmselt ka m20b23 samasse kanti...
  8. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Kaal oleneb ka väga palju sul sellest, et kui palju sul asju seal mootori küljes on veel... Kõige täpsema hinna saad teada kui lähed viid selle mootori ära ja siis siia kirjutad, et palju kuusakoski selle eest maksis.
  9. oleneb kas see on originaal või klaasplastit tehtud tiib?
  10. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    mul kunagi ammu ühel tuttaval jäid ka võtmed autosse sisse, aga mingi teine tuttav naljapärast proovis mingi teise võtmega (üldse mitte bmw) ja keeras lahti... pärast veel naeris, et oot, mis makk sul sees oli,,,
  11. RDMU

    K: Tuled 2

    http://www.ebay.co.uk/itm/E30-83-91-CCFL-Dual-Halo-Pro-HEADLIGHT-All-BK-BMW-/320644726154?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item4aa7ea3d8a eriti black tuled...
  12. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    http://www.gamaniak.com/video-5340-faux-radar-automatique.html päris andekad
  13. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Mis spetsiaalselt otsid selliseid ekstreemiseid käivitamis viise? Aga samas niimoodi pole starterit vaja, üks asi vähem kohe, mis katki minna võib...
  14. RDMU

    E30 325 ei lähe pöörde

    Kuidas seda aru saada et sooja mootoriga üle 2500 pöörde ei lähe ja samas järgmine lause kirjutad, et üle 4000 pöörde ei paugu...
  15. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    No ongi facebookil mingi jama küljes, siis äkki saab kogemata facebooki sõltuvusest lahti, kui mõni viirus facebooki konto ära sööb Aga kellel facebooki pole või ei viitsi või ei saanud vaadata, siis see seal minu antud lingi peal on/oli interaktiivne video... Ja facebookiga tuli sisse ühenduda sellepärast, et videos näitab ühte meest (kes on pärit umbes nagu õudusfilmist) istub netis, kuulab jubedat muusikat kuskil urkas ja surfab facebookis kuni läheb sinu kontole... Seal vaatab sinu sõpru ja pilte mõtleb ja vaatab kuni teeb piltide järgi kindlaks sinu asukoha umbes... ja siis sõidab sind otsima/tapma... youtube video kus näeb enamvähem sisu ära
  16. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    Kui loadima jäi, siis ilmselt aitab refresh. Aeglase neti korral loadib ka suht kaua, kuna video mida pärast näeb on mingi 2-4 minutit pikk. Aa ja loomulikult peab olemas olema ka facebooki konto, millega sinna siseneda...
  17. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    http://www.takethislollipop.com/ netiperverdi tegemised... (mine lehele, vajuta connect with facebook ja seejärel luba/allow ja näe mida teeb kuskil kaugel haige pervert... )
  18. RDMU

    E30 pildid internetist.

    Tõeliselt ilus pilt!
  19. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    see muusikavideo päris hea, mulle isegi lugu meeldib, mitu korda kuulanud juba
  20. RDMU

    Lobamokkade rubriik

    --------------------------------------------------------------------------...
  21. M10B18 (sissepritsega?) näeb välja umbes midagi sellist: Ja M40B16 umbes selline: Loodan, et aitab see sind.
  22. RDMU

    Uue võtme tegemine

    vaata, et pärast auto ära ei kaoks...
  23. Käisin minagi ükskord väiksel kogunemisel... vaata minu auto teemat ja siis sul kohe kindlasti julgem oma autoga kokkutulekule minna
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus