Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis group postitas

  1. Ostan eelmainitud väntvõlli, juhul kui kellelgi peaks olema. Priit 5654157
  2. Ostan touringule tagumise kohamehe hoova. Priit 5654157
  3. group

    Lobamokkade rubriik

    Rmeuropean.com oli koht kust kolvid ostsin ja maksid 530$ 6tk. Hetkel on seal järel veel 3tk ja nad ei saada otse eestisse. Saatmiseks kasutasin shipito.com, mis annab sulle usa aadressi ja saadab asjad edasi. See on tegelikult päris äge teenus, saad kõik oma kaubad sinna kokku tellida ja 1 pakiks kokku komplekteerida. Saadmine dhl-ga maksis 98$, kaal oli 4kg ja tuli 2 päevaga. Ebays on ka veel kolbe müügil (usa-s), oli ka veel üks saksa müüja aga tal oli 5tk ja enam ta ka ei paista. Mul on siiski viimase kontakt olemas ja saaks otse küsida kui keegi huvi tunneb.
  4. group

    Lobamokkade rubriik

    Saabusid kaua oodatud kolvid usa-st Postituse mõte on tegelikult selles, et järelturult antud kolve enam osta ei saa ning tasub veel kiiresti käpp peale panna kui kusagil ripakil. Eu-st minul enam midagi leida ei õnnestunud. Loomulikult esindusest / h2-st saab aga seal hinnaks ca 150 eur (8.8 surveaste) ja 300 + eur vanema tüübi omad. Võrdluseks, et paar aastat tagasi olid hinnad vastavalt ca 75 ja 117 eur. Arvestades masinate ja mootorite vanust siis enamusel on silindrid ja kolvid nii kulunud, et rõngaste vahetusest ei piisa. Alternatiiviks on custom kolvid, mis on saada jällegi ainult usa-st ja kõige paremini sobivate hind on 1300 dollarit + saatmine + toll 25%. Ehk päris kalliks läheb m20 mootori töökorras hoidmine.
  5. Ma olen enda tarbeks 3-4 autot värvinud ja värvid ostsin kas devorist või värvifoorumist. Esimeses on odavamad värvid. youtube-s ka mitmeid huvitavaid värviteemalisi videoid kohanud.
  6. Ei ole plekimeister aga otse plekile pane kas epo või happekrunt, täitekrunt läheb pahtline. Hermeetik on vist ka mõistlik peale krunti panna. Värvipoes oskab müüja kindlasti põjalikumalt rääkida.
  7. group

    O:m20b25

    Ostan uuema tüübi m20b25/27 mootoriploki. Peaks olema korralik, ilma roosteta ning võimalikult hilise aastaarvuga. Priit 5654157
  8. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas ise tuues saabki hakkama 500.-, tuleb ju ikka mitu paaki kütust osta ning võibolla ka hotell broneerida jne. Targem oleks vast lasta transpordi firmal tuua. Viimati kui küsisin oli hind poolast 650 ja saksast vist 750 eur.
  9. group

    O:885 plokikaane

    Ostan 885 lõpuga plokikaane. Priit 5654157
  10. Okidokis üks isend müügil. https://www.okidoki.ee/item/bmw-e30-320-prefl-kupee/7611741/
  11. group

    Kes, kus ja keda nägi

    Kui sa laksu paned siis suure tõenäosusega sa turvavööd enam krabada ei jõua
  12. group

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab soovitada mõnda eu saiti, kust saab custom kolbe tellida? Ise vaatasin Ireland Engineering saiti aga see usa oma ning tollimaksud tulevad sealt vist päris korralikud :(.
  13. group

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi pakkus järve tööriistamarket spets tihendi materjali, saada oli mitmes mõõdus ja paksuses.
  14. group

    Lobamokkade rubriik

    30 eur eest saad teada https://www.stokker.ee/uudis/momentvotmete-kalibreerimine-stokkeris
  15. group

    Lobamokkade rubriik

    Ise kasutasin nii 2 kui 4mm matti, olenevalt asukohast ning panin peale veel selle pehme mati ning katsin ära kõik võimalikud kohad. Lõpptulemusena ütleksin, et oleks võinud üldse tegemata jätta, kuna minumeelest ei läinud midagi oluliselt paremaks :). Kuna mul on touring siis kindlasti tuleb tagaosast müra rohkem kui sedaanil. Lisaks võisin ma vabalt midagi valesti teha, sest varasemaid paigalduse kogemusi mul polnud ja kogu info, kuidas teha pärines müüalt.
  16. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas nad mitte ei põlenudgi, kui uksed avatud on. Võin tööpäeva lõpus oma autost järele vaadata.
  17. group

    Lobamokkade rubriik

    Rehvi teema lõpetuseks, usun, et viga oli selles, et rehv on lubatust natuke kõrgem ja annab tagasillal tänu sellele rohkem kurvides liikuma ning kulutab sellest tulenevalt servi rohkem. Tegu 7" style 5 velgedega, millel on 205/60R15 rehvid, õige mõõt on 205/55R15
  18. group

    Lobamokkade rubriik

    Ma arvan, et rõhk jäi vast kusagil 2,3 juurde. Kui eelmine aasta seda kulumist märkasin siis vist lasin veel tiba juurde. Mootor on nii läbi juba omadega, et ei ole saanud kummi ka suitsetada Lähen käin mõnest töökojast läbi ja lasen veel kellelgi üle vaadata.
  19. group

    Lobamokkade rubriik

    Kõik on standard ja kõik puksid on vahetatud paar aastat tagasi. Rehvid ostsin 2014, võibolla siis loomulik kulumine, kuigi esimesed on veel vägagi korralikud.
  20. group

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi pakkuda milles asi, kui tagumised rehvid kuluvad mõlemast servast ära? Hästi ei tahaks uskuda, et rehvi rõhk liiga madal oli, kuna mõlemad rehvid olid samasugused.
  21. group

    Lobamokkade rubriik

    https://www.schmiedmann.com/en/bmw-E30/1941979-new?product=SF30CLA Siin komplekt 200.- (222.- koos transpordiga) Olen siit paar korda tellinud.
  22. group

    Kojmehed

    Ma tegin vist selle õpetuse järgi: https://blog.bavauto.com/14616/bmw-e30-3-series-wiper-motor-or-transmission-linkage-and-blower-motor-or-resistor-replacement-diy-how-to/ ei ole kõige parem aga sain kätte kuidagi.
  23. group

    O: veovõll

    Ostan korraliku juhipoolse veovõlli 325i touringule, differ 3.73 9912 (typ 188 kui ma ei eksi). Priit 5654157, Tallinn
  24. group

    Lobamokkade rubriik

    Ma bookmarkisin endale ükskord ühe lehe, mis antud teemat vist puudutas aga tookord polnud aega pikemalt süveneda. http://www.e30clubsa.co.za/forum/index.php?/topic/1021-afm-to-maf-swap/
  25. 1. Osta endale alustuseks üks e30 raamat (neid väga palju polegi), näiteks see: Restoration Bible 2. Kui sa kirjutad, et tahad autot restaureerida, siis kuidas see engine swap siia sobitub? Restaureerimine tähendab ju originaali taastamist. 3. Mõtle hästi läbi, mis on kogu selle tegevuse eesmärk. Kupeed, millel keredetailid on sinu soovitud korras on raske leida ning maksavad kindlasti ka väga palju, seega, kas on mõtekas seal hakata midagi aretama. Kui raha on siis osta selline masin, hoia teda võimalikult originaalilähedasena ning lihtsalt naudi masinat, mis bmw-le kuulsuse tõi. Nende projektikate aretamise oskus ei anna sulle tänapäeval mingit kasu. Edu!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus